صفحه 95 از 108 نخستنخست ... 45858687888990919293949596979899100101102103104105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 1079

موضوع: پذیرش از MIT, Harvard

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی, مهندسی نرم افزار

پیش فرض پاسخ : پذیرش از MIT, Harvard

تاپیک جداگانه که توی بخش دانشگاه های امریکا نداره!
    دیگه همینجا میزارم دیگه...

• MIT: موسسه تکنولوژی ماساچوست
    • آدرس: کمبریج، ماساچوست
    • تاسیس: سال ۱۸۶۱
    • تعداد دانشجو: ۱۰،۸۹۴

۱. فرصت‌های پژوهشی

برنامه فرصت پژوهشی برای دانشجویان کارشناسی (MIT’s Undergraduate Research Opportunity Program) که با نام UROP معروف است، فرصت‌های بسیاری برای تحقیق و پژوهش در این دانشگاه برای دانشجویان به‌ وجود آورده است. در حقیقت، این برنامه تجربه‌ای است ارزشمند برای همه؛ حتی دانشجوی سال اول، چرا که امکان تحقیق و پژوهش چه در قالب پروژه‌های تحقیقاتی و چه در شمایل ایده‌ها و علائق فردی را فراهم می‌کند. با شرکت در UROP، در وهله نخست دانشجویان نحوه‌ی صحیح و استاندارد شرکت در فعالیت‌های پژوهشی را می‌آموزند.

شما تا چه اندازه در مورد اختراعاتی می‌دانید که در دانشگاه MIT جان گرفته‌اند و اکنون مورد استفاده قرار می‌گیرند؟

۲. فرهنگ خوابگاهی

خوابگاه‌های دانشگاه MIT نسبت به خوابگاه‌های بسیاری دانشگاه‌ها از سطح و کیفیت بالاتری برخوردارند. برخلاف دانشگاه‌های دیگر که در آن افراد به صورت شانسی در خوابگاه‌های مختلف اسکان داده می‌شوند، دانشجویان دانشگاه MIT قادر به انتخاب نوع خوابگاه خود هستند و نکته جالب توجه این است که هر یک از خوابگاه‌های این دانشگاه ویژگی و شرایط خاص خود را دارند.
    ۳. زندگی یونانی (Greek Life)

باید بدانید که زندگی یونانی در دانشگاه MIT بسیار قوت دارد و حدود ۵۰٪ پسران و ۳۳ ٪ دختران در انجمن‌های برادری و باشگاه‌های زنان شرکت دارند. بسیاری از رویدادهای اجتماعی در دانشگاه MIT توسط این انجمن‌ها برگزار می‌شوند و تقریبا هر هفته در گوشه‌ای از دانشگاه برنامه‌هایی در حال اجرا است.

زندگی یونانی از هر شعبه دانشگاه با شعبه دیگر متفاوت است و گاه از یک خوابگاه با خوابگاه دیگر تفاوت‌هایی دارد. اما به طور کلی انجمن‌های برادری و باشگاه‌های زنان باب آشنایی شما را با دوستان جدید و ارتباطات کاری ارزشمند برای زندگی آینده فراهم می‌کنند. پس حضور در این انجمن‌ها و عضوی از زندگی یونانی بودن می‌تواند بسیار مفید واقع شود.

۴. قبولی بی چون و چرا برای دانشجویان ترم اولی

دانشگاه MIT واقعا به دنبال این است که همه‌ی دانشجویان در پایان هر ترم نتایج خوبی کسب کنند. بنابراین، برای هر دانشجوی سال اولی، نمرات اولین ترم به صورت C ،B ،A است که نشان دهنده قبولی دانشجو است و در صورتی که دانشجو موفق به کسب نمره قبولی نشده باشد وضعیت هر درس به طور کلی بدون نمره ثبت می‌شود. این روش باعث می‌شود که دانشجویان با اعتماد به نفس بالاتری وارد مرحله بعدی تحصیل شوند.
    ۵. هیئت علمی عالی رتبه

هیئت علمی دانشگاه MIT یکی از بهترین‌ها در آمریکا است. استادان دانشگاه MIT ساعت‌ها صرف آماده سازی سخنرانی‌های خود می‌کنند و در هفته ساعات مشاوره برای دانشجویان خود می‌گذارند. روشن است که استادان واقعا برای دانشجویان خود وقت می‌گذارند، چه برای پاسخ به سوالات و چه صرف شام با دانشجویان خود.

