صفحه 2 از 21 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 204

موضوع: بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سولات مرتبط با نصب و نحوه‌ی اجرا)

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

نقل قول نوشته اصلی توسط armiin نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، ممنون برای اینکه زحمت کشیدین و فایل دانلود را گذاشتین. میخواستم ازتون تقاضا کنم اگر ممکن هست از شماره 34 به بعد رابه صورت جداگانه اپلود کنید که نیاز نباشه 1گیگ دوباره دانلود کنیم. با تشکر

سلام
    شاید این لینک به کارتون بیاد
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...D9%87)/page134

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سولات مرتبط با نصب و نحوه‌ی ا

سلام ممنون از آقای محمد
    من این فایلی که ایشون گفتن رو دانلود و اینستال کردم
    ولی موقع اجرا میگه
    Error opening media file. please move this file to an ascii-only path like c:\ میشه لطفا منو راهنمایی کنید که چیکارش باید بکنم تا اجرا بشه؟
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سولات مرتبط با نصب و نحوه‌ی ا

سلام
    می خواستم بپرسم توی نصب T پی O ها همون اول بعد از چند ثانیه یک ارور به زیان چینی میده. از کجا میشه فهمید داره چی میگه؟
    کلا چه تنظیماتی باید روی ویندوز انجام بشه یا چه نرم افزار هایی برای نصب اونا لازم هستش؟
    ممنون

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام

تا جاییگه اطلاع دارم برای بیشتر سیستم ها با توجه به ویندوز باید در درایو c نصب بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط elishnaz نمایش پست ها
    سلام ممنون از آقای محمد
    من این فایلی که ایشون گفتن رو دانلود و اینستال کردم
    ولی موقع اجرا میگه
    Error opening media file. please move this file to an ascii-only path like c:\ میشه لطفا منو راهنمایی کنید که چیکارش باید بکنم تا اجرا بشه؟
    ممنون
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member mohammadmm64 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط humish نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم بپرسم توی نصب T پی O ها همون اول بعد از چند ثانیه یک ارور به زیان چینی میده. از کجا میشه فهمید داره چی میگه؟
    کلا چه تنظیماتی باید روی ویندوز انجام بشه یا چه نرم افزار هایی برای نصب اونا لازم هستش؟
    ممنون
    با سلام به شما دوست عزیز. تنظیمات خاصی نباید انجام داد. من بدون هیچ کار خاصی بر روی ویندوز 7 64 بیت نصب کردم و مشکلی نداشت. بعد از نصب ارور میده ؟ اگر بتونید یه اسکرین شات بگیرین از اون ارور شاید بهتر بتونیم کمکتون کنیم. من از مرحله اول تا آخر نصب رو عکس گرفتم که در ادامه قرار میدم. من دقیقا از روی همین فایلی که آپلود کردم نصب رو انجام دادم و حتی یک بار پارت ها رو آنزیپ کردم و جدد نصب کردم ومشکلی نداشتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmm64 نمایش پست ها
    با سلام به شما دوست عزیز. تنظیمات خاصی نباید انجام داد. من بدون هیچ کار خاصی بر روی ویندوز 7 64 بیت نصب کردم و مشکلی نداشت. بعد از نصب ارور میده ؟ اگر بتونید یه اسکرین شات بگیرین از اون ارور شاید بهتر بتونیم کمکتون کنیم. من از مرحله اول تا آخر نصب رو عکس گرفتم که در ادامه قرار میدم. من دقیقا از روی همین فایلی که آپلود کردم نصب رو انجام دادم و حتی یک بار پارت ها رو آنزیپ کردم و جدد نصب کردم ومشکلی نداشتم.
    نه قبل از نصب شدن موقع باز کردن فایل exe ارور میده.
    البته فایلی که من دارم نسخه ای که شما گذاشتید نیست و از اینجا دانلود نکردم. ممکنه فرقی داشته باشه.
    اسکرین شات ارورش رو هم این زیر گذاشتم.
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط humish نمایش پست ها
    نه قبل از نصب شدن موقع باز کردن فایل exe ارور میده.
    البته فایلی که من دارم نسخه ای که شما گذاشتید نیست و از اینجا دانلود نکردم. ممکنه فرقی داشته باشه.
    اسکرین شات ارورش رو هم این زیر گذاشتم.
    ممنون
    یه نسخه دیگه شو گرفتم درست نصب شد. ممنون

سلام
    من قبلا اسمشو نبر 1-30 داشتم روی سیستم ویندوز 8. الان این فایلی رو که دوست خوبم آقای mohammadmm64 گذاشته رو دوبار دانلود کردم. یه فایل میده ولی واسه نصبش خطا میده. میگه که فایل دانلود شده ممکنه ناقص باشه یا خراب باشه. دوبار دانلود کردم و هر دوبار این خطا رو داد. دوستان اگه لینک دیگه ای معرفی کنند ممنون میشم.
    Humish اگه امکانش هست لینک دانلود نسخه جدیدتون رو بدین. ممنون

Junior Member

من دانلود نکردم. سی دی شو از یکی از دوستان گرفتم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    economic geology-chamran ahvaz

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

قسمت دومش ینی دومین لینک ارور404 میده چرا؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)