صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: تبلیغات شامل پذیرش تضمینی و فاند از آمریکا ! توهین به شعور مخاطب

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

پیش فرض پاسخ : تبلیغات شامل پذیرش تضمینی و فاند از آمریکا ! توهین به شعور مخاطب

دوستان عزیز این یک بیزینس هست در آمریکا مثل هزاران مدل بیزینس دیگه و کاری هم به این نداره که شعور و یا درک فهم مخاطبان این فروم با این کار زیر سوال بره یا نه... من این شخص رو از طریق یکی از دوستانم میشناسم و میدونم تجربیاتی در زمینه اپلای کردن داشته و حالا میخاد اون رو در قالب یک بیزینس پرسود به ثمر برسونه...بیزینسش تازه تأسیسه و هدفش هم محترمه... به شخصه فکر نمی کنم کلاهبرداری باشه (با توجه به شناختی که دارم) ولی قطعا فکر میکنم اگر کسی فهم و اطلاعات کافی از پروسه اپلای داشته باشه هیچ نیازی به این موسسات نیست و اصلا ارزش این هزینه کردنها رو نداره...در مقابل پولی که شما ارائه میدید چیز زیادی نمیگیرید بعبارتی چیزی که میگیرید رو خودتون با یک سرچ کوچک و یک تلاش مستمر میتونید بدست بیارید...

نقل قول نوشته اصلی توسط Jupiter1 نمایش پست ها
    دوستان عزیز این یک بیزینس هست در آمریکا مثل هزاران مدل بیزینس دیگه و کاری هم به این نداره که شعور و یا درک فهم مخاطبان این فروم با این کار زیر سوال بره یا نه... من این شخص رو از طریق یکی از دوستانم میشناسم و میدونم تجربیاتی در زمینه اپلای کردن داشته و حالا میخاد اون رو در قالب یک بیزینس پرسود به ثمر برسونه...بیزینسش تازه تأسیسه و هدفش هم محترمه... به شخصه فکر نمی کنم کلاهبرداری باشه (با توجه به شناختی که دارم) ولی قطعا فکر میکنم اگر کسی فهم و اطلاعات کافی از پروسه اپلای داشته باشه هیچ نیازی به این موسسات نیست و اصلا ارزش این هزینه کردنها رو نداره...در مقابل پولی که شما ارائه میدید چیز زیادی نمیگیرید بعبارتی چیزی که میگیرید رو خودتون با یک سرچ کوچک و یک تلاش مستمر میتونید بدست بیارید...
    نظر شما کاملا محترمه و بیزینس ایشون هم همینطور ولی واژه تضمینی در تبلیغ کاملا غیر قابل قبول هست.

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربران گرامی

با سلام و سپاس بابت نظرات شما. طبق تکذیب نامه که قبلا به تایید دوستان رسیده، این سایت و مدیران آن در قبال تبلیغات هیچگونه مسئولیتی بر عهده ندارند. ضمن اینکه اگر شما قادر به گرفتن پذیرش برای خود هستید این امر قابل تعمیم به همگان نیست. آندسته از دوستان هم که در پی استفاده از خدماتی اینچنینی هستند، باید با مسئولیت خودشان از خدمات ارائه شده استفاده نمایند.

تاپیک موقتا بسته شد.

موفق باشید
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربران گرامی

با سلام و احترام

طبق پیگیری ادمین محترم در خصوص محتوی آگهی تبلیغاتی اخیر، بطور ویژه در مورد کلمه تضمینی، موسسه محترم مربوطه توضیحاتی در خصوص روشن سازی قضیه ارائه نمودند که قسمتی از آن به این شرح می باشد:

كلمه "تضميني" استفاده شده در تبليغات بدين معني نيست كه موسسه خدمات اموزشي دكتر نصرى، قادر به كمك به همه دوستان دانشجو براي اخذ پذيرش و كمك هزينه تحصيلي است(در صورت قبولي در ارزشيابي مصاحبه و مساعد بودن نتيجه مصاحبه،).كلمه "تضميني" بدين معني است كه در صورت عدم موفقيت دانشجو در مدت دو سال از پرداخت هزينه هاي استفاده از خدمات تحصيلى به موسسه خدمات آموزشى دكتر نصرى و استفاده از مشاوره و پشتيباني ها، هزينه هاي پرداخت شده توسط دانشجو به موسسه به دانشجو بازگردانده ميشود.
    با توجه به این پاسخ، کلمه تضمینی در خصوص اخذ پذیرش نبوده و امیدواریم سوء تفاهم ایجاد شده خصوصا برای ایجاد کننده تاپیک برطرف شده باشد. کلمه "تضمینی" در بنرهای تبلیغاتی اصلاح شد.

موفق باشید
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)