صفحه 3 از 21 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 204

موضوع: بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سولات مرتبط با نصب و نحوه‌ی اجرا)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    economic geology-chamran ahvaz

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سولات مرتبط با نصب و نحوه‌ی ا

کسی لینکی نداره که یه جا بشه دانلود کرد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سولات مرتبط با نصب و نحوه‌ی ا

دوستان عزیز سلام
    من سیستم عامل ویندوز 8 دارم اما هر کاری کردم نتونستم تی پی او ها رو نصب کنم...
    ممکنه منو راهنمایی کنید ؟

سلام دوستان
    اين تي پي او ها رو از كجا ميشه گرفت؟آيا امكان ارسال از طريق ايميل هست؟ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط elishnaz نمایش پست ها
    سلام ممنون از آقای محمد
    من این فایلی که ایشون گفتن رو دانلود و اینستال کردم
    ولی موقع اجرا میگه
    Error opening media file. please move this file to an ascii-only path like c:\ میشه لطفا منو راهنمایی کنید که چیکارش باید بکنم تا اجرا بشه؟
    ممنون

سلام
    اجازه بدید من یه موضوعی رو بگم خدمتتون از اونجا که humish عزیز ممکنه این فروم کمتر بیان
    منم ویندوزم 8 بود و همونطور که بالا نوشتم خطا میداد، با تشکر از simon عزیز و راهنماییهای humish عزیز کاشف بعمل اومد که چون این برنامه روی درایو D نصب شده بود اجرا نمیشد و خیلی ساده وقتی فولدر این برنامه رو به درایو c انتقال دادم برنامه اجرا شد
    موفق باشید

Junior Member CJAR آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

با سلام به دوستان
    من این فایلی را که آقای محمد لطف کردند قرار دادند، کامل دانلود کردم. یعنی هر 6 پارت را بعد ورژن 5 را نصب کردم که الان هم کار می کنه ولی مشکل اینجاست که فقط تا آزمون 34 در آن موجود است به علاوه دو تا اکسترا!!! ولی در عکسی که گذاشته شده تا آزمون 37 موجود است!!! لطفا یکی از دوستان راهنمایی کنند که مشکل از کجاست. من فولدر resource نرم افزار را هم چک کردم که در آن هم فقط تا آزمون 34 فولدر وجود دارد.
    لطفا راهنمایی کنید.
    با تشکر

Junior Member

سلام
    دوستان این نرم افزاری که ازش صحبت میکنید همون تی پی او هست؟ یا نرم افزار دیگه ایه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MS.C in chemistry,University of tabriz

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

نقل قول نوشته اصلی توسط fzl_fahime نمایش پست ها
    قسمت دومش ینی دومین لینک ارور404 میده چرا؟
    *****شکنتو ببند

Junior Member
    رشته و دانشگاه

منم اون لینک 6 تاییو دانلود کردم و اکی بود. ممنون از mohammadmm64

Junior Member OTEP آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    B.S. in Computer Software Engineering

شاید بعضی از دوستان حین نصب این نرم افزار با خطایی مواجه بشن که چون به زبان چینی نوشته شده نمی‌توان مشکل را متوجه شد. چون این خطا برای خود من بیشتر پیش اومده واسه همین از یک دوست چینی کمک گرفتم تا ترجمه کنه واسم (امکان کپی کردن متن خطا وجود نداره). گفتم شاید برای بسیاری از دوستان کمکی کرده باشم؛
    ترجمه‌ی این خطا به این شکله:
    Installation files are corrupted. If these are the files you downloaded, please re-download them
    شدیدا به یک پارتنر برای اسپیکینگ و همچنین نوشتن مقاله نیازمندم
    برای تبادل رزومه پیام بدید

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام یکم کار با این نرم افزار سخته چون چینی. نمیشه گوگل هم کرد؟ این نرم افزار فقط پاسخ درستو مگه؟ توضیحی در مورددش نمیگه؟ و دیگه اینکه فایلای لیسنینگو حتما باید وارد آزمون بشی تا بتونی گوش بدی؟ نمیشه تو گوشی ریخت؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)