صفحه 13 از 21 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 204

موضوع: بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سولات مرتبط با نصب و نحوه‌ی اجرا)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

سلام به همگی
    یه سوال داشتم. بخش اسپیکینگ ورژن جدید نرم افزار اصلا کار نمیکنه. 3 بخش دیگه مشکلی ندارن اما وقتی میخوام وارد بخش اسپیکینگ بشم برنامه کلا قفل میشه، بعد از مدتی مجبور میشم ببندمش. خیلی شانسی باز میشه، بارها و بارها هم میبندمو باز میکنم اما بی تاثیره. میخواستم بپرسم کسی مشکل مشابهی داشته؟ راه حلی براش دارید؟ چون واقعا کار کردن با بخش اسپیکینگ فرسایشی شده.
    آنتی ویروس هم ندارم. ویندوزم هم سون هست. راستش خیلی با ویندوز کار نمیکنم چون از اوبونتو استفاده میکنم.
    پیشاپیش ممنونم.

Junior Member asarin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Azad University of Ahar

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

نقل قول نوشته اصلی توسط parastoov نمایش پست ها
    سلام به همگی
    یه سوال داشتم. بخش اسپیکینگ ورژن جدید نرم افزار اصلا کار نمیکنه. 3 بخش دیگه مشکلی ندارن اما وقتی میخوام وارد بخش اسپیکینگ بشم برنامه کلا قفل میشه، بعد از مدتی مجبور میشم ببندمش. خیلی شانسی باز میشه، بارها و بارها هم میبندمو باز میکنم اما بی تاثیره. میخواستم بپرسم کسی مشکل مشابهی داشته؟ راه حلی براش دارید؟ چون واقعا کار کردن با بخش اسپیکینگ فرسایشی شده.
    آنتی ویروس هم ندارم. ویندوزم هم سون هست. راستش خیلی با ویندوز کار نمیکنم چون از اوبونتو استفاده میکنم.
    پیشاپیش ممنونم.
    منم لینوکسم، تو virtualbox ویندوز تازه رو نصب و بدون مشکل باز کردم.

Junior Member

راستش من ورژن قدیمی رو تو ویرچوال باکس استفاده میکردم اما این یکی ارور Cannot run under a Virtual Machine رو میداد. تو ویندوز تازه هم امتحان کردم اما در نهایت وقتی راه حلی پیدا نکردم مجبور شدم برای هر بار استفاده سیستم رو ری استارت کنم که تو همونم مشکل بالا رو دارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asarin نمایش پست ها
    منم لینوکسم، تو virtualbox ویندوز تازه رو نصب و بدون مشکل باز کردم.
    راستش من ورژن قدیمی رو تو ویرچوال باکس استفاده میکردم اما ورژن جدید( که شامل 40 تا 48 هم میشه) ارور Cannot run under a Virtual Machine رو میداد. در نهایت وقتی راه حلی پیدا نکردم مجبور شدم برای هر بار استفاده سیستم رو ری استارت کنم که تو همونم مشکل بالا رو دارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط parastoov نمایش پست ها
    سلام به همگی
    پیشاپیش ممنونم.
    این مورد که گفتید متاسفانه گاهی اوقات پیش میاد و بعد از مدتی درست میشه. واقعا دلیلی براش پیدا نکردم، من در ویندوز 10 نرم افزار رو نصب کردم، در ضمن چند تا دیگه از دوستان هم به این مشکل بر خوردن. اگز موردی برای رفع این اشکال به نظر دوستان رسید لطفا مطرح کنید تا دوستان دیگه هم استفاده کنند. ممنون.

Junior Member

سلام دوستان.
    چندی وقتییه از TPOاستفاده میکنم و خدا شکر مشکل خاصی نداره جز یه مورد. او اینکه بعضی وقتا Writing که مینوسم بعد از ازمون , متن هایی که نوشتم رو ذخیره نمیکنه و برای دو تسک صفحه خالی میاره. میشه یکی از دوستان کمک کنه چه جوری این مشکل رو برطرف کنم؟
    تشکر از وقتتون.

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سولات مرتبط با نصب و نحوه‌ی ا

با سلام
    دوستان کسی تی پی او ورژن ۱.۴ رو مک نصب کرده؟
    اگر لینک دانلود رو دارید ممنون میشم بذارید.
    ۱.۳ رو دارم میخوام بدونم ورژن ۱.۴ خیلی با قبلیش فرق داره؟
    مرسی

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سولات مرتبط با نصب و نحوه‌ی ا

دوستان متاسفانه منم قسمت اسپیکینگم از تسک سه به بعد کار نمیکنه، فایلاشو تو پوشه دارم ولی به ردینگ دو تسک 3 و 4 نیاز دارم، چیکار میتونم انجام بدم؟تازه قسمت لیسینیگ هم مستقیم میره رو سوالا و ائودیوش پخش نمیشه، منم جداگونه از فایل مجزا گوش میدم جواب میدم (حالا این مشکل چندانی نیس) ولی واقعا به ردینگ اون دوتا تسک نیاز دارم
    میکلانژ زندگی خودت باش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineer

سلام
    کاری نمیشه کرد منم چند بار مجبور شدم دوباره از اول تو ورد بنویسم. سعی کنید تو لحظه های آخر کپی کنید و تو یک فایل ورد ادامه بدید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineer

من تا حالا تو لیسنینگ به این مشکل بر نخوردم شاید فقط برای یک آزمون اینطور باشه بقیه آزمون ها درسته

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)