نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: نحوه نوشتن و فرمت رزومه تخصصی برای روانشناسی

پیش فرض نحوه نوشتن و فرمت رزومه تخصصی برای روانشناسی

سلام دوستان

من در جاهای دیگه سایت در مورد اینکه چه چیزایی توی رزومه بیاد و چطوره نوشته بشه یه چیزایی خوندم اما خب اونا مال علوم پایه بود که با علوم انسانی از جمله روانشناسی خیلی فرق میکنه. میخواستم ببینم کسی نمونه ای از رزومه داره که دقیقا بر اساس اون رزومم رو بنویسم.

جسارتا رزومه خودم رو هم ضمیمه کردم ببینید چیزی لازمه کم و زیاد بشه.
    در ضمن مقاله ISI هم ندارم البته برای درآوردن یه مقاله از پایان نامم دارم کار میکنم. دیگه چی به نظرتون میرسه که رزومم رو پر و پیمون تر کنم

با تشکر فراوان
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نحوه نوشتن و فرمت رزومه تخصصی برای روانشناسی

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamkaz نمایش پست ها
    سلام دوستان

من در جاهای دیگه سایت در مورد اینکه چه چیزایی توی رزومه بیاد و چطوره نوشته بشه یه چیزایی خوندم اما خب اونا مال علوم پایه بود که با علوم انسانی از جمله روانشناسی خیلی فرق میکنه. میخواستم ببینم کسی نمونه ای از رزومه داره که دقیقا بر اساس اون رزومم رو بنویسم.

در ضمن مقاله ISI هم ندارم البته برای درآوردن یه مقاله از پایان نامم دارم کار میکنم. دیگه چی به نظرتون میرسه که رزومم رو پر و پیمون تر کنم

با تشکر فراوان

دوست عزیزم
    فکر کنم موضوعتون بسته شه ولی در هر حال:

- متن های توی رزومه Justify نیستن
    - من باشم حتما عکس خودم رو هم میذارم (عکس توی رزومه اجباری نیست ولی دید بهتری به طرف مقابل میده)
    - قسمت مربوط به اسکیل را میتونید خیلی خیلی بهترش کنید. به نظرم اون قسمت که منظورتون ترجمه انگلیسی به فارسی و برعکس بوده حتما پاک بشه! (ببخشید البته نظر شخصیم اینه)
    - به نظرم Education باید بیاد بالاتر و قبل از اسکیل هاتون قرار بگیره. یعنی طرف اول بدونه شما کی و کجای دنیای علم هستین بعد اسکیل هاتون رو در نظر بگیره
    - اسم پایان نامه ها و اسم اساتید ریفرنس هم توی همین قسمت تحصیلات بیاد- حتی شرح مختصری از پایان نامه تون
    - آخرین قسمت حتما اسم چند نفر ترجیحا استاد به عنوان استاد ریفرنس با ایمیل و شماره تلفن و سمتشون Affiliation دانشگاهیشون آورده بشه
    - قسمت Honors & Awards اگه دارید اضافه بشه: شاگرد اولی مسابقه ای ورزشی تحصیلی چیزی اگه هست
    - توی قسمت زبان خیلی ساده تر بنویسید مدرک زبانتون رو و یا از اصطلاحات Fluent و یا ... استفاده کنید
    - سمت شغلیتون توی قسمت کار نوشته بشه و سرح مختصری از وظیقه تون حتی

به نظرم رزومه های گروه های مختلف خیلی خیلی با هم فرقی نداره و توی بخش رزومه های همین اپلای ابرود میتونید اطلاعات خیلی خیلی خیلی بهتری پیدا کنید
    به نظرم چیزی که آماده کردید خیلی خوبه و البته خیلی هم جا داره که بهتر بشه

من خلاصه گفتم ببخشید چون توی فروم مربوطه بحث های کاملتری هم هست

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیزم
    فکر کنم موضوعتون بسته شه ولی در هر حال:

- متن های توی رزومه Justify نیستن
    - من باشم حتما عکس خودم رو هم میذارم (عکس توی رزومه اجباری نیست ولی دید بهتری به طرف مقابل میده)
    - قسمت مربوط به اسکیل را میتونید خیلی خیلی بهترش کنید. به نظرم اون قسمت که منظورتون ترجمه انگلیسی به فارسی و برعکس بوده حتما پاک بشه! (ببخشید البته نظر شخصیم اینه)
    - به نظرم Education باید بیاد بالاتر و قبل از اسکیل هاتون قرار بگیره. یعنی طرف اول بدونه شما کی و کجای دنیای علم هستین بعد اسکیل هاتون رو در نظر بگیره
    - اسم پایان نامه ها و اسم اساتید ریفرنس هم توی همین قسمت تحصیلات بیاد- حتی شرح مختصری از پایان نامه تون
    - آخرین قسمت حتما اسم چند نفر ترجیحا استاد به عنوان استاد ریفرنس با ایمیل و شماره تلفن و سمتشون Affiliation دانشگاهیشون آورده بشه
    - قسمت Honors & Awards اگه دارید اضافه بشه: شاگرد اولی مسابقه ای ورزشی تحصیلی چیزی اگه هست
    - توی قسمت زبان خیلی ساده تر بنویسید مدرک زبانتون رو و یا از اصطلاحات Fluent و یا ... استفاده کنید
    - سمت شغلیتون توی قسمت کار نوشته بشه و سرح مختصری از وظیقه تون حتی

به نظرم رزومه های گروه های مختلف خیلی خیلی با هم فرقی نداره و توی بخش رزومه های همین اپلای ابرود میتونید اطلاعات خیلی خیلی خیلی بهتری پیدا کنید
    به نظرم چیزی که آماده کردید خیلی خوبه و البته خیلی هم جا داره که بهتر بشه

من خلاصه گفتم ببخشید چون توی فروم مربوطه بحث های کاملتری هم هست

موفق باشید
    ممنون داشتم نا امید میشدم که کلا کسی جواب نده.

درسته بین رزومه ها شباهت هست اما علوم انسانی یه سری چیزا داره که مختص خودشه و مثلا در علوم پایه نیست منم به همین خاطر این تاپیک رو زدم چون اون رزومه ها رو دیدم ولی از اونا نتونستم برای خودم رزومه بسازم

در هر جال ممنون از جوابتون

Member micropsy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student, Clinical Psychology, NY

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamkaz نمایش پست ها
    سلام دوستان

با تشکر فراوان

dear Friend!
    great pleasure to familiar with you, I'm Psychologist too, I saw your resume, but unfortunately your resume is full of Grammatical and also classifying problems, for example your profile, its not really necessary to describe what happen that you have started psychology and keep going on it, 2nd, your basic classification in Education field I think and suggest should be like this example:
    start date – End date, your degree Level, your main field, Main University name, Branch name (also it can be Branch name, main university name),
    GPA (out of 20),
    Thesis title
    3rd: in field of skills you need to put correct details which it means you should write accord to the basic, for example (after correction) Hypnotherapy (Iran Clinical hypnotherapy institute certificate holder)
    another example is: Excellent in website and weblog managing and writing
    at the end, I think you should search templates (see this link for example) then write new,
    in fact professional resume is start with your name, contact details,
    2nd: your education and relatives
    3rd: your publishing
    4th your work experiences:
    5th: your skills, which they didn't relate to your professional work background for example web design , MS Office and etc.
    6th: your interests

Bests

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)