صفحه 4 از 21 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 204

موضوع: بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سولات مرتبط با نصب و نحوه‌ی اجرا)

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سولات مرتبط با نصب و نحوه‌ی ا

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrins نمایش پست ها
    سلام یکم کار با این نرم افزار سخته چون چینی. نمیشه گوگل هم کرد؟ این نرم افزار فقط پاسخ درستو مگه؟ توضیحی در مورددش نمیگه؟ و دیگه اینکه فایلای لیسنینگو حتما باید وارد آزمون بشی تا بتونی گوش بدی؟ نمیشه تو گوشی ریخت؟
    سلام
    برای تحلیل لیسنیگ میتونی از transcript خود نرم افزار و یا فایل های کامل transcript که وجود داره استفاده کنی در ضمن فایل های شنیداری هر ازمون در خود نرم افزار وجود داره که شما میتونی اونها رو جدا از نرم افزار گوش کنی.

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

سلام من نرم افزار جدید را کلی دانلود کردم ۲ روز کار کرد الان این پیغام را میده؟چی کار کنم دوستان http://upload7.ir/Udz

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

من همه فایل رو دانلود کردم چک هم کردم بجز فایل ۶۱ همه ۴۱ مگابات بودن
    ولی نصب نمیشه و ۳ تا ارور میده موقع اکسترکت کردن
    اروراش هم اینه:
    v1.3\golddilct\index the file v1.3\golddlict\index Header is currupt
    v1.3\golddilct\index the file v1.3\golddlict Header is currupt
    v1.3\golddilct\index the file v1.3 Header is currupt

باید چیکار کنم ؟ قضیه این هدر چیه ؟
    PROVE THEM WRONG
    do it for the people who want to see you fail

نقل قول نوشته اصلی توسط missy1990 نمایش پست ها
    من همه فایل رو دانلود کردم چک هم کردم بجز فایل ۶۱ همه ۴۱ مگابات بودن
    ولی نصب نمیشه و ۳ تا ارور میده موقع اکسترکت کردن
    اروراش هم اینه:
    v1.3\golddilct\index the file v1.3\golddlict\index Header is currupt
    v1.3\golddilct\index the file v1.3\golddlict Header is currupt
    v1.3\golddilct\index the file v1.3 Header is currupt

باید چیکار کنم ؟ قضیه این هدر چیه ؟
    سلام
    دوست عزیز این فایل ها قبلا تست شده و البته بازخورد هایی هم که داشتیم این بوده که مشکلی ندارند. اما مشکل شما میتونه از خراب دانلود شدن چند پارت باشه. البته اکسترکت رو هم با WINRAR انجام بدید. راهنمای دانلود رو هم مطالعه کنید. در ضمن لطفا کل فایل رو به جای دیگه ای غیر از درایو C بریزید و اکسترکت رو انجام بدید. نکته اخری که به ذهنم می رسه اینه که شاید سیستم شما رم پایین و یا 32 بیت است. اینها هم می تونه از دلایل این ارور باشه.

چند روز اول نرم افزار خوب کار کرد ولی الان پیغام میده the program cant run under virtual machine , هیچ virtual machine هم رو کامپوترم ندارم ، این هم دانلود کردم ، الان بلا استفاده شده ، کسی میتونه راهنمایم کنه ، ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط nima128 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز این فایل ها قبلا تست شده و البته بازخورد هایی هم که داشتیم این بوده که مشکلی ندارند. اما مشکل شما میتونه از خراب دانلود شدن چند پارت باشه. البته اکسترکت رو هم با WINRAR انجام بدید. راهنمای دانلود رو هم مطالعه کنید. در ضمن لطفا کل فایل رو به جای دیگه ای غیر از درایو C بریزید و اکسترکت رو انجام بدید. نکته اخری که به ذهنم می رسه اینه که شاید سیستم شما رم پایین و یا 32 بیت است. اینها هم می تونه از دلایل این ارور باشه.
    انجام دادم ولی یازم نشد.
    همون اررور قبلی رو میده
    ایکون اصلی هم تو فایلا میاد که وقتی میزنم یه کادر چینی باز میشه کخ باید توش یه چیزی نوشت و اوکی کرد
    هرچی میزنم کار نمیکنه هم اسم الکی زدم هم پسورد رو
    کار نمیکنه
    PROVE THEM WRONG
    do it for the people who want to see you fail

Junior Member

سلام من ورژن 5.1 رو قبلا دانلود کرده بودم اما مشکل داشت گفتن دوباره نصب کنم روی سیستمم که کلا دیگه یه صفحه خالی باز میشد از روی سیستم به صورت دستی پاکش کردم. این فایل اخری که تا 48 هست رو دانلود کردم با وجود حجم زیادش.الان میخوام روی سیستمم نصبش کنم کادری که باز میشه برای پسورد عینا پسورد همراه فایل ها رو وارد میکنم تغییری ایجاد نمیشه.برای پسورد چیکار باید بکنم.؟؟؟
    (من یک ماه تا امتحانم فرصت دارم باید تی پی او ها رو بزنم لطفا کمک!)

سلام دوستان نصب چگونه است؟ من دانلود کردم اکسترکت کردم ولی چگونه نصب کنم پسورد نتونستم دانلود کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh_gh نمایش پست ها
    سلام دوستان نصب چگونه است؟ من دانلود کردم اکسترکت کردم ولی چگونه نصب کنم پسورد نتونستم دانلود کنم
    سلام، در فایلهایی که دانلود کردید فایلی به نام password وجود داره که می تونید برای راه اندازی نرم افزار ازش استفاده کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط nima128 نمایش پست ها
    سلام، در فایلهایی که دانلود کردید فایلی به نام password وجود داره که می تونید برای راه اندازی نرم افزار ازش استفاده کنید.
    ممنون
    این ورژن فرضش اینه تا 34 رو داریم. من تا 32 دارم. اون دو تا رو چی خبر دارید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)