صفحه 7 از 21 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 204

موضوع: بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سولات مرتبط با نصب و نحوه‌ی اجرا)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

سلام دوستان
    من وقتی پسورد ورژن 1.4 رو میزنم هیچ اتفاقی نمی افته!
    در واقع هر عبارتی رو که میزنم هیچ اتفاقی نمی افته!
    ممنون میشم راهنمایی کنید یا پسورد رو خصوصی برام بفرستید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

پیش فرض پاسخ : بحث راجع به نرم افزار شبیه ساز TOEFL شرکت E-T-S (سوالات و مشاوره محتوایی)

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من وقتی پسورد ورژن 1.4 رو میزنم هیچ اتفاقی نمی افته!
    در واقع هر عبارتی رو که میزنم هیچ اتفاقی نمی افته!
    ممنون میشم راهنمایی کنید یا پسورد رو خصوصی برام بفرستید.
    بالاخره فعال شد!
    مشکل اینجا بود که برای فعال شدن باید به اینترنت وصل می بودی!

دوستان لطفا این نکته رو به توضیحات نصب نرم افزار اضافه کنید

Junior Member

سلام،
    من نرم افزار 1.3 رو دارم. با توجه به این پست نرم افزار ورژین 1.4 بهتره یا 1.3؟
    1.4 رو دانلود کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط PendR نمایش پست ها
    سلام،
    من نرم افزار 1.3 رو دارم. با توجه به این پست نرم افزار ورژین 1.4 بهتره یا 1.3؟
    1.4 رو دانلود کنم؟
    دوست عزیز یه سری تغییرات تو ورژن جدید هست از جمله اضافه شدن ترنسکریپت ها و یا شماره گذاری سوالات summary در ریدینگ و غیره. به شخصه خودم از ورژن 1.3 بیشتر راضیم چون چند تا ایراد دیدم که جالبه در ورژن قبلی ندیدم. در ضمن در این ورژن بعد از انجام تست تو چند تا ازمون نرم افزار بعد از پایان تست تو سیستمم تو صفحه نتایج نمیره و نرم افزار کلا restart میشه !!

سلام
    با (( X.I.A.D* Y.I* S.I) ورژن 1.4) مشکل دارم. دانلود کردم و نصب هم شد ولی کل فایل های صوتی از جمله listening ها رو اجرا نمیکنه!! و رد میکنه . دو بار اکسترکت کردم مشکلش حل نشد. میتونین کمکم کنین مشکلش حل کنم؟؟؟؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط nima128 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان عزیزی که برای دانلود نسخه ویندوز به این سایت چینی میرن توجه کنن که دقیقا همون ورژن در کتابخانه موجوده، بنابراین اگه براتون فرقی نمیکنه از کتابخانه اینجا دانلود کنید.
    مورد بعدی اینکه ورژن 5.1 یه نرم افزاره و این ورژن 1.3 یه نرم افزار دیگه. محیط نرم افزار به طور کلی متفاوته، البته محیط تست کاملا شبیه به همه. اصلی ترین تفاوتشون اینه که در حال حاضر ورژن 1.3 تا ازمون 48 رو داره یعنی اخرین ازمونی که وجود داره ولی اون یکی 40 تا 48 رو نداره. در رابطه با تفاوت هاشون هم پیشنهاد میکنم پست های قبلی رو مطالعه کنید موارد خوبی دسگیرتون میشه. باز اگه سوالی بود مطرح کنید.
    سلام
    من این ورژن 1.3 را بارها رو ویندوز 7 نصب کردم ولی فایلهای صوتی رو نمی خونه، واقعاً نمیدونم چکار کنم، یه ماه دیگه امتحان دارم، لطفا کمک کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط barzantabei نمایش پست ها
    سلام
    من این ورژن 1.3 را بارها رو ویندوز 7 نصب کردم ولی فایلهای صوتی رو نمی خونه، واقعاً نمیدونم چکار کنم، یه ماه دیگه امتحان دارم، لطفا کمک کنید.
    من هم این مشکل رو داشتم هر کاری می کردم برنامه اصلا نصب نمیشد. با ویندوز 8 امتحان کنید شاید مشکلتون حل بشه.

Junior Member

سلام دوست عزیز
    من به تازگی نرم افزار ورژن 1.4 رو از همین سایت دانلود کردم. یه مشکلی توی نصب دارم. من وقتی فولدر v1.4 و فولدر بعدی رو باز میکنم که برنامه رو نصب کنم فایل exe برنامه نیست. یشه راهنمایی کنید من رو چطور این فایل نیست؟

Junior Member

من نرم افزار رو دانلود کردم . کسی میدونه چطوری منوهاش رو از زبون لامصب چینی میشه عوض کرد ؟ اصن چطوریه کار کردن باهاش ؟ اقلا یکی یه عکس بذاره !!

نقل قول نوشته اصلی توسط mossi20 نمایش پست ها
    من نرم افزار رو دانلود کردم . کسی میدونه چطوری منوهاش رو از زبون لامصب چینی میشه عوض کرد ؟ اصن چطوریه کار کردن باهاش ؟ اقلا یکی یه عکس بذاره !!
    دوست عزیز راستش من خودم به شخصه همیشه ممنون این دوستان چینی هستم که با زحمت زیاد این همه مطالب خوب و ارزشمند و تهیه کردن. به هر حال زحمتش برای ما اینه که باید دانلود کنیم و مطالبی رو از چینی به صورت دست و پا شکسته ترجمه کنیم. مواردی رو در پست های قبلی گداشتم، مطالعه کنید، یه فایل هم برای بخش تحلیل لیستنسگ هست آپ می کنم. البته ترجمه گوگل هست شاید کاملا گویا نباشه. موفق باشید
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)