صفحه 5 از 81 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 807

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته زبان انگلیسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اوضاع گرفتن پذیرش در رشته زبان انگلیسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Dear babi,

thanks for your thorough contribution.It seems you are majoring in Teaching too.A great luck!
    As you may find most of freinds in this forum have consensus on Tehran university.
    I know only Dr farhadi and keshavarz as prominent figures in this field but they are teaching in the other places.
    You seem to know proffesors much better,so do me another favour and tell except for these 2 which of your aforementioned ones are the most famous.

Best

Junior Member

Dear babi,

thanks for your thorough contribution.It seems you are majoring in Teaching too.A great luck!
    As you may find most of freinds in this forum have consensus on Tehran university.
    I know only Dr farhadi and keshavarz as prominent figures in this field but they are teaching in the other places.
    You seem to know proffesors much better,so do me another favour and tell except for these 2 which of your aforementioned ones are the most famous.

Best

hi
    just Dr. Borzabadi is somehow good. Even those two nice profs that I mentioned can not take lots of courses! Due to some hidden liaisons!!!! If you intend to continue your studies abroad there is no way out! close your eyes and choose University of Tehran. Meanwhile, you should not blame yourself for choosing it. Just finish it and get out of Iran .
    In case you had more questions ask me in private I'll give you my cell phone number to call me.
    ta ta
    www.ilce.ir

Junior Member

Dear babi,

every time i try to send you a private message it leads to failure because my mobile set is unable to search in persian!
    I'll thank you if mail your number to
    'modi.83n70@gmail.Com

regards

Junior Member

To anybody who can help

i'm really uncertain about choosing between allame and tarbiate moalem.
    Most of proffesors prefer tarbiat to allame.
    Their reasons are:
    allame was good before its great proffesors had been retired.
    Its acceptance is so high(about 25)
    its teaching department isn't good and so on.

Are they right?

You know my chance(26) is high in both of them and don't know to place which one after tehran university.
    Absolutely it makes much difference and i feel myself in an emergency.

HELP

Junior Member

سلام دوستان
    من کارشناسی ادبیات انگلیسی دارم. MA می خوام دانشگاه های آمریکا رو apply کنم. البته به زبان شناسی و آموزش زبان بیشتر علاقه دارم. واسه این رشته ها fund میدن؟
    اگه بخوام به اقتصاد تغییر رشته بدم چطور؟ احتمال گرفتن fund تو این رشته با توجه به اینکه سابقه ی تحصیلی اقتصاد ندارم هست؟
    تو سایت یکی از دانشگاه ها واسه رشته ی ادبیات انگلیسی نوشته بود:

Letters of Recommendations: If applying for Departmental Financial Aid, 3 L/R Required

If applying for Departmental Financial Aid, Writing Sample (8-10 pages)

منظورش از financial aid همون fund هست؟
    Have courage to lead the life you want to lead

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

بله ... financial aid تمام کمک های مالی مثل TA, RA و Fellowship ها رو شامل می شه که بچه ها به همش می گن fund ! ...

اگه می خواین تغییر رشته بدین برای اقتصاد به نظر من بهتره که یه سری مطالعه و سابقه کاری و مقاله توی اقتصاد برای خودتون داشته باشید تا احتمال گرفتن فاند براتون بالا بره ... در کل باید رزومه قوی ای داشته باشید برای فاند گرفتن ... چه برای اقتصاد و چه برای زبان ! ...

به نظر من .. البته این نظر منه ! ... اگه به اقتصاد خیلی علاقه دارید و حاضر هستید براش کار کنید ... یه مستر اقتصاد اینجا بخونید و بعد برای اقدام کنید ... اینطوری احتمال پذیرش گرفتنون می ره بالا ...
    معمولآ برای رشته های اقتصاد و فاینانس رشته هایی که برای لیسانس قبول می کنند ، یا مربوط می شه به خود اقتصاد و business Administration و یا ریاضی و آمار و مهندسی ... شاید برای اینکه زبان خوندید یه ذره کارتون برای یه ضرب تغییر رشته دادن سخت باشه ...

بازم می تونین با ایمیل زدن به دانشگاه ها سوال کنید ...

Junior Member

ممنون از راهنماییتون
    من چون به رشته ی خودم آشنا هستم.بیشتر میتونم در موردش کار تحقیقی انجام بدم تنها به این دلیل به فکر تغییر رشته ام چون فکر میکنم بعد از فارغ التحصیلی اونجا کار واسش نیست. و اینکه fund هم مشکل میدن.این امکان هست اگه با رشته ی خودم پذیرش بشم اونجا تغییر رشته بدم؟ چون میخوام حتما واسه 2010 apply کنم
    Have courage to lead the life you want to lead

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz_s
    ممنون از راهنماییتون
    من چون به رشته ی خودم آشنا هستم.بیشتر میتونم در موردش کار تحقیقی انجام بدم تنها به این دلیل به فکر تغییر رشته ام چون فکر میکنم بعد از فارغ التحصیلی اونجا کار واسش نیست. و اینکه fund هم مشکل میدن.این امکان هست اگه با رشته ی خودم پذیرش بشم اونجا تغییر رشته بدم؟ چون میخوام حتما واسه 2010 apply کنم
    سلام
    در مورد رشته ادبیات انگلیسی و به طور کل دپارتمان انگلیسی گرفتن فاند برای دانشجویان intentional کمی مشکل هست. در مورد زبان شناسی و teaching تا حدودی اوضاع بهتره.
    صرف نظر از گرفتن فاند- جاب گرفتن با رشته ادبیات انگلیسی هم بسیار سخت هست. به نظر من اگر به ادبیات علاقه دارین در همین رشته مانور بیشتری بدید. چون هم دانش قبلی دارین و هم بازار کار نسبتا" خوبی داره.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
    As you might know there are three good universities in Tehran for this major. I did English Literature at Tehran University for my MA. It really depends on your expectations.
    Tehran university is the most recognized one among these. While you are studying you have the chance of looking for scholarships abroad. Even if you wanna continue ur education here Tehran University gives you more credits. Though at least for my major the library is not really good. but still you can go to other universities for doing research. When I was there you could go to Allam on Wednesdays,

Alame University, might not be as prestigious as Tehran University but again in my majors its department has a couple of wonderful professors. Besides, it has a good library which gives you high chances of doing your researches,

Unfortunately I am not that familiar with Beheshti University, though I know Dr. Soheil, Dr. Nojumiyan and couple of more professors are teaching there.

Let me know if I can be of more help,
    Good Luck
    سلام خوبين؟

من ميخوام واسه فوريه 2010 ليترچر اقدام كنم 2 سال پيش از دانشگاه الزهرا فارغ‌التحصيل شدم و چون از قبولي تو كنكور نااميد بودم ديگه درس نخوندم. حالا ميخوام سر كلاس بشينم درس بگيرم ولي الزهرا يه استاد خوب داشت كه اونم رفته مالزي. ميخواستم خواهش كنم راهنماييم كنين اگه تو دانشگاههاي تهران خصوصا تو دانشگاه تهران امكانش هست سر كلاس بشينم، كدوم استادا رو توصيه ميكنين؟ ممنون ميشم راهنماييم كنين.
    after many wanderings, many years...<br />,Of absence, these steep woods and lofty cliffs<br />And this green pastoral landscape, were to me<br />!More dear, both for themselves and thy sake

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)