نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: راهنمایی درخصوص اپلی همزمان برای چند پوزیشن در یک دانشگاه

Junior Member

پیش فرض راهنمایی درخصوص اپلی همزمان برای چند پوزیشن در یک دانشگاه

سلام و خسته نباشید

من یک سوال دارم که به شدت ذهنم رو مشغول کرده.

سوال من اینه که:

فرض کنید که دانشگاه X در کشور نروژ چندین PhD position در فیلد مهندسی برق ارائه کرده که همشون به فیلد من نزدیک هستند و میتونم واسشون اپلی کنم. آیا من این اجازه رو دارم برای همه اونها اپلی کنم؟؟؟ یا فقط می تونم برای یک PhD position اپلی کنم؟؟؟؟ اگر دپاترمان بفهمه که من برای PhD positionهای دیگر در همان دانشگاه اپلی کردم، آیا اثر منفی روی اونها میذاره؟؟

ممنون میشم اگر کسی میتونه منو راهنمایی کنه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی درخصوص اپلی همزمان برای چند پوزیشن در یک دانشگاه

متاسفانه من هم با همین مشکل البته در کشور دیگری مواجه هستم. مشکل رشته برق اینه که در یک فیلد ساب فیلد ها بسیار به هم نزدیک اند.

پیش فرض پاسخ : راهنمایی درخصوص اپلی همزمان برای چند پوزیشن در یک دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط man123123 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید

من یک سوال دارم که به شدت ذهنم رو مشغول کرده.

سوال من اینه که:

فرض کنید که دانشگاه X در کشور نروژ چندین PhD position در فیلد مهندسی برق ارائه کرده که همشون به فیلد من نزدیک هستند و میتونم واسشون اپلی کنم. آیا من این اجازه رو دارم برای همه اونها اپلی کنم؟؟؟ یا فقط می تونم برای یک PhD position اپلی کنم؟؟؟؟ اگر دپاترمان بفهمه که من برای PhD positionهای دیگر در همان دانشگاه اپلی کردم، آیا اثر منفی روی اونها میذاره؟؟

ممنون میشم اگر کسی میتونه منو راهنمایی کنه.

متاسفانه من هم با همین مشکل البته در کشور دیگری مواجه هستم. مشکل رشته برق اینه که در یک فیلد ساب فیلد ها بسیار به هم نزدیک اند.
    دوستان عزیز من نمی تونم بر اساس تجربه به این سؤال شما جواب بدم و رشته من هم فاصله زیادی با رشته شما داره. فقط به عنوان همفکری، من فکر نمی کنم این مسأله مهمی باشه. ببینید یه زمانی بود که برقراری ارتباطات بین المللی مشکل بود، دانشگاه ها مجبور بودن بر اساس شواهد و قرائن در مورد صلاحیت شما تصمیم بگیرن. مثلا این که شما برای چند تا موقعیت کاملا متفاوت اپلای کنید می تونست نشون دهنده این باشه که فقط میخواین به هر قیمتی هست پذیرفته بشید یا درکتون از فیلد مورد نظر سطحیه و .... شاید الان هم بعضی دانشگاه های آمریکای شمالی که مصاحبه جزو مراحل پذیرششون نیست، روی این قبیل مسائل مقداری حساس باشند، هر چند که الان استادای اونا هم به شکل غیر رسمی مصاحبه اسکایپی یا تلفنی و نظایر اینا رو دارند و به علاوه پوزیشن به شکل اروپایی هم ندارن.
    اما در مورد کشورهایی مثل نروژ، اگه مراحل پذیرش در رشته شما هم شبیه رشته ما باشه، شما واسه پوزیشن مورد نظر پروپوزال می نویسید و به همراه رزومه و کارنامه و سایر مدارک می فرستید. اگه از این مرحله رد بشید در مرحله بعد باهاتون مصاحبه می کنن. بنابراین به اندازه کافی معیار عینی و مستقیم ازتون دارن که بتونن تصمیم گیری بکنن و نیازی به شواهد و قرائن ندارند. اگه شما پروپوزال جالب توجهی نوشته باشید، در جریان مصاحبه خوب ازش دفاع کنید و رزومتون هم رقابتی باشه فکر نمی کنم فقط به خاطر این که برای چند تا پوزیشن مرتبط با هم اقدام کردین ردتون کنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)