صفحه 96 از 108 نخستنخست ... 468687888990919293949596979899100101102103104105106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 1079

موضوع: پذیرش از MIT, Harvard

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش از MIT, Harvard

سلام دوستان
    من قبلا اینجا رزومم را گفتم. تو این مدت تونستم یک مقاله با ایمپکت 14( nano letter) سابمیت کنم که الان ریوایز خورده. آیا میتونم هاروارد یا MIT پذیرش بگیرم.
    یکبار دیگه رزومم را میگم:

لیسانس مهندسی دریا- کشتی سازی دانشگاه صنعتی مالک اشتر با معدل کل 16.30
    تافل 105
    GRE ندادم هنوز.
    6 ماه سابقه کار
    TA در دانشگاه
    جزو استعداد های درخشان بدون کنکور( جزو 10 درصد برتر ورودی)

با مقاله ای که دادم چقدر اکان پذیرش وجود دارد؟

Junior Member

دوستان من دوران متوسطه رو در فني حرفه اي گذروندم و مدرك كارشناسيم ناپيوسته هست
    كارداني موسسه شهاب دانش قم معدل ١٨/٢٣
    كارشناسي دانشكده شمسي پور ١٨/٦١
    رشته برق قدرت
    آيلتس 7.5
    جي ار اي هم ميتونم نمره خيلي خوبي بگيرم
    ٣ تا مقاله isi + رك قوي
    براي تاپ 20 به ترتيب از بالا تا پايين براي كجا شانس پذيرش با فاند براي ارشد دارم؟
    ضمناً ناپيوسته بودن مداركم مشكلي برام ايجاد نميكنه؟
    ممنون ميشم اگر سريع تر پاسخ بدين

سلام من یکی از ارزو هام اینه که تو MIT درس بخونم. امسال یعنی پایه نهم معدل کلم 20 شد . من خیلی به چیز هایی علاقه دارم که درباره ارتباط مغز و کامپیوتر باشه مثل BCI. به نظر شما چه رشته هایی همچین موضوعاتی دارند مثلا علوم شناختی یا نوروساینس یا کامپیوتر یا... . امسال رشته تجربی رو انتخاب کردم . به نظر شما اگر بخوام تو این موضوع کار کنم بهتر نیست رشتمو بکنم ریاضی چون هنوز وقت هست. از امسال به کلاس زبان میرم تا زبانم رو تقویت کنم. معدلام هم هرسال خوب بوده و شاگرد اول بودم.(امسال هم یه دبیرستان معمولی میرم )راستش من یکم خیال پردازم نمیدونم این خوبه یا بد ؟ ممنون میشم اگه یکم راهنماییم کنید که از امسال چه کار هایی باید انجام بدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط yashar2002 نمایش پست ها
    سلام من یکی از ارزو هام اینه که تو MIT درس بخونم. امسال یعنی پایه نهم معدل کلم 20 شد . من خیلی به چیز هایی علاقه دارم که درباره ارتباط مغز و کامپیوتر باشه مثل BCI. به نظر شما چه رشته هایی همچین موضوعاتی دارند مثلا علوم شناختی یا نوروساینس یا کامپیوتر یا... . امسال رشته تجربی رو انتخاب کردم . به نظر شما اگر بخوام تو این موضوع کار کنم بهتر نیست رشتمو بکنم ریاضی چون هنوز وقت هست. از امسال به کلاس زبان میرم تا زبانم رو تقویت کنم. معدلام هم هرسال خوب بوده و شاگرد اول بودم.(امسال هم یه دبیرستان معمولی میرم )راستش من یکم خیال پردازم نمیدونم این خوبه یا بد ؟ ممنون میشم اگه یکم راهنماییم کنید که از امسال چه کار هایی باید انجام بدم.
    یاشار عزیز خیلی خیلی خوبه که در این سن چنین اهداف بزرگی داری و من تحسینت میکنم.مطمئن باش با تلاش کردن حتما به هدفت میرسی
    اول از هر چیز زبانتو قوی کن که این مهم ترین مسئله است. فعلا تمرکزتو بزار روی زبان تا چند سال دیگه تافل رو با نمره بسیار عالی قبول بشی که این یکی از نکات مهم برای پذیرش گرفتن از دانشگاه MIT هست. برای ارزوهات بجنگ و تمام سعی و تلاشت رو بکن تا به واقعیت تبدیلشون کنی ،اگر تمام تلاشتو بکنی؛ناامید نشی و روی اهدافت مصمم باشی چند سال دیگه توی دانشگاه MITهستی.موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط Smartgirl21 نمایش پست ها
    یاشار عزیز خیلی خیلی خوبه که در این سن چنین اهداف بزرگی داری و من تحسینت میکنم.مطمئن باش با تلاش کردن حتما به هدفت میرسی
    اول از هر چیز زبانتو قوی کن که این مهم ترین مسئله است. فعلا تمرکزتو بزار روی زبان تا چند سال دیگه تافل رو با نمره بسیار عالی قبول بشی که این یکی از نکات مهم برای پذیرش گرفتن از دانشگاه MIT هست. برای ارزوهات بجنگ و تمام سعی و تلاشت رو بکن تا به واقعیت تبدیلشون کنی ،اگر تمام تلاشتو بکنی؛ناامید نشی و روی اهدافت مصمم باشی چند سال دیگه توی دانشگاه MITهستی.موفق باشی
    ممنون از لطفتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط Smartgirl21 نمایش پست ها
    ببخشید اگر میشه یکم درباره رشته مغز و علوم شناختی توضیح بدید. ممنون. بنظرتون خوبه من این رشته رو بخونم و در کنارش به هوش مصنوعی بپردازم؟ چون میگم شاید این رشته بیشتر مخصوص دانشگاه باشه ولی هوش مصنوعی رو میشه از طریق کلاس هم یاد گرفت. و اینکه از طریق تجربی میشه وارد علوم شناختی شد ؟

