صفحه 7 از 81 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 807

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته زبان انگلیسی

پیش فرض پاسخ : کمک برای پذیرش در رشته زبان انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin_shelmon
    جدی ماریا جان امیدوارم کردی من معدلم 15.5 هستش هنوز تافل ندادم میشه بیشتر توضیح بدی که چطوری و چه مدارکی را دادی؟

ممنون میشم اگر بیشتر کمک کنین
    معدلت مشکلی نداره...تا آبان تافل یا آیلتس بده سعی کن نمرت بالا بشه...برو تو سایت studera و سرچ کن برای پائیز oke خیالت راحت من تضمین میکنم قبولی!!!!!!!! ترجمه لیسانس و مدارک لازم رو فرستادم...برو تو بخش سوئد یا ویکی همه چی نوشنه شده..

https://www.studera.nu/aw/courseGuid...&destination=4

این برای ترم پائیز2009 و احتمالا پائیز2010 هم همینا ارائه میشه...
    دلا دیدی که خورشید از شب سرد/ چو آتش سر ز خاکستر بر آورد// زمین و آسمان، گلرنگ و گلگون/ جهان دشت شقایق گشت ازین خون// نگر تا این شب خونین سحر کرد/ چه خنجرها که از دلها گذر کرد...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اوضاع گرفتن پذیرش در رشته زبان انگلیسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

To any source of help,

i have heard somewhere tha those studentns who are engaged in different branches of english major dont need TOEFL or any similar scores for applying to different universities.how much is it reliable?

نقل قول نوشته اصلی توسط Modigliani
    To any source of help,
    i have heard somewhere tha those studentns who are engaged in different branches of english major dont need TOEFL or any similar scores for applying to different universities.how much is it reliable?
    تا جایی که من اطلاع دارم برای آمریکا حتما" باید تافل رو داشته باشید- حتی اگر گرایشی از زبان رو خوندید. سایر دانشگاهها رو هم میتوند رو سایت شون چک کنید.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

to sara,

thanks for your consideration.one more question:it seems that most of the guys who are working on this forum have consensus on the low chance of students of humanities for getting fund.are you for this vantage point?
    if against,would you mind providing me with some useful surfing-the-net tips for finding fund-granting universities.

to sara,

thanks for your consideration.one more question:it seems that most of the guys who are working on this forum have consensus on the low chance of students of humanities for getting fund.are you for this vantage point?
    if against,would you mind providing me with some useful surfing-the-net tips for finding fund-granting universities.
    سلام
    خواهش میکنم
    بله درسته - اغلب دوستان رشته های دیگری هستند. فکر میکنم بهتر باشه ابتدا بگید که دقیقا چه رشته ای می خونید

Junior Member

to sara,

much obliged.

i'm doing my MA on TEACHING.

to sara,
    much obliged.
    i'm doing my MA on TEACHING.
    سلام
    Sure, I'll be more than glad to help out,
    As you might know, as an international student getting into teaching programs is not only very tough but also you will face hard times in finding a job afterward (I mean USA)
    I have some friends in your major you have switched to Second Language Acquisition for the PhD program.

Junior Member

many thanks to sara,

if possible,would you mind providing me with the way to have access to these friends?

صالحی
    Guest

پیش فرض رشته زبان انگلیسی

سلام دوستان.من لیسانس ادبیات انگلیسی دارم با معدل 15.به نظرتون میتونم از یکی از دانشکاههای اروپا اپلای(تحصیل مجانی) بگیرم؟ وضعیت ملیه کاملا متوسط دارم.

پیش فرض پاسخ : کمک برای پذیرش در رشته زبان انگلیسی

سلام دوستان

من 98 واحد مترجمی زبان پاس کرده ام . مدرک صادر شده کاردانی هست اما ریز نمرات رو هم دارم. راستش نمی خوام تو این رشته ادامه تحصیل بدم می خوام گرافیک بخونم. فکر می کنین امکانش توی سوئد یا نروژ هست؟ اگر نیست اونوقت می تونم واحد تطبیق بدم که برم همینو یا آموزش ربان انگلیسی رو ادامه بدم؟مرسی.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)