صفحه 13 از 108 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1079

موضوع: پذیرش از MIT, Harvard

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

پیش فرض پاسخ : MIT, Harvard, Columbia, stanford

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_m59 نمایش پست ها
    فکر کنم این دانشگاه لااقل از گزینه های 6-8-10 تو فیزیک زنکشون به مراتب بالاتره
    Cornell University
    University of California--Santa Barbara
    Yale University
    Columbia University
    University of California--San Diego
    University of Maryland--College Park
    University of Texas--Austin
    University of Pennsylvania
    Pennsylvania State University--University Park
    فکر نکن جانم ...گفتم که اون دوتا رنک رو ببین....شاید یکی دوتا دانشگاه هم مابین اینها باشه....ولی top10 که میگن میشه این 14-15 تا دانشگاه... اسم و رسم و اعتبار و آوازه و شهرت این دانشگاها در امریکا بمراتب بیشتر از دانشگاهای در رده های بعدی است. نمی گم Pennstate و ... دانشگاه بدی ان اما اگه میخوای اسب خرد از گنبد گردون بجهانی باید به اینها فکر کنی...
    I love you USA

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    فکر نکن جانم ...گفتم که اون دوتا رنک رو ببین....شاید یکی دوتا دانشگاه هم مابین اینها باشه....ولی top10 که میگن میشه این 14-15 تا دانشگاه... اسم و رسم و اعتبار و آوازه و شهرت این دانشگاها در امریکا بمراتب بیشتر از دانشگاهای در رده های بعدی است. نمی گم Pennstate و ... دانشگاه بدی ان اما اگه میخوای اسب خرد از گنبد گردون بجهانی باید به اینها فکر کنی...
    فعلا با این وضعیت رزومه ام که فکرنکنم کارم به اسب خرد برسه نمیدونم دیگه چطوری میتونم رزومه ام رو قوی تر کنم تعداد مقالاتمو افزایش بدم یا نمرات تافل و GRE رو بیارم بالاتر در اون صورتم باز معدل پاین لیسانسم رو که نمیتونم تغییر بدم و اون همچنان تو رزومه ام تاریکترین بخشه و غیر قابل تغییر واقعیتش موندم که اصلا ابرای این 20تای اول در اون صورتم اصلا شانسی خواهم داشت یا نه
    راستش من مثل شما هما جوون نیستم و زیاد موقعیت مانور ندارم دوران ارشد و لیسانس رو اجباری رفتم به اون دانشگاهها هیچ حق انتخابی نداشتم اما دیگه نمیتونم بزارم به عهده اجبار میخوام تو یکی از همین 20 تای معروف برم
    بنظرتون چکار باید کرد که این معدل لیسانسمون رو بیخیال شن

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_m59 نمایش پست ها
    فعلا با این وضعیت رزومه ام که فکرنکنم کارم به اسب خرد برسه نمیدونم دیگه چطوری میتونم رزومه ام رو قوی تر کنم تعداد مقالاتمو افزایش بدم یا نمرات تافل و GRE رو بیارم بالاتر در اون صورتم باز معدل پاین لیسانسم رو که نمیتونم تغییر بدم و اون همچنان تو رزومه ام تاریکترین بخشه و غیر قابل تغییر واقعیتش موندم که اصلا ابرای این 20تای اول در اون صورتم اصلا شانسی خواهم داشت یا نه
    راستش من مثل شما هما جوون نیستم و زیاد موقعیت مانور ندارم دوران ارشد و لیسانس رو اجباری رفتم به اون دانشگاهها هیچ حق انتخابی نداشتم اما دیگه نمیتونم بزارم به عهده اجبار میخوام تو یکی از همین 20 تای معروف برم
    بنظرتون چکار باید کرد که این معدل لیسانسمون رو بیخیال شن
    هیچ چیزی معدل لیسانس رو جبران نمی کنه ..... این فاکتور بسیار مهمه بلاخص برا این دانشگاها......متاسفم که ما داریم چوب اساتید نادان و احمق و عقده ایمونو تو ایران میخوریم ... و اینجوری داره با سرنوشتمون بازی میشه به خاطر نادانی اونها....خدا لعنتشون کنه .... من از حقم نمیگذرم......تا میتونی تو هم لعنتشون کن تا یه خورده دلت خنک شه...فعلا میشه اینکارو کرد
    بدرود
    I love you USA

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    هیچ چیزی معدل لیسانس رو جبران نمی کنه ..... این فاکتور بسیار مهمه بلاخص برا این دانشگاها......متاسفم که ما داریم چوب اساتید نادان و احمق و عقده ایمونو تو ایران میخوریم ... و اینجوری داره با سرنوشتمون بازی میشه به خاطر نادانی اونها....خدا لعنتشون کنه .... من از حقم نمیگذرم......تا میتونی تو هم لعنتشون کن تا یه خورده دلت خنک شه...فعلا میشه اینکارو کرد
    بدرود
    ایکاش با لعنت کردن کار درست میشد اما بدبختانه نمیشه

