نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: مدارک edx و coursera

Member STA74 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Engineering

Question مدارک edx و coursera

سلام خسته نباشید
    کسی میدونه مراحل دریافت مدرک از edx یا coursera چجوریه ؟
    اصلا امکانش هست تو coursera که certificate بگیریم ؟ چون قبلا ایران تحریم بود ولی یه مدته تا حدودی برطرف شده .

بجز این دو سایت ، سایت معتبر دیگه ای هم هست که مدرک معتبر ارائه بده ؟ برای رشته های مهندسی
    من سال بعد میخوام برای ارشد مهندسی برق اپلای کنم ، بخاطر همین خیلی نیاز دارم به این مدارک .

پیش فرض پاسخ : مدارک edx و coursera

من Edx رو اطلاع ندارم اما coursera به ايراني ها verified certificate نميده. من تو تابستون سه تا كورس گذروندم با اي دي ايران اخرش ايميل زدن كه شرمنده. من مجبور شدم از اي دي أمريكا استفاده كنم( من داخل امريكا هستم ). و به سرعت قبول كردن. كورس ارا واقعا عالي بود اما دو نكته:
    ١- تمركز اصلي كورس ارا روي computer science هست نه engineering. يعني خيلي كورس گسترده تو مهندسي نداره
    ٢- خيلي فكر نميكنم تو پذيرش نقش داشته باشه . يعني هرگز جاي GRE و مقاله رو نميگيره.
    به نظر من اگه با اين ديد بهcoursera نگاه كنيد خيلي مفيد نيست.

من دو تا کورس مرتبط با آب در edx زیر نظر دلفت هلند و ubc کانادا گذروندم و همون گواهی های رایگان رو پرینت رنگی گرفتم و برای اپلای استفاده کردم. یه لینک روی همون هانرکد ها بود که میشد واقعی بودنشون رو چک کرد. به نظر من که برام مفید بود . چون با رشته مورد نظرم خیلی مطابقت داشت و قطعا به امتیازم اضاف کرد

سلام
    برای گرفتن مدرک کدوم رو مناسب تر میدونید؟
    Coursera یا Udacity و یا EDx ؟
    یادگیری دوره های ضروری برای CS مد نظر بنده است

نقل قول نوشته اصلی توسط abadanastro نمایش پست ها
    من دو تا کورس مرتبط با آب در edx زیر نظر دلفت هلند و ubc کانادا گذروندم و همون گواهی های رایگان رو پرینت رنگی گرفتم و برای اپلای استفاده کردم. یه لینک روی همون هانرکد ها بود که میشد واقعی بودنشون رو چک کرد. به نظر من که برام مفید بود . چون با رشته مورد نظرم خیلی مطابقت داشت و قطعا به امتیازم اضاف کرد
    سلام. ببخشید میشه یکم کامل تر توضیح بدید از کجای سایت edx گواهی رایگان را پرینت گرفتید؟ مثلا وارد قسمت (dashboard (Course که میشید گواهی وجود داره؟ من چیزی پیدا نکردم میشه بیشتر توضیح بدید؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط fatikhanoom نمایش پست ها
    سلام. ببخشید میشه یکم کامل تر توضیح بدید از کجای سایت edx گواهی رایگان را پرینت گرفتید؟ مثلا وارد قسمت (dashboard (Course که میشید گواهی وجود داره؟ من چیزی پیدا نکردم میشه بیشتر توضیح بدید؟
    قبلا honor code certificate داشته ولي از دسامبر 2015 شما بايد هزينه رو بپردازيد.
    https://support.edx.org/hc/en-us/art...e-certificates
    موفق باشيد

Junior Member

سوال من هم هست. خواهش میکنم دوستان راهنمایی کنن. در ضمن یاداوری کنم که حداقل چند ماهی هست که حتی ویدئوهای کورسرا هم پولی شده و بدون پرداخت هزینه حتی قادر به دیدن ویدئوها هم نیستید.

Junior Member sma4t آواتار ها

سلام دوستان
    کسی اخیرا مراحل پرداخت و تایید هویت برای دریافت مدرک دوره های edx یا Coursera رو انجام داده؟ چندتا سوال داشتم در این مورد.

دوستان
    اگر بخاهیم از ایران با ***** ششکن در کورسرا دوره بگذورنیم حتی با پرداخت حق اشتراک سایت بازهم مدرک نمیده؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)