صفحه 12 از 108 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1079

موضوع: پذیرش از MIT, Harvard

Junior Member

پیش فرض پاسخ : MIT, Harvard, Columbia, stanford

بچه ها من اگه از ucla ترنسفر کنم برکلی میشه؟
    امسال من از دبیرستان گرجویت میشم میخوام برم تاپ 10 ولی نمیشه...
    میخواستم ببینم شدنی هست یا نه
    دوستانی که بلدن راهنمایی کنن لطفا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    دوست عزیز با اینکه رزومت خوبه اما غیر ممکنه top5 پذیرش بگیری ....چون معدل لیسانست بسیار پائینه و برا اونها این معدل خیلی مهمه...حالا اپلای بکن بعدا بیا جوابتو اینجا بذار که ببینیم...
    ممنون میشم دانشگاههای تاپ 10 رو اسم ببرید راستش تو گرایش مورد علاقه من یکی از بهترین دانشگاها PEN هست که رنکش بیستمه تو فیزیک یا دانشگاهی مثل سانتا باربارا یا حتی کلمبیا که رنکش حدودای 15 هست حالا میشه بگد واقعا فقط همون 10 دانشگاه معروف رو شانس ندارم یا بستگی به رنکش داره چون این دو دانشگاه هیچ کمی (لااقل تو گرایش نظری)نسبت به اون ده دانشگاه اول ندارند که هیچ برتری هم دارن

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_m59 نمایش پست ها
    یقینا حق با شماست اما برای منی که جز نسلهای سوخته هستم هیچ راهی برای برگشت وجود نداره متاسفانه ما تو دوره ای بزرگ شدیم که اگه نابغه هم بودیم چیزی نمیشدیم من در مورد خودم حرفی برای گفتن ندارم اما در مورد دوستام که به حق میتونم بگم از بهترین هوشهای بودن که دیدم و متاسفانه شاهد این هم بودم کهدربهترین حالتمون تونستیم برای phd توایران و ایتالیا اقدم کنن یکی هم برای امریکا اما نه تو بهترینها منم با شما موافقم که محیط بسیار تاثیر داره شاید نبودن در محیط مناسب در موقع مناسب بزرگترین مشکل من باشه چون مجبور شدم بعد از گرفتن یه لیسانس دوباره ازنو شروع کنم برای خوندن اونم تو دانشگاهای که سطح علمی اساتیدش بسیار پاینتر از دانشجواش بود در ارشدم بخاطر مسائل کاری باوجود داشتن رتبه زیر 40 و امکان قبولی تقریبا صددرصد تو رشته فیزیک دانشگاه شریف یا تهران اما مجبور شدم تبریز برم بخاطر کارم وخانواده ام حالا واقعا میخوام ادامه بدم اما میدونم واقعا اگه استعدادیم بوده چندین سال هدر رفته و یقینا انتظار ندارم با کسی که از اول تاپ بوده مقایسه بشم اما خوب دوس دارم ببینم آیا میتونم شانسی داشته باشم برای دانشگاه خوبی که بتونم لنگ لنگان این خرک مراد رو به این سرمنزل مقصود برسونیم یا نه
    اگه معدل بالا دارید و GRE تافل خوب + a great deal of money به نظرم می تونید شانستون رو امتحان کنید.

یه حساب سرانگشتی می گه که یه دانشجوی دکترای خارجی برای دانشگاهش تو آمریکا به طور متوسط سالی 50 هزار دلار خرج برمیداره. با توجه به اینکه خیلی از این دانشگاهای تاپ دوره phd 5 ساله دارن میشه یه چیزی تو مایه های 250 هزار دلار. تازه اونم برای مهندسی، تو بیزینس و .... خرج و مخارج بیشتر هم میشه چون بیزینس اسکولها منبع درآمدی کنتری در مقایسه با مهندسی دارن و شهریه هاشون بالاتره.

خلاصه اینکه اگه مینیمم ها رو داشته باشید (رقابتی با بقیه applicant ها) من گارانتی می کنم هیچ دانشگاهی در آمریکا نمی تونه در برابر وسوسه های یه bank statement چند صد هزار دلاری از خوش مقاومت نشون بده! سیستم امپریالیستی و پول شما خیلی بهتر از خود شما با اونا حرف میزنه، البته با داشتن رزومه ی رقابتی.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

ممنون میشم دانشگاههای تاپ 10 رو اسم ببرید راستش تو گرایش مورد علاقه من یکی از بهترین دانشگاها PEN هست که رنکش بیستمه تو فیزیک یا دانشگاهی مثل سانتا باربارا یا حتی کلمبیا که رنکش حدودای 15 هست حالا میشه بگد واقعا فقط همون 10 دانشگاه معروف رو شانس ندارم یا بستگی به رنکش داره چون این دو دانشگاه هیچ کمی (لااقل تو گرایش نظری)نسبت به اون ده دانشگاه اول ندارند که هیچ برتری هم دارن
    دوست من top10 منظور در رشته ی خودت هست ....بر اساس رنک Usnews و یا NRC ....در مهندسی مکانیک top10 یعنی:
    1. MIT
    2. Michigan-Ann Arbor
    3. Gatech
    4.Berkeley
    5. Caltech
    6. UIUC
    7. stanford
    8. Purdue
    9. Princton
    10. Northwestern