۶. جو عالی

موقعیت دانشگاه باعث شده تا دانشجویان از بودن در نزدیکی کمبریج و بوستون بهترین استفاده را داشته باشند. دانشگاه MIT در کمبریج، بخشی از کلان شهر بوستون واقع شده است. بنابراین اگر می‌خواهید برای صرف غذایی خوشمزه در یکی از رستوران‌های متعدد میدان کندال یا خرید در خیابان نیوبری بروید، تنها لازم است چند دقیقه‌ای قدم بزنید.

۷. تنوع دانشجویی

تقریبا همه‌ی دانشجویان دانشگاه MIT بسیار باهوش و با استعداد هستند و چیزی ویژه در وجود خود دارند که آن‌ها را از هم متفاوت کرده است. برخلاف بسیاری از دانشگاه‌ها، MIT سعی ندارد برای انتخاب دانشجویان خود یک قالب خاص معین کند، بنابراین دانشجویان از لحاظ مختلف واقعا با هم تفاوت دارند.

۸. شبکه فارغ‌التحصیلان

دانشجوی MIT بودن نه تنها امکان دیدار با شخصیت‌های مهم در دانشگاه را فراهم می‌کند، بلکه امکان بهره‌مندی از یک شبکه فارغ‌التحصیلان فوق‌العاده قوی را هم میسر می‌کند. از این نظر که فارغ‌التحصیلان این دانشگاه بیش از همه تمایل به صحبت، مشاوره و کمک به دانشجویان فعلی دانشگاه دارند.
    ۹. معماری جالب

دانشگاه MIT به دلیل به کارگیری سبک‌های متنوع معماری در ساخت ساختمان‌هایش کاملا ویژه و منحصربه‌فرد است. شناخته‌ترین ساختمان محوطه دانشگاه گنبد بزرگ (Great Dome) است، اما ساختمان‌های متعدد دیگری، مانند مرکز نرم‌افزار استتا (Stata Center) یا سیمونز هال (Simmons Hall) در محوطه دانشگاه هستند که به خاطر طراحی‌هایی ابتکاری و امروزی خود بسیار شناخته شده‌اند.

۱۰. چالش برانگیز

دانشگاه MIT تقریبا در هر فهرست رتبه‌بندی دانشگاهی که تا به حال تهیه شده جایگاه بالایی داشته است. یکی از چیزهایی مهم در مورد دانشگاه MIT این است که مهم نیست چقدر در یادگیری سریع هستید، فکر می‌کنید چقدر می‌دانید یا چه مقدار آموخته‌اید، مهم این است که همیشه چیز جدیدی وجود دارد که از دست داده‌اید یا هنوز حتی کشف نکرده‌اید. MIT واقعا دانشجویان را به چالش می‌کشد تا نه تنها به حد کمال به دنبال علائق علمی خود باشند بلکه علائق شخصی خود را نیز دنبال کنند.

پ.ن: حالا یک عده میان میگن معماری جالب و زندگی یونانی به چه کارمون میاد...
    پ.ن2: منبع
    People wait
    all week for friday,
    all year for summer,
    all life for happiness

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid992006 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    ببخشید که رک میگم، شانستون بسیار بسیار بسیار ناچیزه در حد اپسیلون.
    شما بیشترین شانستون برای دانشگاه های متوسطه
    موفق باشید

با تشکر از پاسخ شما.

چرا ؟ علتش چیه؟ چون تو دانشگاه آزاد خوندم؟ یا اینکه نمرات GRE و IELTS پایینه؟؟ یا معدلم کمه ؟؟ کدوم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1325 نمایش پست ها
    با تشکر از پاسخ شما.

