صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 79

موضوع: رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UPC-Geotechnical Engineering

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

از دوستان خواهشمندم تا جایی که امکان داره سوالاتشون رو همین جا بپرسن تا شاید دیگران هم بتونن استفاده کنن

Junior Member

سلام دوستان.
    من برای اعضای خانواده ام کارت دعوت فرستادم.ولی متاسفانه ریجکت شدند.از لحاظ مالی و کاری هم مشکل نداشتند.بهشون تلفنی گفتند که دو هفته دیگه دلیل رد رو میگند.ولی وقتی ما از اسپانیا به سفارت ایمیل زدیم میگن که باید همون روز دلیل بهشون میگفتند.حالا ما نمی دونیم باید دو هفته صبر کنند یا باید با توجه به اینکه یک ماه بیشتر وقت ندارند اعتراض بدن زودتر برند سفارت.لطفا اگر کسی میتونه راهنمایی بکنه

سلام دوسته عزیز منم برای خانوادم کارت دعوت فرستادم و شنیده بودم معمولا احتمال ریجکت با کارت دعوت خیلی کمه، یعنی پدر و مادر دیگه 100%. شما فامیل درجه یک بودن ؟ ولی من خانوادم که رفت بودن خیلی خوب برخورد کرده بودن و حتا بشون گفته بود بلیت پروازم بیارید خیلی بهتره که من بیلیتم براشون حتا خریدم و بردن، حالا شرایطه شمارو نمیدونم، لطفآ اگه دلیلشو بهتون گفتن اینجا بگید و همینطور که جوابه اعتراضتونو ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    تاریخ چهارم ژانویه مدارکم رو تحویل سفارت دادم و بعد 15 روز که تماس گرفتم به من گفتند که ریجکت شدی بعد از دو هفته دیگه بیا نامه رو بگیر.
    مدارک من کامل بود ولی موقع تحویل مدرک استرس داشتم و توی کابین اول داشتم مدارکم رو تحویل می دادم و اون آقاهه می گفت وقتم رو داری میگیری... سریعتر مدارک رو بده ... چرا استرس داری و از این حرفا.
    حالا به استادم میل زدم و شرایطم رو گفتم و اون هم گفت که از طرف دانشگاه کارتو پیگیری میکنیم.
    سوالم اینه
    1- کسی پر شده فرم تجدید نظر رو داره ؟
    2- آیا به همراه فرم تجدید نظر نامه اعتراض باید بنویسیم ؟
    3- آیا همون روز که نامه ریجکت رو گرفتم میتونم همون جا پرش کنم و بدم؟

در ضمن می خواهم نامه ای که استاد می ده به عنوان ساپورت ویزا و به همراه پرینت حساب بانکی بهتر رو به همراه فرم تجدید نظر تحویل بدم.
    و تا شروع ثبت نام دانشگاه هم تقریبا یک ماه وقت دارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط architect1366 نمایش پست ها
    سلام دوسته عزیز منم برای خانوادم کارت دعوت فرستادم و شنیده بودم معمولا احتمال ریجکت با کارت دعوت خیلی کمه، یعنی پدر و مادر دیگه 100%. شما فامیل درجه یک بودن ؟ ولی من خانوادم که رفت بودن خیلی خوب برخورد کرده بودن و حتا بشون گفته بود بلیت پروازم بیارید خیلی بهتره که من بیلیتم براشون حتا خریدم و بردن، حالا شرایطه شمارو نمیدونم، لطفآ اگه دلیلشو بهتون گفتن اینجا بگید و همینطور که جوابه اعتراضتونو ممنون

راستش من قبلا برای فامیل درجه یک دعوت نامه فرستادم هیچ مشکلی پیش نیومد و همیشه به پدر و مادرم سه ماهه دادند.ولی این بار موضوع اینه که طبق ایمیلی که به سفارت زدیدم میکن باید همون روز که ریجکت کردن دلیل ریجکت میگفتند ولی کسی که تلفن جواب میده میگه دو هفته دیگه.به همین خاطر نمیدونیم باید دو هفته صبر کنیم یا نه.البته بگم این بار درجه دو هستند

Junior Member

راستش سوال منم دقیقا همین هایی هستش که شما دارید.ولی از اونجایی که نه سفارت جواب تلفن میده و درست جواب ایمیل .من از مادرید که با وزارت امورخارجه اسپانیا تماس گرفتیم گفتند باید همان روز که جواب منفی دادند دلیل اش رو هم باید کتبی همان روز میدادند. و همان روز اعتراض نامه میگذاشتید.کاری که سفارت دو هفته به تاخیر می اندازه و من دلیل اش رو نمیدونم

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط MAR93 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من برای اعضای خانواده ام کارت دعوت فرستادم.ولی متاسفانه ریجکت شدند.از لحاظ مالی و کاری هم مشکل نداشتند.بهشون تلفنی گفتند که دو هفته دیگه دلیل رد رو میگند.ولی وقتی ما از اسپانیا به سفارت ایمیل زدیم میگن که باید همون روز دلیل بهشون میگفتند.حالا ما نمی دونیم باید دو هفته صبر کنند یا باید با توجه به اینکه یک ماه بیشتر وقت ندارند اعتراض بدن زودتر برند سفارت.لطفا اگر کسی میتونه راهنمایی بکنه
    دوست عزیز
    معمولا ویزای توریستی رو برای پدر و مادر بدون مشکل می دهند. احتمالا بین لیست دعوت شدگان افراد جوانی مثل خواهر یا برادر بودن که مدرک کافی دال بر برگشت به ایران ارائه نشده بوده.
    برای پدر مادر مشکلی نیست اما وقتی برای دوست یا اقوام درجه دو دعوت نامه می فرستین کافی نیست و حتما باید مدارک خیلی محکم دال بر برگشت و یا تعهد برگشت ارائه بشه.

موفق باشید

اگر کسی ترجمه این فرم رو مدونه لطفا راهنماییم کنه
    نمیدونم چی باید پر کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط control نمایش پست ها
    دوست عزیز
    معمولا ویزای توریستی رو برای پدر و مادر بدون مشکل می دهند. احتمالا بین لیست دعوت شدگان افراد جوانی مثل خواهر یا برادر بودن که مدرک کافی دال بر برگشت به ایران ارائه نشده بوده.
    برای پدر مادر مشکلی نیست اما وقتی برای دوست یا اقوام درجه دو دعوت نامه می فرستین کافی نیست و حتما باید مدارک خیلی محکم دال بر برگشت و یا تعهد برگشت ارائه بشه.

موفق باشید
    ممنون از راهنمایی شما.
    ولی مدرک مهم چی میتونه باشه؟چون علت رد هم متاسفانه همین ذکر شده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mirgholikhani نمایش پست ها
    اگر کسی ترجمه این فرم رو مدونه لطفا راهنماییم کنه
    نمیدونم چی باید پر کنم

در صفحه دوم شما باید دلیل اعتراضتون رو ذکر کنید و اینکه اگر مدرکی می خواید اضافه کنید هم ذکر کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)