صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 79 , از مجموع 79

موضوع: رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

اطلاعاتی را که کسب کردم می نویسم جهت استفاده دوستان

فرم خام مندرج در صفحه اول همین تاپیک را از سفارت دریافت نمائید. (فرم واضح برای پرینت را جایی پیدا نکردم ) کلیه اطلاعات خواسته شده در فرم را به زبان اسپانیایی تکیمل کنید . در پشت صفحه در سه قسمت تعیین شده همانطور که یکی از دوستان در همین تاپیک توضیح داده اند ابتدا دلیل عنوان شده در نامه ریجکت در قسمت بعد کلیه دلایل برای درخواست بررسی و اعتراض و در قسمت سوم مدارکی را که اضافه می نمائید را به زبان اسپانیایی بنویسید . ( طبق تجربه من بهتره شما در یک برگه دلایل و نکات مثبت در خصوص داشتن شرایط برای دریافت ویزا را بنویسید و از یک مترجم ( که حتی لازم نیست مترجم رسمی باشد ) بخواهید که خلاصه مطالب شما را در آن فرم به اسپانیایی بنویسد .
    نامه و مدارک جدید را بصورت حضوری تحویل خود سفارت اسپانیا دهید . می توانید با دادن یک معرفی نامه ، شخص دیگری را بعنوان نماینده خودتان برای تحویل مدارک معرفی نمائید .
    جهت دریافت نامه ومدارک اعتراض سفارت وجهی دریافت نمی کند.
    نتیجه نهائی را خدمت دوستان اعلام خواهم کرد .

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan_h نمایش پست ها
    سلام و درود

1- آیا سفارت برای دریافت نامه و مدارک اعتراض به رد ویزا و بررسی آن نیز هزینه یورویی دریافت می کند ؟
    2- ضمنا آیا متن و دلایل اعتراض را صرفا باید در کادر مخصوص فرم اعتراض نوشت یا در نامه جداگانه ای به زبان اسپانیایی می توان ضمیمه فرم مربوطه کرد ؟
    3- فرم اعتراض را از کجا باید پرینت گرفت ؟ آیا حتما برای گرفتن فرم خام باید به سفارت مراجعه کرد ؟ جایی فایل آن نیست که پرینت بگیریم . (در صفحات قبل تصویر این فرم هست ولی چون بصورت فایل نیست در چاپ واضح نمی باشد .

سلام دوستان
    خیلی وقت هست گویا کسی توی این تاپیک موضوعی نذاشته
    راستش من و همسرم بصورت توریستی و از طریق آزانس برای اسپانیا اقدام کردیم و ریجکت شدیم البته هنوز نامه رد ویزامون رو نگرفتم و دلیلش رو نمیدونم
    ولی تمام مدارک ما کامل بود
    کسی هست که تجربه مشابه داشته باشه و بتونه مارو راهنمایی کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnooshzandi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    راستش من و همسرم بصورت توریستی و از طریق آزانس برای اسپانیا اقدام کردیم و ریجکت شدیم البته هنوز نامه رد ویزامون رو نگرفتم و دلیلش رو نمیدونم
    سلام
    شما از چه آژانسی و چه تاریخی اقدام کردید؟

Junior Member

سلام امروز جواب ما امد و ریجکت شدیم دوستانی که دارن تحقیق میکنن به هیچ عنوان از اسپانیا اقدام نکنید همه را ریجکت کردن . مااز آژانس داد آفرید پرواز اقدام کردیم که هر چی گفتن اشتباه بود و فقط پول گرفتن و وقتمون را هدر دادن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Feri13633 نمایش پست ها
    سلام امروز جواب ما امد و ریجکت شدیم دوستانی که دارن تحقیق میکنن به هیچ عنوان از اسپانیا اقدام نکنید همه را ریجکت کردن . مااز آژانس داد آفرید پرواز اقدام کردیم که هر چی گفتن اشتباه بود و فقط پول گرفتن و وقتمون را هدر دادن.
    سلام. شما کی درخواست داده بودید؟شما مدارکتون کامل بود؟ علت ریجکتی چی بود؟

Member soheil_r7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Process Control & CFD - FI

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnooshzandi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام. اینظور که از دوستان ساکن اسپانیا خبر دارم، تمدید کارت اقامت‌شون به شدت طولانی شده...در حد چندین ماهه که مدارک رو به اداره مهاجرت دادند و هنوز کارتی دریافت نکردن و دلیلی هم بهشون نگفتن. مثل اینکه آمار خیلی بالایی هم اینطوریه از تابستون ۲۰۱۸ به بعد.. شاید یه جورایی به این آمار بالای ریجکتی‌ها هم ربط داشته باشه!
    امیدوارم بتونید از جای دیگه ویزا بگیرید. کاش همون اول هم از اسپانیا اقدام نمی‌کردید..تکلیف‌شون با خودشون معلوم نیست اغلب!

سلام به همگی
    من هم با توجه به داشتن پذیرش از دانشگاه دولتی و کامل بودن تمام مدارکم و حتی به زبان اسپانیایی مسلط هستم اما متاسفانه ویزام ریجکت شد البته شاید اونا حق دارن.

من تو چند روز رفتم دفتر bls یک نفر هم ندیدم ویزا بگیره. خیلی عجیب بود همه بند ۸ و ۹

Junior Member

سلام من برای ویزای توریستی اقدام کرده بودم البته برای رفتن به کشور پرتغال، چون امور ویزای کوتاه مدت پرتغال به عهده BLSگذاشته شده. حالا ریجکت شده. میخوام اعتراض بزنم ولی نمیدونم فرم داره یا خودم باید نامه رو تایپ کنم تو اون فرمت خاص. اگه فرمش هست میشه لینکشو اینجا بذارین؟ من تو سایت سفارت اسپانیا در تهران فرمی ندیدم برای اعتراض باشه.
    زبان نوشتن باید حتما اسپانیایی باشه؟ یا انگلیسی هم میشه؟

صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)