نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: نوشتن رزومه توسط افراد متخصص

Question نوشتن رزومه توسط افراد متخصص

سلام دوستان

نمیدونم اینجا باید سوالم رو مطرح کنم یا جای دیگه،یه بار پستم در قسمت دیگه ای از سایت بدلیل تکراری بودن حذف شد!!اما من نتونستم هیچ جایی از سایت جواب سولم رو بگیرم.
    من میخواستم بدم یک موسسه با وکیل برام رزومه بنویسه چون در گرفتن شغل بسیار تاثیرگذاره (برای گرفتن جاب آفر میخوام). تو سایت ها و فروم های خارجی هم تحقیق کردم و دیدم خیلی معتقدند که باید اینکار توسط متخصصان انجام بشه. جدا از نرخ های خیلی خیلی متفاوت، میخواستم ببینم از دوستان کسی چنین تجربه ای رو داشته و اینکه چه شرکت و موسسه ای رو پیشنهاد می کنند.

من رشته کامپیوتر هستم، از لحاظ فنی و تجربه متوسط روبه بالا اما رزومه تا حالا ننوشتم و نمیخوام ریسک اینکه بخاطر رزومه خوب نداشتن نتونم شغلی رو بگیرم قبول کنم.

ممنون

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نوشتن رزومه توسط افراد متخصص

نقل قول نوشته اصلی توسط student1363 نمایش پست ها
    سلام دوستان

نمیدونم اینجا باید سوالم رو مطرح کنم یا جای دیگه،یه بار پستم در قسمت دیگه ای از سایت بدلیل تکراری بودن حذف شد!!اما من نتونستم هیچ جایی از سایت جواب سولم رو بگیرم.
    من میخواستم بدم یک موسسه با وکیل برام رزومه بنویسه چون در گرفتن شغل بسیار تاثیرگذاره (برای گرفتن جاب آفر میخوام). تو سایت ها و فروم های خارجی هم تحقیق کردم و دیدم خیلی معتقدند که باید اینکار توسط متخصصان انجام بشه. جدا از نرخ های خیلی خیلی متفاوت، میخواستم ببینم از دوستان کسی چنین تجربه ای رو داشته و اینکه چه شرکت و موسسه ای رو پیشنهاد می کنند.

من رشته کامپیوتر هستم، از لحاظ فنی و تجربه متوسط روبه بالا اما رزومه تا حالا ننوشتم و نمیخوام ریسک اینکه بخاطر رزومه خوب نداشتن نتونم شغلی رو بگیرم قبول کنم.

ممنون
    عزیزم
    هر فردی باید خودش رزومه خودش رو بنویسه
    شما در گوگل سرچ کن چندتا سمپل استاندارد پیدا کن و براساس اون بنویس
    بعد به همکارات یا دوستات یا اساتید یه نگاه بهش بندازه
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

پیش فرض پاسخ : نوشتن رزومه توسط افراد متخصص

کاربر گرامی
    با سلام

لطفا پیش از ایجاد تایپک جدید، از لزوم آن و عدم امکان مطرح کردن سوال در تایپک های موجود اطمینان حاصل بفرمایید.
    این تایپک قفل و پس از مدتی حذف خواهد شد.

با آرزوی موفقیت
    تیم مدیریت فروم

.Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)