نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: اشکال در بخش داغ ترین موضوعات اخیر

Junior Member

Exclamation اشکال در بخش داغ ترین موضوعات اخیر

با سلام و خسته نباشید خدمت مدیران محترم

من از ابتدای فعالیتم در این انجمن متوجه یک اشکال اساسی در بخش داغ ترین موضوعات اخیر انجمن شدم که گفتم حتما با شما در میان بگذارم تا شاید رفع بشه.
    حقیقتا من از ساختار نرم افزار فروم اطلاع ندارم اما چندین بار اتفاق افتاده که وقتی به این بخش از انجمن (که در قسمت پایین و سمت چپ صفحه ی اصلی می باشد) مراجعه می کنم با موضوعاتی بر می خورم که واقعا جزو داغ ترین موضوعات نیستند و میشه اون ها را بطور کلی به صورت زیر دسته بندی کرد:
    1) تاپیکی که به اشتباه (یا اشتباه محتوایی، یا مشکل موضوعی و تکراری بودن و ...) توسط یکی از کاربران ایجاد شده و به وسیله ی یکی از مدیران انجمن قفل شده است!
    2) تاپیک ویژه ی کاربران
    3) تاپیکی که واقعا جزو داغ ترین موضوعات است!!!

برای مورد سوم که هیچی! اما از دیدگاه من موارد 1 و 2 ( و علی الخصوص مورد 1) واقعا جزو داغ ترین موضوعات نیستند بلکه در واقع تاپیک هایی هستند که در یک بازه ی زمانی شاید کم تعداد زیادی پست در آن ها ایجاد شده و فکر می کنم برای اینکه بشه گفت یک تاپیک واقعا جزو داغ ترین موضوعات هست باید به محتوا و ماهیت پست های ارسالی هم توجه بشه. میدونم اعمال چنین چیزی واقعا سخت ( و حتی بعضا غیر ممکنه) ولی خب به عنوان یک پیشنهاد میگم که میتونین تاپیک هایی که در بخش Article & Ebook Requests قرار میگیرن را اصلا توی این بخش نیارید اما در رابطه با مورد 1 واقعا نمیدونم چه پیشنهادی بدم چون همونطور که گفتم اصلا از کدها و مکانیسم نرم افزار این انجمن خبر ندارم.

به هر حال امیدوارم یکی از نکات(هر چند میدونم بسیار بسیار پیش پا افتاده)را گوشزد کرده باشم و به ارتقای انجمن کمک کرده باشم.

با تشکر

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اشکال در بخش داغ ترین موضوعات اخیر

کاربر گرامی

با سلام

ممنون از اینکه با ارائه نظرات خودتون سعی در بهبود روند انجمن دارید. همانطور که خودتان اشاره فرمودید. ملاک داغ ترین موضوعات دارای تنظیماتی در خود انجمن هست و این تنظیمات فاقد درک و شعور برای بررسی محتوی تاپیک ها می باشد. یعنی بر اساس صحبت شما در یک بازه زمانی محدود چند ارسال در یک تاپیک ایجاد شده و یک موضوع به موضوع داغ تبدیل میشود. با توجه به این قضیه میتوان این امر را یکی از نقاط ضعف این نرم افزار در نظر گرفت. در خصوص محتوی قطعا کاربران با دادن ستاره به تاپیک ها میتوانند این عنوان ها را نسبت به عنوان های عادی مهم کنند. کلید"امتیاز به این موضوع" در بالای هر تاپیک برای این منظور تعبیه شده است. متاسفانه به ندرت دیده میشود که کاربران در مهم کردن یک موضوع از طریق امتیاز ، نقش پر رنگی داشته باشند.

موفق باشید.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)