چرا ؟ علتش چیه؟ چون تو دانشگاه آزاد خوندم؟ یا اینکه نمرات GRE و IELTS پایینه؟؟ یا معدلم کمه ؟؟ کدوم؟
    سلام دوست عزیز
    این نظر شخصی منه و ممکنه اشتباه باشه
    شانستون برای این دانشگاه کمه ولی استثنا هم پیدا میشه، اگه واقعا علاقمند هستید به mit می تونید شانستون رو به راحتی امتحان کنید، خرجشم 75 دلار اپلیکیشن فی و 3 تا توصیه نامست.
    دلایلی که بنظرم شانستون کمه: درس خوندن توی دانشگاه آزاد اصلا نکته ی منفی نیست و از این نظر مسئله ای نداره، گواهشم اینه که بچه هایی از پیام نور و آزاد هم تونستن برن تو دانشگاه های تاپ تن،نمره زبان معمولا کمتر فاکتور تعیین کنندست ولی واضحه که اساتید ترجیح میدن با کسی کار کنن که توی دوران کارشون کمتر مشکل زبانی براش پیش بیاد (مثلا تو نوشتن پایان نامه و مقالات) البته نمره ی زبان شما خوبه کاملا، GRE تون کمه بنظرم اگه تو سایت گردکافه یه آماری بگیرید از اینایی که قبول شدن متوجه میشید که بندرت زیر 325 پیدا میشه توشون، باز تو گرد کافه ببینید متوجه میشید که معدل لیسانستون خیلی پایینتر از میانگینای این دانشگاست ولی معدل فوقتون در حد میانگینه تقریبا، راجب مقالتون نمیشه نظر کاملی داد، برای این دانشگاه ها کیفیت بیشتر مهمه تا کمیت، اگه خودتون ارزیابیتون از کیفیت مقالتون کیفیت بالایی توی حوزه ی کاری خودتونه که خوبه ولی اگه کیفیت متوسط یا پایینتره که فکر نمیکنم کمک خاصی برای این دانشگاه بکنه.
    کلا با توجه به رزومه ی هر کس بنظرم میشه شانس پذیرشش رو با یه ابزاری شبیه تابع چگالی احتمال نرمال یک طرفه با میانگین مشخص تقریب زد، چیزی که راجب کیس شما میشه گفت اینه که شما بیشترین شانستون برای دانشگاه های رنک 300 تا 500 هستش بنظرم، این یعنی اینکه هر چی طرف رنک های بهتر برید به هیچ وجه نمیشه گفت که اصلا قبول نمیشید ولی شانستون به مراتب کاهش پیدا میکنه، به عنوان کسی که برای این کار میخواید اقدام کنید بهتره برنامه داشته باشید تا اینکه فقط با توجه به احتمالات کم فقط توی دانشگاه های رنک بالا اقدام کنید، چون اینطوری احتمال پذیرش گرفتنتون کم میشه و ممکنه دست آخر شما بمونید و یه سال تلاش بی نتیجه، چیزی که از این فروم یاد گرفتم اینه که شما با توجه به توان مالیتون و تعداد توصیه نامه ای که میتونید بگیرید تصمیم می گیرید که مثلا 12 تا دانشگاه میخوام اپلای کنم و شروع می کنید به ایمیل زدن به اساتید، موقع ثبت نام، سه چهار تا از گزینه هاتون (معمولا بچه ها تو همین حدود از استادا جواب میگیرن) صرف دانشگاه هایی میشه که استاد پیدا کردید، میمونه باقی گزینه هاتون، عقلانی اینه که سه چهار تا از دانشگاه هایی که در حد رزومتونه ثبت نام کنید، دو سه تا انتخاب بلند پروازانه و دو سه تا انتخاب پایین تر از رزومتون به عنوان سوپاپ اطمینان ثبت نام کنید، اینطوری شانس پذیرشتون بالاتره، شانستون رو توی انتخابای بلند پروازانتون هم امتحان کردید و سوپاپ اطمینان هم برای خودتون قرار دادید که یه وقت اگه به هر دلیل نشد از دانشگاه های بهتر یا در حد رزومتون پذیرش بگیرید باز حق انتخاب دارید که مثلا این دانشگاهی که به عنوان سوپاپ اطمینان قرار دادم برم یا نه.
    اینم در نظر بگیرید که دنیا یه سیستم غیر خطیه و با قطعیت نمیشه چیزی گفت، کاملا ممکنه که دو نفر با شرایط یکسان نتیجه های متفاوت بگیرن
    ببخشید که طولانی شد
    موفق باشید

Junior Member

با سلام خدمت دوستای نازنینم.
    بنده ۲ تا لیسانس دارم.لیسانس مهندسی عمران.عمران و لیسانس مهندسی مدیریت پروژه از پیام نور و معدل ۱۴.۵
    فوق لیسانس عمران ساخت از پیام نور با معدل ۱۶.۷۵ که تازه دریافت کردم.
    سنم هم ۳۵ سال هست و دیر مشغول به تحصیل شدم.
    آیلتس 7
    و ۲ مقاله isi
    آیا میتونم فاند یا پذیرش بگیرم ؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط jason20 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستای نازنینم.
    بنده ۲ تا لیسانس دارم.لیسانس مهندسی عمران.عمران و لیسانس مهندسی مدیریت پروژه از پیام نور و معدل ۱۴.۵
    فوق لیسانس عمران ساخت از پیام نور با معدل ۱۶.۷۵ که تازه دریافت کردم.
    سنم هم ۳۵ سال هست و دیر مشغول به تحصیل شدم.
    آیلتس 7
    و ۲ مقاله isi
    آیا میتونم فاند یا پذیرش بگیرم ؟؟
    از ام آی تی و هاروارد بعید بتونید.