ApplyAbroad Hero

دوستان همه از ایران فارغ التحصیل شدیم و طبیعتا شانس پذیرشمون برای تاپ 10 کمه. با رزومه بنده اگر یه فوق لیسانس یا دکترا رو در امریکا از یه دانشگاه متوسط بگیرم ایا شانسی برای MIT دارم؟
    رزومه:
    لیسانس نفت 14.20
    فوق لیسانس نفت 18.36
    دانشگاه تهران
    سابقه کار: 2 سال
    مقالات: 4 تا اکسپت 5 تا سابمیت (همه ژورنالی هستن، منتها هم قوی دارن هم ضعیف)
    رتبه زیر 10 کنکور ارشد
    فرض کنید یه پذیرش فوق لیسانس (یا دکترا) از USC بگیرم.
    ایا میشه امید داشته باشم 2 سال مثلا USC باشم بعد برا Direct PhD یا PhD دانشگاه MIT اقدام کنم؟؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    دوستان همه از ایران فارغ التحصیل شدیم و طبیعتا شانس پذیرشمون برای تاپ 10 کمه. با رزومه بنده اگر یه فوق لیسانس یا دکترا رو در امریکا از یه دانشگاه متوسط بگیرم ایا شانسی برای MIT دارم؟
    رزومه:
    لیسانس نفت 14.20
    فوق لیسانس نفت 18.36
    دانشگاه تهران
    سابقه کار: 2 سال
    مقالات: 4 تا اکسپت 5 تا سابمیت (همه ژورنالی هستن، منتها هم قوی دارن هم ضعیف)
    رتبه زیر 10 کنکور ارشد
    فرض کنید یه پذیرش فوق لیسانس (یا دکترا) از USC بگیرم.
    ایا میشه امید داشته باشم 2 سال مثلا USC باشم بعد برا Direct PhD یا PhD دانشگاه MIT اقدام کنم؟؟
    usc دانشگاه خوبیه و به نظر من متوسط حساب نمیشه و شما اگه پذیرش برا ارشد ازش بگیری احتمال بسیار بالایی تو دکترا برا تاپ 10 پیدا میکنی...البته بعضی از دوستان هم بودن که ارشدشونو ایران خوندن و دکترا رو تاپ 10 پذیرش گرفتن..در کل ولی در این صورت شانس شما 100% افزایش پیدا میکنه...ولی نمیشه گفت حتما تاپ 10 میشه رفت

Junior Member

دوستان در این سایت اطلاعات جالبی در مورد پذیرفته شدگان دانشگاهی امریکا هست البته در رشته فیزیک
    http://www.physicsgre.com/viewtopic....=3421&start=50
    اما نمیدونم تا چه حد میتونه قابل قابل اعتماد باشه

Junior Member

سلام به همه...دوستان کسی با رزومه زیر شانسی واسه پذیرش دکتری عمران - سازه از استمفورد...برکلی و ام آی تی داره...؟
    کاردانی عمران دانشگاه آزاد با معدل 15.6

کارشناسی عمران غیرانتفاعی با معدل 14.7

کارشناسی ارشد سازه دانشگاه شریف با معدل 17.3

2 تا مقاله ISI

TOEFL iBT با نمره 110 و GRE با نمره 1400....؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1209 نمایش پست ها
    سلام به همه...دوستان کسی با رزومه زیر شانسی واسه پذیرش دکتری عمران - سازه از استمفورد...برکلی و ام آی تی داره...؟
    کاردانی عمران دانشگاه آزاد با معدل 15.6

کارشناسی عمران غیرانتفاعی با معدل 14.7

کارشناسی ارشد سازه دانشگاه شریف با معدل 17.3

2 تا مقاله ISI

TOEFL iBT با نمره 110 و GRE با نمره 1400....؟
    سلام ، بهت تبریک می گم به خاطره اینکه راه سختی رو گذروندی و البته الان داری لذتش رو می بری ، در مورد رزومه به نظرم اگر می خوای به دانشگاه های مورد علاقت برسی یک مدتی باید روی رزومت بیشتر کار کنی ، همون طور که دوستان گفتند کسی که بخواد بره استنفورد و... باید رزومه ی چشمگیری داشته باشه ! یک مقدار بیشتر تلاش کنی حتما پذیرش رو می گیری

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush007 نمایش پست ها
    سلام ، بهت تبریک می گم به خاطره اینکه راه سختی رو گذروندی و البته الان داری لذتش رو می بری ، در مورد رزومه به نظرم اگر می خوای به دانشگاه های مورد علاقت برسی یک مدتی باید روی رزومت بیشتر کار کنی ، همون طور که دوستان گفتند کسی که بخواد بره استنفورد و... باید رزومه ی چشمگیری داشته باشه ! یک مقدار بیشتر تلاش کنی حتما پذیرش رو می گیری
    غیر از مقاله چه کارهایی میشه کرد...؟