نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: سوال در مورددانشگاههای مهندسی صنایع و رشته های مرتبط آمریکا برای phd direct؟؟

Junior Member

پیش فرض سوال در مورددانشگاههای مهندسی صنایع و رشته های مرتبط آمریکا برای phd direct؟؟

اگر کسی اطلاع داره اسامی دانشگاه های آمریکا که میشه مستقیم برای phd در رشته مهندسی صنایع یا مدیریت پروژه اقدام کرد لطفا در این تاپیک بگذارید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال در مورددانشگاههای مهندسی صنایع و رشته های مرتبط آمریکا برای phd direct؟؟

کسی از دوستان نظری و تجربه ای واقعا نداره؟

پیش فرض پاسخ : سوال در مورددانشگاههای مهندسی صنایع و رشته های مرتبط آمریکا برای phd direct؟؟

خیلی بعیده همچین لیستی پیدا بشه!
    اکثر دانشگاههای امریکا direct Phd دارن. باید تک تک سایت دانشکده مورد نظرتونو چک کنید

sa1362
    Guest

کسی‌ درباره ۱ از زمینه‌های درسی‌ و کاری صنایع به نام مهندسی‌ ارزش (و) اطلاعات داره ؟ میدونید کدوم دانشگاها این موردو برای مستر دارن من به این موضوع علاقه دارم پایان نامه لیسانسم هم به این عنوان بود دوست دارم ادامه بدم هم آکادمیک هم عملی‌ ممنون از کسی‌ که رهنمییم کنه

sa1362
    Guest

اگر کسی‌ در مورد مهندسی‌ ارزش اطلاعات داره ممنون میشم راه نماییم کنه .چه رشته برای مستر بی‌ این رشته نزدیکتره

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال در مورددانشگاههای مهندسی صنایع و رشته های مرتبط آمریکا برای phd direct

سلام میخواستم بدونم برای فوق لیسانس در آمریکا مهندسی صنایع بهتره یا مدیریت مهندسی؟

پیش فرض پاسخ : سوال در مورددانشگاههای مهندسی صنایع و رشته های مرتبط آمریکا برای phd direct

سلام دوستان
    من تیر ماه 92 در رشته مهندسی سیستم های اقتصادی اجتماعی دانشکده مدیریت شریف فارغ التحصیل شدم. بیشتر درسهای اقتصاد رو پاس کرم و پایان نامه م در مورد مدیریت دانش بوده و مقاله ای هم ندارم- معدل 16/6
    الان سربازم و زبان هم میخونم
    لیسانسم ریاضی کاربردی بوده دانشگاه کرمان و پروژه ام در مورد تحقیق در عملیات فازی بوده - معدل 16/8 - شاگرد اول کلاس هم بودم ورتبه برتر المپیاد بین المللی ریاضی رو هم در کارشناسی دارم به خاطر المپیاد و شاگرد اولی شریف قبول شدم
    به نظرتون برای دکتری رشته تحقیق در عملیات کاربردی کدوم دانشگاه های آمریکا میتونم بهتر پذیرش بگیرم
    از رهنماییتون ممنون میشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)