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

کاربران گرامی،

لطفا در این تاپیک تنها مباحث مرتبط با پذیرش از دانشگاه های هاروارد و MIT مطرح شود و از مکالمات شخصی پرهیز نمایید. چندین پست بی اطلاع حذف شدند.

با تشکر
    آنچه مرا نکشد، قوی ترم می سازد!

Member
    رشته و دانشگاه
    MIT, Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hreza69 نمایش پست ها
    سلام خدمتت دوستان
    خواستم از دوستان بپرسم با شرایطی که دارم میتونم به Top10 فکر کنم و زمان بزارم و تافل و GRE بالایی رو بگیرم یا برم واسه دکترای داخل وقت بزارم؟
    رشته م بیولوژی هست
    ارشد 19.16(نوزده و شانزده صدم)
    لیسانس 17.36 که شاگرد اول شدم و ارشد بدون کنکور اومدم
    حدود 18 مقاله ISI و 6 مقاله علمی پژوهشی البته انگلیسی دارم(در مجموع 24 تا)
    بنظر دوستان چه نمره تافل و GRE بگیرم می تونم کافی باشه و از این نظر خیالمو راحت کنه؟
    تافل بگیرم بهتره یا آیلتس؟
    کار دیگه ای هم توصیه می کنید توی این فرصت یکساله که دارم انجام بدم؟
    ممنون
    من برای MIT نظرمو میگم چون از بقیه اطلاعی ندارم. باید دید 1- کیفیت مقالاتتون چه جوری هست یعنی چه ایمپکتی داره ، نقش شما چی بوده. 2- دانشگاهی که درس خوندین کجا بوده . مینیمم تافل این دانشگاه 100 تافل و 7 آیلتس هست. بعضی دپارتمان ها فقط آیلتس رو قبول دارند. هیچ جوره نمیشه از پذیرش در هیچ دانشگاهی خیال جمع شد ! مگر اینکه خیلی پرت باشه.
    در کل اگه "واقعا" هدفتون درس خوندن تو تاپ 10 مخصوصا MIT هست توصیه من اینه مستر مجدد آمریکا یا کانادا بخونید بعد اقدام کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA - Harvard Business School

Greek Life !

These are fraternities and sororities and are for Under Grad kids usually during freshman or sophomore years.
    Graduate students dont belong to any of these.

MIT Architecture is actually not really intersting in compare to Harvard or Columbia or Tuck school.

MIT is known for Engineering and Sciences in America.

MIT has an Open Class philosophy. You dont need to go to a class at MIT and you can take online courses. In the next few years they will actually start not giving away degrees as of the classical education. MIT Media Labs accepts students with no need for GRE as well as CSEE. They will look at your portfolio and your GitHub account.

Top tech firms in the Valley, They dont look at your education as well. They look at your GitHub account.

نقل قول نوشته اصلی توسط ElittA نمایش پست ها
    تاپیک جداگانه که توی بخش دانشگاه های امریکا نداره!
    دیگه همینجا میزارم دیگه...

• MIT: موسسه تکنولوژی ماساچوست
    • آدرس: کمبریج، ماساچوست
    • تاسیس: سال ۱۸۶۱
    • تعداد دانشجو: ۱۰،۸۹۴

۱. فرصت‌های پژوهشی

برنامه فرصت پژوهشی برای دانشجویان کارشناسی (MIT’s Undergraduate Research Opportunity Program) که با نام UROP معروف است، فرصت‌های بسیاری برای تحقیق و پژوهش در این دانشگاه برای دانشجویان به‌ وجود آورده است. در حقیقت، این برنامه تجربه‌ای است ارزشمند برای همه؛ حتی دانشجوی سال اول، چرا که امکان تحقیق و پژوهش چه در قالب پروژه‌های تحقیقاتی و چه در شمایل ایده‌ها و علائق فردی را فراهم می‌کند. با شرکت در UROP، در وهله نخست دانشجویان نحوه‌ی صحیح و استاندارد شرکت در فعالیت‌های پژوهشی را می‌آموزند.

