نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: دانشگاه APU (نماینده رسمی دانشگاه Staffordshire انگلیس در مالزی)

Junior Member

پیش فرض دانشگاه APU (نماینده رسمی دانشگاه Staffordshire انگلیس در مالزی)

سلام بر دوستان عزیز؛
    عرضم به حضورتون که، من حدود 2 هفته پیش فرم اپلیکیشن آنلاین این دانشگاه رو تکمیل و ارسال کردم تا اینکه امروز متوجه شدم که نامه پذیرشم در مقطع کارشناسی رشته فناوری اطلاعات /
    Offer Letter for BSc in Information Technology برام میل شده..
    اما با توجه به مشخصات آفر حقیقتا مردد هستم که آیا تحصیل در این دانشگاه با این شرایط اصلا عاقلانه هست یا خیر؟!
    در همین راستا ترجیح دادم قبل از اتخاذ تصمیم نهایی این تاپیک رو ایجاد و از دوستان مطلع در امر تحصیل در کشور مالزی سئوال کنم که اساسا تحصیل در این دانشگاه رو توصیه میکنند یا خیر با این توضیح که ظاهرا رشته فناوری اطلاعات این دانشگاه مورد تایید وزارت علوم تحصقیقات و فناوری ایران هم هست!

مشخصات کلی آفر من به این ترتیب هست:

Offer Type: UNCONDITIONAL
    Degree Course: BSc (Hons) in Information Technology
    (Entry Level: Level 1 (12 months
    Course Duration: 36 Months
    Intake Date: 02nd September 2015
    (Full Payment: RM 21,900 = USD 6350 (RM 11,320 = USD 3290 per semester
    (Total - Full Payment: RM 27,910 = USD 8110 (RM 17,330 = USD 5050 per semester
    ممنون میشم نظرتون رو بگید!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه APU (نماینده رسمی دانشگاه Staffordshire انگلیس در مالزی)

سلام تبریک میگم. من خودم این دانشگاه MBA خوندم. بستگی به توقع شما داره که دنبال چه چیزی هستین. اگه فقط میخواین از ایران برین و یه مدرکی بگیرین خوبه. ولی توقع اساتید خیلی برجسته و سطح علمی بالا و امکانات خاص نداشته باشین. در ضمن هزینه زندگی واقعن بالاست من با شهریه دانشگاه ماهانه تقریبن چهار میلیون هزینه میکردم که اگه بتونین از یه دانشگاه اروپایی پذیرش بگیرین خیلی منطقی تر هست. اگه مدرک زبان هم نداشته باشین که چند ترم باید زبان بخونین که واقعن سطحش پایینه. من چون آیلتس داشتم لازم نبود برم کالج ولی بقیه دوستام که رفتن بینهابت ناراضی بودن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط goltv نمایش پست ها

سلام تبریک میگم. من خودم این دانشگاه MBA خوندم. بستگی به توقع شما داره که دنبال چه چیزی هستین. اگه فقط میخواین از ایران برین و یه مدرکی بگیرین خوبه. ولی توقع اساتید خیلی برجسته و سطح علمی بالا و امکانات خاص نداشته باشین. در ضمن هزینه زندگی واقعن بالاست من با شهریه دانشگاه ماهانه تقریبن چهار میلیون هزینه میکردم که اگه بتونین از یه دانشگاه اروپایی پذیرش بگیرین خیلی منطقی تر هست. اگه مدرک زبان هم نداشته باشین که چند ترم باید زبان بخونین که واقعن سطحش پایینه. من چون آیلتس داشتم لازم نبود برم کالج ولی بقیه دوستام که رفتن بینهابت ناراضی بودن.
    با عرض سلام و تشکر از شما..
    عجب! با این حساب زندگی کردن در مالزی در شرایط فعلی بیشتر از 1000 دلار در ماه هزینه داره؟!
    اگر اینطور باشه که اصلا به صرفه نیست چون حداقل 200-300 دلار هم اجاره ماهیانه خوابگاه/آپارتمان هست!
    به قول دوستان انگیزه اصلی اپلیکانتهای ایرانی برای تحصیل در مالزی ارزانتر بودن مجموع هزینه تحصیل و زندگی در این کشور نسبت به کشورهای اروپایی یا استرالیا و آمریکاست!
    اگر بنا باشه من ترمی 5-6 هزار دلار هزینه کنم به قول شما میرم یه کشور اروپایی درس میخونم!!
    به هر شکل ممنون از راهنمایی صادقانه شما دوست عزیز؛
    موفق باشید.

Junior Member

با سلام من دیپلم ریاضی فیزیک با معدل خوب دارم ولی پیش دانشگاهی ندارم، از یک موسسه شنیدم که میتونم دوره ای را در این دانشگاه بگذرونم که معادل پیش دانشگاهی هست و بعد از اون میتونم مثلا در اروپا کارشناسی رو بگذرونم.
    آیا این شدنی هست و کار درستی هست؟ یا بهتر هست که پیش رو ایران بگیرم و مستقیم پذیرش اروپا رو بگیرم ؟ کسی این تجربه رو در این دانشگاه داشته؟

Junior Member

سلام کسی تو این دانشگاه درس خونه من ارشد it میخوام پذیرش بگیرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)