صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 79

موضوع: رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزا، مسائل پیرامونی و نامه نگاری های مربوطه

مرسی از شما,فقط امکانش هست که راهنمایی کنید بخش b و بخش c مربوط به چی میشه؟
    مخصوصا بخشc ترجمه ای براش پیدا نکردم.
    و یک سوال دیگه اینکه حتما باید به زبان اسپانیایی باشه یا اینکه میشه اینگلیسی و فرانسه نوشت؟

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط MAR93 نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی شما.
    ولی مدرک مهم چی میتونه باشه؟چون علت رد هم متاسفانه همین ذکر شده.
    تا اونجا که من دیدم تنها افرادی از دوستان و درجه دو موفق به دریافت ویزا شدن که یا فرد دعوت کننده شهروند اسپانیایی بود یا شرایط خیلی خوب کاری و اقتصادی در اسپانیا داشته مثلا در یک کمپانی خیلی خوب کار می کرده و دعوت بعمل اورده.
    از اون طرف دیگه هم فرد دعوت شده وضعیت خیلی خوب اقتصادی و مستقل داشته، یا کار خیلی مهم و تعهد شغلی داشته به گونه ای که مدرکش بشه ارائه بشه و متاهل باشه و همسر در ایران بمونه. مدارکی محکم که نشان از وضعیت مستقل و قوی مالی و مدارک محکم دال بر تضمین برگشت بعد از بازه ویزا.

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mirgholikhani نمایش پست ها
    مرسی از شما,فقط امکانش هست که راهنمایی کنید بخش b و بخش c مربوط به چی میشه؟
    مخصوصا بخشc ترجمه ای براش پیدا نکردم.
    و یک سوال دیگه اینکه حتما باید به زبان اسپانیایی باشه یا اینکه میشه اینگلیسی و فرانسه نوشت؟
    قسمت C رو شما باید REPOSICION بزنید.و جواب باید یا به اسپانیایی باشه یا انگلیسی و بخش B مربوط به این میشه که آیا شما قیم یا نماینده ی کسی هستید
    ویرایش توسط MAR93 : January 27th, 2016 در ساعت 10:38 PM

کنترل عزیز حرف شما کاملا درسته اما یه سری پا سوز یه سری دیگه میشن من واسه خواهر برداره مجردم دعوتنامه فاستادم اونا هم مدارکه دانشگاه و کار و بیمه گذاشتن هنوز جواب نیمده اما اگه پدر مادرمو قبول کنن و خواهر برادرمو نه اصلان خوش نمیگذره، وقتی دعوتنامه از طرفه منه که دانشجوام یعنی من تضمین میکنم اینا برمیگردن، بعد اینکه چاره دیگه ای نبود ما برای داداش و خواهرم با آژانس که حرف زدیم جدا از قیمتش معمولا ۷۰ ۸۰ درصد تضمین میکردن و ۱۰ روزه اصلان برنامشو نمیتونستیم با بابا مامانم هماهنگ کنیم اگه هر ۴ تا با آژانس هم کمه کم نفری ۶ میلیون پول دلالی الکی باید میدادیم بازم ممنون کنترله عزیز از کمکای همیشگیت

دوستان لطفآ لطفآ جوابه اعتراضتونو اینجا بگید که اگه کسی خدای نکرده ریجکت شد بدونه امیدی هست یا نه . ممنون

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط architect1366 نمایش پست ها
    کنترل عزیز حرف شما کاملا درسته اما یه سری پا سوز یه سری دیگه میشن من واسه خواهر برداره مجردم دعوتنامه فاستادم اونا هم مدارکه دانشگاه و کار و بیمه گذاشتن هنوز جواب نیمده اما اگه پدر مادرمو قبول کنن و خواهر برادرمو نه اصلان خوش نمیگذره، وقتی دعوتنامه از طرفه منه که دانشجوام یعنی من تضمین میکنم اینا برمیگردن، بعد اینکه چاره دیگه ای نبود ما برای داداش و خواهرم با آژانس که حرف زدیم جدا از قیمتش معمولا ۷۰ ۸۰ درصد تضمین میکردن و ۱۰ روزه اصلان برنامشو نمیتونستیم با بابا مامانم هماهنگ کنیم اگه هر ۴ تا با آژانس هم کمه کم نفری ۶ میلیون پول دلالی الکی باید میدادیم بازم ممنون کنترله عزیز از کمکای همیشگیت