اگه از اینا فارغ التحصیل شدی ...میتونی تا ریاست DARPA و NASA هم پیش بری....اگه نه لنگان خرک خویش بمنزل میرسانی
    I love you USA

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    دوست من top10 منظور در رشته ی خودت هست ....بر اساس رنک Usnews و یا NRC ....در مهندسی مکانیک top10 یعنی:
    1. MIT
    2. Michigan-Ann Arbor
    3. Gatech
    4.Berkeley
    5. Caltech
    6. UIUC
    7. stanford
    8. Purdue
    9. Princton
    10. Northwestern

اگه از اینا فارغ التحصیل شدی ...میتونی تا ریاست DARPA و NASA هم پیش بری....اگه نه لنگان خرک خویش بمنزل میرسانی
    فکر کنم این دانشگاه لااقل از گزینه های 6-8-10 تو فیزیک زنکشون به مراتب بالاتره
    Cornell University
    University of California--Santa Barbara
    Yale University
    Columbia University
    University of California--San Diego
    University of Maryland--College Park
    University of Texas--Austin
    University of Pennsylvania
    Pennsylvania State University--University Park

Junior Member

رنک Purdue
    تو فیزیک 44 و رنک Northwestern
    34

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    اگه معدل بالا دارید و GRE تافل خوب + a great deal of money به نظرم می تونید شانستون رو امتحان کنید.

یه حساب سرانگشتی می گه که یه دانشجوی دکترای خارجی برای دانشگاهش تو آمریکا به طور متوسط سالی 50 هزار دلار خرج برمیداره. با توجه به اینکه خیلی از این دانشگاهای تاپ دوره phd 5 ساله دارن میشه یه چیزی تو مایه های 250 هزار دلار. تازه اونم برای مهندسی، تو بیزینس و .... خرج و مخارج بیشتر هم میشه چون بیزینس اسکولها منبع درآمدی کنتری در مقایسه با مهندسی دارن و شهریه هاشون بالاتره.

خلاصه اینکه اگه مینیمم ها رو داشته باشید (رقابتی با بقیه applicant ها) من گارانتی می کنم هیچ دانشگاهی در آمریکا نمی تونه در برابر وسوسه های یه bank statement چند صد هزار دلاری از خوش مقاومت نشون بده! سیستم امپریالیستی و پول شما خیلی بهتر از خود شما با اونا حرف میزنه، البته با داشتن رزومه ی رقابتی.
    بابا دوست عزیز من اگه پول داشتم که خوش بحالم بود نه من میخواستم با این رزومه خودم فاند بگیرم هرچند میدونم یکم سخته و رقابت زیاده به نظرتون با توجه به رزومه ام شانسی دارم

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

بابا دوست عزیز من اگه پول داشتم که خوش بحالم بود نه من میخواستم با این رزومه خودم فاند بگیرم هرچند میدونم یکم سخته و رقابت زیاده به نظرتون با توجه به رزومه ام شانسی دارم
    هرچی زودتر یه استاد پیدا کن. 20 تای اول رو که بی خیال، (معدل لیسانس خراب کرده کارت رو) اما بعدش رو شانس داری به شرط پیدا کردن استاد. مطمئن باش رزومه ت بهتر از این هم باشه اما استاد پیدا نکنی شانست پایینه. بخش اعظمی از فرایند اپلای تماس با استاد و جور شدن در و تخته با همه. خیلی ها با رزومه ی متوسط اما با ارتباطات قوی جاهایی میرن که فراتر از تصور عوام هستش.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    هرچی زودتر یه استاد پیدا کن. 20 تای اول رو که بی خیال، (معدل لیسانس خراب کرده کارت رو) اما بعدش رو شانس داری به شرط پیدا کردن استاد. مطمئن باش رزومه ت بهتر از این هم باشه اما استاد پیدا نکنی شانست پایینه. بخش اعظمی از فرایند اپلای تماس با استاد و جور شدن در و تخته با همه. خیلی ها با رزومه ی متوسط اما با ارتباطات قوی جاهایی میرن که فراتر از تصور عوام هستش.
    ممنون از جواب شما و هم چنین دوست عزیز دیگم reg2
    الان مشکل من در اینه که این 20 تای اول کدوما هستن
    MIT
    California Institute of Technology
    Stanford University
    Harvard University
    Berkeley
    Princeton University
    Cornell
    Yale
    اینا رو که برای خودمم حتمی هست
    بیشتر میخوام بدونم اون 10 تای دومی کدوما هستن
    تمایلی برای دانشگاهای غربی امریکا ندارم بیشتر تو قسمتهای شرقی مخصوصا ایالتهای نیواینگلندتمایل به ادامه تحصیل دارم

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

10 تای دوم دیگه فرقی نداره...مهم همون ده تای اول هستند....که گفتم بهت به اضافه اینها: Yale, Columbia, Carnegie Mellon, Harvard, Cornell
    I love you USA