صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 32

موضوع: USMLE Exams

Junior Member a_kh آواتار ها

پیش فرض پاسخ : USMLE Exams

سلام.می خواستم ببینم خارجی ها در آمریکا هررشته ی تخصصی رو میتونن انتخاب کنن مثلا نورولوژی یا نوروسرجری؟

نه دوست من ، نمیتونی هر رشته ای که خواستی به عنوان یه خارجی انتخاب کنی. البته شانس تو نورولوژی تا حدی پایینی هست ولی نوروسرجری تقریبا محاله. اگه به سایت ECFMG یه سری بزنین لینکی هست که اطلاعات کاملی در مورد آمار قبولی در رشته های مختلف در دوسال گذشته به تفکیک عوامل و فاکتورهای مختلف از جمله خارجی و آمریکایی بودن را به صورت pdf برای دانلود گذاشته. بسیار مفیده برای اینکه ببینین شانس تو چه رشته هایی بیشتره.

Junior Member

سلام دوستان
    من تازه به امریکا مهاجرت کردم و میخوام برای usmle step 1 آماده بشم.
    اگر کسی همراهم بشه تا تجربیاتمون رو به اشتراک بذاریم خوشحال میشم.

همکار گرامی شما که بزرگترین مانع رو از پیش رو برداشتین (مهاجرت به آمریکا)
    من فکر میکنم با توجه به حضورتون در اونجا، و با توجه به اینکه سایتها و انجمنهای فراوانی هم خود آمریکاییها دارن و هم مهاجرین خارجی ساکن آمریکا (مثل هندی ها و اسیاییها) همونجا بهتر میتونین از تجربیات محلی استفاده کنین.
    اما اگر علاقمند به اشتراک با هموطنهاتون هستید که خوب اون یه بحث دیگه س.

Junior Member r.azadi آواتار ها

سلام به همه دوستان
    من دو تا سوال داشتم
    اول: کسی اطلاعاتی راجع به timing این امتحانات داره؟ مثلاً deadline هرکدوم از امتحانا کی هست و یا نمره هرکدوم کی میرسه و کی باید اپلای کرد
    دوم: این قضیه residency match دقیقاً چیه و چقدر طول میکشه، یعنی برای همه رشته ها و همه افراد اجباریه؟ زمان خاصی داره شروع و پایانش؟
    ممنون میشم اگه کسی جواب بده

Junior Member

سلام باتشکر ممنون میشم اگه کسی بتونه منو راهنمایی کنه با توجه به اینکه ایران در لیست imed نیست چطور میشه از ایران برای شرکت در امتحان اقدام کرد ؟

Junior Member

کی گفته ایران تو لیست imed نیست؟ حدود 54 دانشگاه از ایران تو این فهرست هست. اگه منظورتون آدرس سکونت موقع ثبت نام هست ، میتونین با دادن آدرس در یک کشور دیگه ثبت نام رو به پایان برسونین.
    .... آری شود ولیک به خون جگر شود.

Junior Member

با تشکر از توجه شما من وارد سایت ecfmg میشم از من میخاد لیست imed رو چک کنم ایران در لیست نیست اگه ممکنه راهنمایی کنید از چه مسیری برم باز هم تشکر

Junior Member

در ضمن من دانشگاه علوم پزشکی ایران درس خوندم.

Junior Member

کتابهای مرحله اول usmle step 1 2011 کاپلان در سایت کاپلان مدیکال برای اولین بار در ایران http://www.kaplan.ir/product_info.php?products_id=138 شامل کتابهای : Paperback به صورت هشت عدد کتاب Publisher: Kaplan Medical (2011) Includes all 8 volumes : -Anatomy -Behavioral Sciences -Biochemistry and Medical Genetics -Immunology and Microbiology -Pathology -Pharmacology -Physiology -Qbook

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)