صفحه 9 از 108 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1079

موضوع: پذیرش از MIT, Harvard

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : MIT, Harvard, Columbia, stanford

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_m59 نمایش پست ها
    سلام
    والا با دیدن رزومه برخی ازدوستان بلکل امیدم رو ازدست دادم میتونم از دوستان عزیز درخواست کنم یه نگاهی به رزومه ناچیز من هم بندازن ببین آیا اصل به درد اپلای میخوره
    لیسانس فیزیک از دانشگاه پیام نور شهرستان معدل 13.5
    ارشد فیزیک دانشگاه تبریز معدل 18.8
    سه مقاله isi
    تافل 115
    gre v = 580
    gre=780
    نمیدونم شانسی برای رنک زیر 20 دارم (فکرنکنم ) بنظرتون برای پذیرش با فاند تو چه رنکی شانس دارم
    ممنونم ااز راهنمایتون
    اگه هرچه زودتر مکاتبه با استاد هارو با محوریت مقالهاتون شروع کنید،به احتمال بسیار زیاد تاپ ۲۰ با فاند پذیرش میگیرید, البته به شرط پیدا کردن استاد.
    من جای شما بودم زودتر مکاتبه شروع می‌کردم،

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_m59 نمایش پست ها
    سلام
    والا با دیدن رزومه برخی ازدوستان بلکل امیدم رو ازدست دادم میتونم از دوستان عزیز درخواست کنم یه نگاهی به رزومه ناچیز من هم بندازن ببین آیا اصل به درد اپلای میخوره
    لیسانس فیزیک از دانشگاه پیام نور شهرستان معدل 13.5
    ارشد فیزیک دانشگاه تبریز معدل 18.8
    سه مقاله isi
    تافل 115
    gre v = 580
    gre=780
    نمیدونم شانسی برای رنک زیر 20 دارم (فکرنکنم ) بنظرتون برای پذیرش با فاند تو چه رنکی شانس دارم
    ممنونم ااز راهنمایتون
    دوست عزیز با اینکه رزومت خوبه اما غیر ممکنه top5 پذیرش بگیری ....چون معدل لیسانست بسیار پائینه و برا اونها این معدل خیلی مهمه...حالا اپلای بکن بعدا بیا جوابتو اینجا بذار که ببینیم...
    I love you USA

Junior Member

سلام، دوستان من رسما هیچ ایده ای ندارم کجا اپلای کنم. ترم 7 لیسانس مکانیک امیرکبیرم با معدل 4/4 (18.5) و 3 تا ISI تو elsevier دارم که همش اسم اول منم و جز من یه استاد هست فقط و IF اونا هم 2 هست. ریکام هم تا دلت بخاد دارم. ( مثلا یکیشون استاد تمام از michigan ann arbor هست که قول ریکام عالی داده) GRE هم خوب خوندم 30 روز دیگه میدم فک کنم با معیار قبل 500 بگیرم و تافلم بالای 100. الان دارم دنبال دانشگاه میگردم اما... حالا من واقعا استرس دارم. من فول فاند میخام. دو جور میخام پذیرش بگیرم: MS 50-100یا direct PHD top 10. کدوم راحتتره؟ کلا اسم دانشگاه هایی که پیشنهاد میکنید اپلای کنم رو میگین لطفا؟
    راستی یه چیز دیگه. من تا الان 63 تا میل به استادای دانشگاه ها از Berkeley, Michigan Ann Arbor,.. تا رنک 125 مکانیک فرستادم اما جز یه استاده michigan ann arbor که گفت دانشجو نمیخاد هیچکدوم حتی زحمت نکشیدن فوش بنویسن! :-) و اصلا جواب ندادن! mailam متنش خوبه.. پس چرا جواب نمیدن؟ :.(

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط poiuytrewq نمایش پست ها
    سلام، دوستان من رسما هیچ ایده ای ندارم کجا اپلای کنم. ترم 7 لیسانس مکانیک امیرکبیرم با معدل 4/4 (18.5) و 3 تا ISI تو elsevier دارم که همش اسم اول منم و جز من یه استاد هست فقط و IF اونا هم 2 هست. ریکام هم تا دلت بخاد دارم. ( مثلا یکیشون استاد تمام از michigan ann arbor هست که قول ریکام عالی داده) GRE هم خوب خوندم 30 روز دیگه میدم فک کنم با معیار قبل 500 بگیرم و تافلم بالای 100. الان دارم دنبال دانشگاه میگردم اما... حالا من واقعا استرس دارم. من فول فاند میخام. دو جور میخام پذیرش بگیرم: MS 50-100یا direct PHD top 10. کدوم راحتتره؟ کلا اسم دانشگاه هایی که پیشنهاد میکنید اپلای کنم رو میگین لطفا؟
    راستی یه چیز دیگه. من تا الان 63 تا میل به استادای دانشگاه ها از Berkeley, Michigan Ann Arbor,.. تا رنک 125 مکانیک فرستادم اما جز یه استاده michigan ann arbor که گفت دانشجو نمیخاد هیچکدوم حتی زحمت نکشیدن فوش بنویسن! :-) و اصلا جواب ندادن! mailam متنش خوبه.. پس چرا جواب نمیدن؟ :.(
    دوست من رزومت تا اینجا خوبه!! سعی کن نمره زبان خوب بیاری...top10 هم شانس داری...استرس چرا میگیری...اپلای میکنی هر جا شد میری دیگه!!! اگه مستقیم دکترا بخوانت که چه بهتر...