شما تا چه اندازه در مورد اختراعاتی می‌دانید که در دانشگاه MIT جان گرفته‌اند و اکنون مورد استفاده قرار می‌گیرند؟

۲. فرهنگ خوابگاهی

خوابگاه‌های دانشگاه MIT نسبت به خوابگاه‌های بسیاری دانشگاه‌ها از سطح و کیفیت بالاتری برخوردارند. برخلاف دانشگاه‌های دیگر که در آن افراد به صورت شانسی در خوابگاه‌های مختلف اسکان داده می‌شوند، دانشجویان دانشگاه MIT قادر به انتخاب نوع خوابگاه خود هستند و نکته جالب توجه این است که هر یک از خوابگاه‌های این دانشگاه ویژگی و شرایط خاص خود را دارند.
    ۳. زندگی یونانی (Greek Life)

باید بدانید که زندگی یونانی در دانشگاه MIT بسیار قوت دارد و حدود ۵۰٪ پسران و ۳۳ ٪ دختران در انجمن‌های برادری و باشگاه‌های زنان شرکت دارند. بسیاری از رویدادهای اجتماعی در دانشگاه MIT توسط این انجمن‌ها برگزار می‌شوند و تقریبا هر هفته در گوشه‌ای از دانشگاه برنامه‌هایی در حال اجرا است.

زندگی یونانی از هر شعبه دانشگاه با شعبه دیگر متفاوت است و گاه از یک خوابگاه با خوابگاه دیگر تفاوت‌هایی دارد. اما به طور کلی انجمن‌های برادری و باشگاه‌های زنان باب آشنایی شما را با دوستان جدید و ارتباطات کاری ارزشمند برای زندگی آینده فراهم می‌کنند. پس حضور در این انجمن‌ها و عضوی از زندگی یونانی بودن می‌تواند بسیار مفید واقع شود.

۴. قبولی بی چون و چرا برای دانشجویان ترم اولی

دانشگاه MIT واقعا به دنبال این است که همه‌ی دانشجویان در پایان هر ترم نتایج خوبی کسب کنند. بنابراین، برای هر دانشجوی سال اولی، نمرات اولین ترم به صورت C ،B ،A است که نشان دهنده قبولی دانشجو است و در صورتی که دانشجو موفق به کسب نمره قبولی نشده باشد وضعیت هر درس به طور کلی بدون نمره ثبت می‌شود. این روش باعث می‌شود که دانشجویان با اعتماد به نفس بالاتری وارد مرحله بعدی تحصیل شوند.
    ۵. هیئت علمی عالی رتبه

هیئت علمی دانشگاه MIT یکی از بهترین‌ها در آمریکا است. استادان دانشگاه MIT ساعت‌ها صرف آماده سازی سخنرانی‌های خود می‌کنند و در هفته ساعات مشاوره برای دانشجویان خود می‌گذارند. روشن است که استادان واقعا برای دانشجویان خود وقت می‌گذارند، چه برای پاسخ به سوالات و چه صرف شام با دانشجویان خود.

۶. جو عالی

موقعیت دانشگاه باعث شده تا دانشجویان از بودن در نزدیکی کمبریج و بوستون بهترین استفاده را داشته باشند. دانشگاه MIT در کمبریج، بخشی از کلان شهر بوستون واقع شده است. بنابراین اگر می‌خواهید برای صرف غذایی خوشمزه در یکی از رستوران‌های متعدد میدان کندال یا خرید در خیابان نیوبری بروید، تنها لازم است چند دقیقه‌ای قدم بزنید.

۷. تنوع دانشجویی

تقریبا همه‌ی دانشجویان دانشگاه MIT بسیار باهوش و با استعداد هستند و چیزی ویژه در وجود خود دارند که آن‌ها را از هم متفاوت کرده است. برخلاف بسیاری از دانشگاه‌ها، MIT سعی ندارد برای انتخاب دانشجویان خود یک قالب خاص معین کند، بنابراین دانشجویان از لحاظ مختلف واقعا با هم تفاوت دارند.

