نقل قول نوشته اصلی توسط abadanastro نمایش پست ها
من نظر شخصی خودم و میگم . همینکه شما برای تصمیمت تاپیک باز کردی نشون میده که بطور جدی در تصمیمت شک داری و به نظر من این شک اصلا چیز خوبی نیست.
اگه اینجا با استعداد های خودت تونستی به این درآمد برسی پس اگه بری دکترا از آمریکا بگیری برگردی اصولا نه تنها موقعیت اول رو از دست نمیدی بلکه باید حقوقت هم بیشتر بشه و موفق تر بشی و از این حرفا .
اگه میخوای به قصد همیشه بری و برنگردی خب این اونجایی هست که میگم شک داری و این شک بعدا برات دردسر میشه چون بالاخره یک میزان قابل توجهی احتمال هست که اونجا تا سالها هم نتونی به این درآمد دست پیدا کنی و پشیمون بشی که ای بابا من که داشتم خوب پول درمیاوردم و غذای خوب و وطن و این حرفا رو ول کردم !
یعنی میخوام بگم قضیه خیلی روشن هست و از این چند حالت که گفتم خارج نیست. نمیدونم شاید طرح سوالت مستقیم نبوده که تاپیک اینقدر کش پیدا کرده.

من سر دوراهی موندن رو به شک ترجیح میدم.نمیدونم شاید همون شک باشه که شما میگی..یا ندونستن اتفاقاتی که دراینده قراره بیفته. راستش تنها چیزی که باعث شده تا الان بلیط نگیرم به قول یکی از دوستان در همین تاپیک شایدعافیت طلبی مالی باشه و گرنه هیچ مانع دیگری سر راهم نیست..راجع به کش دار شدن تاپیک حرف زدید و من باید بگم امشب تصمیمم رو اینجا میگم.. حالا این تاپیک شاید بسته بشه و شایدم دوستانی بیشتری بیان و نظرات بهتری بدن که به درد امثال من بخوره من که واقعا استفاده کردم و از همه دوستانی که نظرات محترمشون رو اعلام کردن ممنونم..و در واقع لطف کردن و نکته های مهمی رو گوشزد کردند.