الانم جواب نمی دن به دو دلیل: 1. رزومه شما ناقصه!!! تافل و مهمتر از اون GRE نداری که معیار اصلی است
    2. کلا جواب نمی دن...رزومه هم حتی خفن باشه بازم جواب نمیدن...گفتم الان سیاستشون اینطوریه....
    سیالات خوندی؟
    I love you USA

Junior Member

سلام. ممنون، نه گرایشم کنترله، MEMS(Micro-Electro-Mechanical Systems

رشته و دانشگاه

سایت دانشگاه میشیگان برا اپلای یه قسمتی داره که مقالات رو میخواد آپلود کنی اما زیرش نوشته:They are not required nor are they a dominant factor in the decision-making process for admission....در حالیکه جای دیگه تو سایت دپارتمان نوشته که تصمیم گیری های پذیرش بر اساس فاکتور زیر است:
    • Average GPA in the 3.2-3.5 range or better on a 4.0 scale
    • GRE scores in the 80-90th percentile
    • Strong letters of recommendation
    • Strong Statement of Purpose and Personal Statement (two separate essays are required)

خوب میدونم این چیزائی که نوشته مخصوصا GRE, GPA خیلی مهمن..........اماااااااااااا واقعا paper اینقدر بی تاثیره؟؟ دوستان نظری ندارند؟؟؟ بابا وا... پدرمون در اومد دوتا مقاله دادیم!!!

دوستانی که این دانشگاها میخونن واقعا اینطوریه؟؟؟ یعنی مقاله همه کشکهههههههههههههههههههههه ه؟؟؟
    I love you USA

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    سایت دانشگاه میشیگان برا اپلای یه قسمتی داره که مقالات رو میخواد آپلود کنی اما زیرش نوشته:They are not required nor are they a dominant factor in the decision-making process for admission....در حالیکه جای دیگه تو سایت دپارتمان نوشته که تصمیم گیری های پذیرش بر اساس فاکتور زیر است:
    • Average GPA in the 3.2-3.5 range or better on a 4.0 scale
    • GRE scores in the 80-90th percentile
    • Strong letters of recommendation
    • Strong Statement of Purpose and Personal Statement (two separate essays are required)

خوب میدونم این چیزائی که نوشته مخصوصا GRE, GPA خیلی مهمن..........اماااااااااااا واقعا paper اینقدر بی تاثیره؟؟ دوستان نظری ندارند؟؟؟ بابا وا... پدرمون در اومد دوتا مقاله دادیم!!!

دوستانی که این دانشگاها میخونن واقعا اینطوریه؟؟؟ یعنی مقاله همه کشکهههههههههههههههههههههه ه؟؟؟
    یک نفرو میشناسم امسال از این دانشگاه تو رشته مکانیک پذیرش گرفت و رفت. اونم معدل بالای 19 مکانیک (فارغ التحصیل یکی از 5 دانشگاه اول ایران-اسم نمیبرم :دی) بود. این شرایط که اینجا نوشته رو داشت. مقالاتت برای جلب توجه اساتید خیلی مهمه کشک نیستن.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    یک نفرو میشناسم امسال از این دانشگاه تو رشته مکانیک پذیرش گرفت و رفت. اونم معدل بالای 19 مکانیک (فارغ التحصیل یکی از 5 دانشگاه اول ایران-اسم نمیبرم :دی) بود. این شرایط که اینجا نوشته رو داشت. مقالاتت برای جلب توجه اساتید خیلی مهمه کشک نیستن.
    خوب این چیزی که اینجا نوشته اسم و اعتبار دانشگاه فارغ شده توش نیست....
    اما اگر این ملاکها ئی که اینجا نوشته تعیین کننده باشند...خوب SOP و اینا رو که میشه یکاریش کرد...recom هم که خیلی صخت نیست...معدل بالای 3.2 هم میشه آورد.....اما GRE 90٪ تو وربال میشه بالای 700 کی میتونه بیاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    I love you USA

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    خوب این چیزی که اینجا نوشته اسم و اعتبار دانشگاه فارغ شده توش نیست....
    اما اگر این ملاکها ئی که اینجا نوشته تعیین کننده باشند...خوب SOP و اینا رو که میشه یکاریش کرد...recom هم که خیلی صخت نیست...معدل بالای 3.2 هم میشه آورد.....اما GRE 90٪ تو وربال میشه بالای 700 کی میتونه بیاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اسم و رسم رو هیچ جا نمیارن ولی به نظر من پارامتر تعیین کننده هست (تقریبا همه جا)
    یه فارغ التحصیل Waterloo با ...نور ایران فرق میکنه
    جی آر ای این پسره که میگم بعید میدونم بالا 700 باشه.. معدلش خوب بود ولی جی آر ایش معمولی بود (دقیق نمیدونم چند شده)
    شما از استاد اوکی بگیری شانس داری
    ولی دانشگاه خفنیه زیاد روش حساب نکن.

Junior Member

GRE بالای 90% اینجور نیست. بسته به نمره بقیه داره. حدودا میشه 550. یعنی تو 90 % برتر باشی بین بقیه...