۸. شبکه فارغ‌التحصیلان

دانشجوی MIT بودن نه تنها امکان دیدار با شخصیت‌های مهم در دانشگاه را فراهم می‌کند، بلکه امکان بهره‌مندی از یک شبکه فارغ‌التحصیلان فوق‌العاده قوی را هم میسر می‌کند. از این نظر که فارغ‌التحصیلان این دانشگاه بیش از همه تمایل به صحبت، مشاوره و کمک به دانشجویان فعلی دانشگاه دارند.
    ۹. معماری جالب

دانشگاه MIT به دلیل به کارگیری سبک‌های متنوع معماری در ساخت ساختمان‌هایش کاملا ویژه و منحصربه‌فرد است. شناخته‌ترین ساختمان محوطه دانشگاه گنبد بزرگ (Great Dome) است، اما ساختمان‌های متعدد دیگری، مانند مرکز نرم‌افزار استتا (Stata Center) یا سیمونز هال (Simmons Hall) در محوطه دانشگاه هستند که به خاطر طراحی‌هایی ابتکاری و امروزی خود بسیار شناخته شده‌اند.

۱۰. چالش برانگیز

دانشگاه MIT تقریبا در هر فهرست رتبه‌بندی دانشگاهی که تا به حال تهیه شده جایگاه بالایی داشته است. یکی از چیزهایی مهم در مورد دانشگاه MIT این است که مهم نیست چقدر در یادگیری سریع هستید، فکر می‌کنید چقدر می‌دانید یا چه مقدار آموخته‌اید، مهم این است که همیشه چیز جدیدی وجود دارد که از دست داده‌اید یا هنوز حتی کشف نکرده‌اید. MIT واقعا دانشجویان را به چالش می‌کشد تا نه تنها به حد کمال به دنبال علائق علمی خود باشند بلکه علائق شخصی خود را نیز دنبال کنند.

پ.ن: حالا یک عده میان میگن معماری جالب و زندگی یونانی به چه کارمون میاد...
    پ.ن2: منبع
    I ONLY answer questions related to MIT Sloan, Harvard HBS or Chicago Booth. Any other questions should be directed to appropriate topics.
    من فقط و فقط سوالهاي مربوط به اون ٣ دانشگاه كه بالا نوشتم رو جواب مي دم.

سلام دوستان من به دپارتمان ارتباطات ام آی تی بسیار علاقه مند هستم.
    لیسانس ارتباطات دانشگاه تهران با معدل ۱۷.۷۰( معدل دو سال آخر ۱۸ خورده ای هست )
    فوق ارتباطات از دانشگاه علامه با معدل ۱۷.۵۰
    آیلتس ۷ دارم.
    ریکام هم دو تا دارم
    یک مقاله سابمیت شده برای یک کنفرانس در کانادا دارم که دو ماه دیگه برگزار میشه. (شرایط مقاله دادن تو علوم انسانی متفاوت هست)
    رتبه های کنکورم هم خوب بوده.
    یک پروپوزال نسبتا خوب هم دارم.
    ظاهرا این دپارتمان Gre نمی خواد.
    با توجه به سوابقی که دارم آیا شانسی برای پذیرش درMIT دارم یا نه؟ اگر نه چه پیشنهادی دارید؟
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezanear نمایش پست ها
    من برای MIT نظرمو میگم چون از بقیه اطلاعی ندارم. باید دید 1- کیفیت مقالاتتون چه جوری هست یعنی چه ایمپکتی داره ، نقش شما چی بوده. 2- دانشگاهی که درس خوندین کجا بوده . مینیمم تافل این دانشگاه 100 تافل و 7 آیلتس هست. بعضی دپارتمان ها فقط آیلتس رو قبول دارند. هیچ جوره نمیشه از پذیرش در هیچ دانشگاهی خیال جمع شد ! مگر اینکه خیلی پرت باشه.
    در کل اگه "واقعا" هدفتون درس خوندن تو تاپ 10 مخصوصا MIT هست توصیه من اینه مستر مجدد آمریکا یا کانادا بخونید بعد اقدام کنید.
    سلام ممنون بابت پاسختون
    ایمپکت مقالات غالبا کمتر از یکی بجز یکی که 2 و خورده ایی هستش
    دانشگاه علوم پزشکی زاهدان درس خوندم
    کلا به نظرتون شانسی میشه داشت برای دانشگاه ها مطرح یا خیر؟ لطفا بقیه دوستان هم نظر بدن
    ممنون بابت پاسختون