صفحه 16 از 21 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 204

موضوع: بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سولات مرتبط با نصب و نحوه‌ی اجرا)

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سولات مرتبط با نصب و نحوه‌ی ا

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid39 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه اهالی applyabroad
    اگه ممکنه منو راهنمایی کنید که نرم افزار TPO v1.5 رو نصب کنم
    بعد از اجرای TPO1.5.exe یه کادر ظاهر میشه که یه دکمه سبز داره و مثل اینکه رمز میخواد
    ولی هر کدوم از رمز هارو که میزنم کار نمیکنه(رمز ورود :k17a رمز نرم افزار: ERSD-D6L6-87HK و یا TS34-ZQ72-HSQE)
    به اینترنت هم وصل هستم
    لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه کارم یخورده عجله ایه
    سلام
    پسورد رو تایپ کنید، شاید کپی که می کنید space های قبل و بعد در متن باعث میشه که پسورد نادرست شناسایی بشه.

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سولات مرتبط با نصب و نحوه‌ی ا

با سلام
    دوستان من یه مشکلی داشتم با 1.4 و 1.5
    هر دوتا رو امتحان کردم ولی هنوز مشکل دارم
    نرم افزار دانلود شد، نصب هم شد ولی فایل های صوتی رو اجرا نمیکنه
    همه رو رد میکنه
    لیستنیگ و اسپیکینگ و رایتینگ هر جی فایل صوتی داره رو بدون خوندن رد میکنه
    کسی هست بهم کمک کنه؟ ممنون میشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sinahector1 نمایش پست ها
    سلام
    من خودم یه مشکل تازه پیدا کردم

من با نرم افزار کار میکردم و حدود 5-6 تا ازمونم دادم تو روزای مختلف و بدون مشکل
    چندروز پیش که اجرا کردم دوباره پسورد خواست
    به اینترنت وصل شدم و زدم و درست شد
    الان دوباره میخواد
    چرا اینجوری شده؟
    از این به بعد هر دفعه باید پسورد بزنم؟ (اخه ممکنه دسترسی به اینترنت نداشته باشم)
    کسی دیگه از بچه ها هم این مشکلو داره
    ممنون
    اره منم همینو دارم.نمیدونم چی شده برای همه دفعات پسورد میخواد.ولی نت نمیخواد از فایل پی دی اف پسورد کپی کن خودش میاره.گاها هم نمیاره.امتحان نکردم وقتی به نت وصل نیستم میاره یا نه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rosa1990 نمایش پست ها
    سلام من تاحالا داشتم با TPO کار میکردم و مشکلی نداشتم همون ورژنی که تا 48 رو داره ،ولی امروز وقتی رو ایکون قرمز کلیک میکنم یه کادری باز میشه که باید یه چیزی توش وارد کنم گویا!! کنارشم به چینی نوشته که متوجه نمیشم چی میخواد کسی میدونه مشکل چیه و باید چیکارش کنم؟ هفته بعد امتحان دارم واقعا استرس گرفتم!
    DZZH-RACC-V3EV این رو هم امتحان کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک/ نانوفیزیک

سلام
    من قبلا ورژن 1.4 رو داشتم. می خواستم بدونم صرفا با فایل های مربوط به ازمون های 1.5 می شه 1.4 رو به روز رسانی کنم؟ من ازمون های 35 تا 36 رو داخل پوشه resources کپی می کنم ولی اتفاقی نمی افته یعنی داخل صفحه اصلی، این ازمون ها کماکان غایب هستن!

سلام
    یکی از دوستانی که TPO اجراش میشه (ورژن 1.4 یا 1.5) لطف کنه فایل key برام بفرسته
    ممنون
    این فایل تو همون بخش نصب نرم افزار هست
    اونجایی که میخواید خود TPO اجرا کنید چندتا بالاترش یه فایل به نام key هست
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at IAUCTB

نقل قول نوشته اصلی توسط sinahector1 نمایش پست ها
    سلام
    یکی از دوستانی که TPO اجراش میشه (ورژن 1.4 یا 1.5) لطف کنه فایل key برام بفرسته
    ممنون
    این فایل تو همون بخش نصب نرم افزار هست
    اونجایی که میخواید خود TPO اجرا کنید چندتا بالاترش یه فایل به نام key هست
    ممنون
    سلام
    کد t*p*o ورژن 1.4:
    GGBY-9QAC-EZLH

Junior Member

سلام دوست من
    این مشکل رو من هم داشتم مکافات کشیدم حتی ویندوز رو چند بار عوص کردم از ویندوز 10 آمدم به ویندوز 7 32 و هم 64 یه 10 روزی گرفتار بودم ولی بالاخره به نتیجه رسیدم نمی دونم این راه علمی یا نه یا صحیح فقط تجربه خودم هست ( سعی و خطا) شما تو کامپیوتر اگر نرم افزار itunes رو داری uunistall کن و یا هر گونه نرم افزار ادیت موسیقی داری یا برای کد کردن فایلهای Audio چون اگر کارت صدات آنبورد باشه از لحاظ سخت افزاری مشکل باهاش داره پس اینها رو حذف کن بعد آخرین نسخه Flash player و direct x رو نصب کن و کامپوترت رو ریستارت کن با این کار مشکل من حل شد امیدوارم برای شما هم با این کار حل شود.

Junior Member

سلام دوست من
    این مشکل رو من هم داشتم مکافات کشیدم حتی ویندوز رو چند بار عوص کردم از ویندوز 10 آمدم به ویندوز 7 32 و هم 64 یه 10 روزی گرفتار بودم ولی بالاخره به نتیجه رسیدم نمی دونم این راه علمی یا نه یا صحیح فقط تجربه خودم هست ( سعی و خطا) شما تو کامپیوتر اگر نرم افزار itunes رو داری uunistall کن و یا هر گونه نرم افزار ادیت موسیقی داری یا برای کد کردن فایلهای Audio چون اگر کارت صدات آنبورد باشه از لحاظ سخت افزاری مشکل باهاش داره پس اینها رو حذف کن بعد آخرین نسخه Flash player و direct x رو نصب کن و کامپوترت رو ریستارت کن با این کار مشکل من حل شد امیدوارم برای شما هم با این کار حل شود

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad_bazyar نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من یه مشکلی داشتم با 1.4 و 1.5
    هر دوتا رو امتحان کردم ولی هنوز مشکل دارم
    نرم افزار دانلود شد، نصب هم شد ولی فایل های صوتی رو اجرا نمیکنه
    همه رو رد میکنه
    لیستنیگ و اسپیکینگ و رایتینگ هر جی فایل صوتی داره رو بدون خوندن رد میکنه
    کسی هست بهم کمک کنه؟ ممنون میشم
    سلام دوست من
    این مشکل رو من هم داشتم مکافات کشیدم حتی ویندوز رو چند بار عوص کردم از ویندوز 10 آمدم به ویندوز 7 32 و هم 64 یه 10 روزی گرفتار بودم ولی بالاخره به نتیجه رسیدم نمی دونم این راه علمی یا نه یا صحیح فقط تجربه خودم هست ( سعی و خطا) شما تو کامپیوتر اگر نرم افزار itunes رو داری uunistall کن و یا هر گونه نرم افزار ادیت موسیقی داری یا برای کد کردن فایلهای Audio چون اگر کارت صدات آنبورد باشه از لحاظ سخت افزاری مشکل باهاش داره پس اینها رو حذف کن بعد آخرین نسخه Flash player و direct x رو نصب کن و کامپوترت رو ریستارت کن با این کار مشکل من حل شد امیدوارم برای شما هم با این کار حل شود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)