دوستان لطفآ لطفآ جوابه اعتراضتونو اینجا بگید که اگه کسی خدای نکرده ریجکت شد بدونه امیدی هست یا نه . ممنون
    دوست عزیز
    امیدوارم که نتیجه ویزاهاتون رو اینجا با ما به اشتراک بگذارین.
    موفق باشین

Junior Member

من این هفته نامه ی اعتراضم رو به سفارت میدن.اگر تغییری حاصل شد به دوستان اعلام میکنم.(دلیل ریجکت ویزای اقوام من, به زبان خیلی ساده این بود که نمیتونند اعتماد کنند که طرف بر میگرده به ایران)

مرسی کنترله عزیز واسه کمکای همیشگیت،
    من واسه خانوادم ۴ نفر، پدر مادر خواهره دانشجو و برادره شاغلم هردو مجرد کارت دعوت فرستادم و همشون قبول شدن با اینکه همه بهم گفتن داداش خواهرم حتمن رد میشن و حتا یک نفرم بهم ۱۰۰% نگفت که ممکنه قبول بشن ولی همشونو قبول کردن خوشبختانه، لطفآ به حرفای بقیه هیچ اهمیتی ندید، مثله اینکه من هنوز کارت اقامته جدیدمو نگرفته بودم سوال کردم که اشکال داره یا نه ، یه آقایی اومد گفت من شهریور بدون کارت اقدام کردم اصلان قبول نکردن و خانواده شمارو تا کارت جدیدت بیاد مصاحبشونو عقب میندازن واقعن ۱ هفته اعصابه من خورد بود همشم میرفتم دفتره مهاجرت انگشنگاریمو جلو بندازم بعد که خانوادم رفتن سفارت اصلان اصلان به کارت اقامته من و کپی برابره اصلش گیر نداده بودن و حتا ناخواسته بودن متاسفانه همه بدون اطلاع فقط موج منفی میدن، حتا بهم گفت که خواهرت ساله اول دانشگاهه که ۱۰۰% رد داداشتام حقوقشو کمتره ۱ میلیون زده ۱۰۰% رد ولی هر۲ قبول شدن خوشبختانه، ولی حسابی بانکیشون خیلی خوب بود با ۵ تا سند که البته ۴۰ متری هم توش بود و دو تا سنداش که ۲ به اسمه بابا و مامانم مشترک بود ، خواهرم اشتغال به تحصیل، داداشم اشتغال به کار و بیمه اش، پدرم جوازه کسبش و بیمه . من خودمم دانشجو بدون فاندم ۲ تا بانک حساب داشتم کلان ۴ تا نامه تمکین مالی و گردش حساب و یه نامه تضمین از بانک لاکایخا داشتم که توش نوشته بود تضمین میکنن من از عهده مخارج برمیام، دیگه نامه شهرداری واسه خونه که براشون اجاره کرده بودم، بیمه خودم، نامه از دانشگاه دعوتنامه و کلان هرچی که نشون میداد من ساکنم فرستادم و درضمن کارت اقاماتمم که اونا کوپیشو داده بودن. اعتبارش شهریور تموم شده بود. امیدوارم همه کارشون درست بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط control نمایش پست ها
    دوست عزیز
    امیدوارم که نتیجه ویزاهاتون رو اینجا با ما به اشتراک بگذارین.
    موفق باشین

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز

کسی تجربه ای در مورد بخشهای D E F فرم تجدید نظر داره که چطور باید پرش کنم . و آیا به همراه این فرم باید نامه اعتراض هم بنویسم ؟

با تشکر

Junior Member

دوست عزیز قسمت D دلیل رد ویزاتون هست(منظورم دلیلی که سفارت تو نامه براتون ذکر کرده رو باید بنویسید)
    در قسمت E باید بطور خلاصه درخواستتون رو ذکر کنید(بطور مثال اینکه رو ویزاتون تجدید نظر کنند)
    در قسمت F مدارکی رو که اضافه میخواید بکنید رو باید ذکر کنید.

Junior Member

دوستان کسی میدونه جواب اعتراض رو چقدر طول میکشه بدن؟و اینکه خودشون زنگ میزنند یا باید رفت دوباره سفارت؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)