ببخشید اگر اینجا دیپلم تجربی داشته باشیم امکانش هست در امریکا مهندسی بخونیم ؟ برعکسش چی؟

Junior Member

سلام، با توجه به رزومم به نظرتون چقد شانس پذیرش در رشته TECHNOLOGICAL INNOVATION, ENTREPRENEURSHIP, AND STRATEGIC MANAGEMENT در SLOAN رو دارم؟
    کارشناسی: دانشگاه تهران، مهندسی کشاورزی-مکانیک ماشین های کشاورزی، 15.5
    ارشد: دانشگاه علم و صنعت، مهندسی صنایع-مدیریت سیستم و بهره‌وری، 16.5
    IELTS: 7 _ L: 7.5، R: 7.5 ، W: 5.5 S: 6.5
    GRE: 325 تخمینی
    1 مقاله ISI ؛ 3 مقاله کنفرانسی داخلی (مقاله ها و پایان نامم در مورد تکنولوژی TECHNOLOGICAL INNOVATION) و مدیریت استراتژیک بوده)
    2 سال به عنوان تحلیل گر و مدیر بهبود، 1 سال مدیر برنامه ریزی فروش و بازاریابی در شرکت کاله
    متولد 1990
    سپاسگزارم
    ویرایش توسط captaine : September 7th, 2017 در ساعت 07:26 PM

Junior Member

من دانشجوی دکترا هستم تو حوزه deep learning که زمینه فعال تحقیقاتی artificial intelligence(AI)/artificial neural network هست. چون کارشناسی ارشد رو هم از biomedical engineering گرفتم آشنایی کلی با (cognitive science (CS یا neuroscience دارم. هر دو رشته کاملا تحقیقاتی هستند تو دانشگاهها و فکر نکنم بشه با چند تا کلاس top researcher شد. حتما باید ریاضی خیلی خوبی داشته باشی برای هر دو مخصوصا برای AI. به طور کلی CS زیرمجموعه بزشکی و ریاضی هست و AI زیر مجموعه کامپوتر و ریاضی. همونطور که بچه ها گفتن زبان خیلی مهمه اما به نظر من تو این رشته ها ریاضی مهمتره اگه میخوای به جاهای بزرگ برسی

نقل قول نوشته اصلی توسط yashar2002 نمایش پست ها
    ببخشید اگر میشه یکم درباره رشته مغز و علوم شناختی توضیح بدید. ممنون. بنظرتون خوبه من این رشته رو بخونم و در کنارش به هوش مصنوعی بپردازم؟ چون میگم شاید این رشته بیشتر مخصوص دانشگاه باشه ولی هوش مصنوعی رو میشه از طریق کلاس هم یاد گرفت. و اینکه از طریق تجربی میشه وارد علوم شناختی شد ؟

Junior Member

سلام.
    از دوستان کسی اظلاع داره برای اپلای دکتری تخصصی از دانشگاه هاروارد (Harvard Medical School) آیا استاد نظرش برای انتخاب مهمه؛ یا اینکه کمیته پذیرش نظر نهایی رو می ده (با فرض داششتن حداقل های مورد نیاز برای درخواست برای این دانشگاه)؟
    من ارشد دارم و الان شش ماهی هست که با یه استادی در هاروارد مشترک کار می کنم (فعلا دو مقاله سابمیت شده)؛ می خوام بدونم آیا نظر مثبت ایشون برای ادامه تحصیلم زیر نظر خودش برای دکتری چقدر ارزش داره؟
    ممنون از پاسختون