صفحه 12 از 81 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 807

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته زبان انگلیسی

Member aidin1840 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مترجمی زبان انگلیسی پیام نور دماوند

پیش فرض پاسخ : اوضاع گرفتن پذیرش در رشته زبان انگلیسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط eli_e نمایش پست ها
    سلام
    کلی ذوق کردم این بخش رو دیدم ئیگع داشتم به این نتیجه می رسیدم که جز من هیچکی زبان نخونده!! ولی حیف مثل اینکه خیلی فعال نیست. امیدوارم یکی باشه کمک کنه.
    من لیسانس مترجمی زبان اننگلیسی دارم با معدل 17
    الانم دارم اقدام می کنم ایتسم رو بگیرم
    ولی نمی خوام تو رشته ی خودم ادامه تحصیل بدم چون کار خیلی برام مهمه و فکر می کنم با زبان نمی تونم بعد فارق التحصیلیم کار خوبی پیدا کنم، درسته؟
    می خوام برای یکی از رشته های مدیریتی اپلای کنم. و این هم برام مهمه مه تو کشورهایی که شهریه نداره باشه مثل فنلاند و نروژ و اینا...
    نظر شما چیه؟ تو رشته خودم ادامه بدم یا تغییر رشته بدم؟ اصلا دانگشاهی قبولم می کنه یا نه؟
    چون داره دیر می شه امیدوارم زود جواب بگیرم ازتون...
    سلام
    معدلت که خیلی خوبه اما اکثر دانشگاه ها به خصوص اسکاندیناوی ادامه تحصیل تو رشته مرتبط رو اجازه میدن. البته بازم ازشون بپرس تا مطمئن بشی . نمره زبان هم خیلی واسشون مهمه سعی کن نمره زبانت خوب بشه.

موفق باشی.
    به خويشتن اعتماد كن، آنگاه راه زندگي را خواهي يافت.

Member Aaida آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English literature,Islamic Azad University,Rasht

نقل قول نوشته اصلی توسط aidin1840 نمایش پست ها
    سلام
    والا برای اسکاندیناوی که مطمئنم مدرک زبان می خواد . اما درباره معدلتون باید بگم که هر دوتاش برای پذیرش کافیه چه عمومی رو نگاه کنن چه اختصاصی. این شرکت های اعزام دانشجو هم هیچ کار خاصی نمی کنند از طریق همین فروم می تونی اطلاعات مورد نیازت رو به دست بیاری. البته برای اپلای تو نروژ که میدونم دیر شده اما فنلاند هنوز زمان داره. زودتر کارات رو ردیف کن !

موفق باشی.
    مرسی...من انشالله تا یکی دو روز دیگه پذیرشم میاد.واسه نروژ نتونستم مدرک بفرستم چون bank statement میخواست.
    میرم قبرس.

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط Aaida نمایش پست ها
    مرسی...من انشالله تا یکی دو روز دیگه پذیرشم میاد.واسه نروژ نتونستم مدرک بفرستم چون bank statement میخواست.
    میرم قبرس.

واسه نروژ اگه رشته ادبيات انگليسي باشه مدرك زبان اصلا لازم نيست ارائه بديد... معدل هم بايد بالاي 16.50 باشه.

---------

خوشحالم كه ميشنوم قراره پذيرشتون بياد، ميشه لطف كنين بگين واسه كدوم دانشگاه اقدام كردين و چه رشته اي؟
    كي اپلاي كردين؟ شروع سيمسترتون كيه؟

ممنون.

Member Aaida آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English literature,Islamic Azad University,Rasht

ممنون.واسه EMU اقدام کردم 3هفته ای میشه شاید بیشتر.شروع ترم از نیمه ی دوم بهمن هستش.اما یه امتحان زبان داره فکر کنم 12بهمن باشه واسه اونایی که تافل یا آییلتس ندارن. رشته ی ادبیات انگلیسی
    پذیرشش آسونه.اگه عجله کنین میشه راحت پذیرش بگیرین. واسه اطلاع بیشتر به قسمت قبرس تو فروم مراجعه کنین اطلاعاتش روزی چند بار آپ دیت میشه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته زبان انگلیسی

سلام
    من فارغ التحصیل رشته ادبیات انگلیسی از دانشگاه سراسری تبریز در مقطع کارشناسی هستم .قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور رو دارم .اگه میشه من رو راهنمایی کنید در زمینه گرفتن فاند و اینکه کدوم کشور شانس بیشتری برای گرفتن پذیرش دارم . برای آزمونهای تافل و ایلتس هم دارم آماده میشم .
    اگه میشه من رو راهنمایی کنید چون اطلاعات کافی در این زمینه ندارم و خیلی آماتور هستم . اصلا باید از کجا شروع کرد و اقدام کنم .
    با تشکر

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط niche71 نمایش پست ها
    سلام
    من فارغ التحصیل رشته ادبیات انگلیسی از دانشگاه سراسری تبریز در مقطع کارشناسی هستم .قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور رو دارم .اگه میشه من رو راهنمایی کنید در زمینه گرفتن فاند و اینکه کدوم کشور شانس بیشتری برای گرفتن پذیرش دارم . برای آزمونهای تافل و ایلتس هم دارم آماده میشم .
    اگه میشه من رو راهنمایی کنید چون اطلاعات کافی در این زمینه ندارم و خیلی آماتور هستم . اصلا باید از کجا شروع کرد و اقدام کنم .
    با تشکر
    سلام
    لطفا یک سری اطلاعات خودتون مثل معدل سابقه کار نمره زبان مقاله و ... بذارین تا راحت تر بتونیم کمکتون کنیم.

موفق باشی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aidin1840 نمایش پست ها
    سلام
    لطفا یک سری اطلاعات خودتون مثل معدل سابقه کار نمره زبان مقاله و ... بذارین تا راحت تر بتونیم کمکتون کنیم.

موفق باشی
    سلام . معدلم 16.23 هست . سابقه ی کار هم اینه که بعد از اتمام دانشگاه که همین تابستون تموم شد تو یه موسسه مشغول به تدریس هستم ( 6 ماهه) . مقاله هم فعلا ارائه ندادم . همونطور که گفتم برای آزمونهایی که گفتم در حال آماده شدن هستم اما اغراق نباشه زبانم خوبه و میتونم نمره خوبی و رضایت بخشی کسب کنم .
    منتظر پاسختون هستم
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط niche71 نمایش پست ها
    سلام . معدلم 16.23 هست . سابقه ی کار هم اینه که بعد از اتمام دانشگاه که همین تابستون تموم شد تو یه موسسه مشغول به تدریس هستم ( 6 ماهه) . مقاله هم فعلا ارائه ندادم . همونطور که گفتم برای آزمونهایی که گفتم در حال آماده شدن هستم اما اغراق نباشه زبانم خوبه و میتونم نمره خوبی و رضایت بخشی کسب کنم .
    منتظر پاسختون هستم
    معدلتون خوب هست اگر بتونین یک IELTS یا TOEFL خوب هم بیارین شانس برای پذیرش دارین.

موفق باشی

Junior Member

سلام دوستان من ادبیات انگلیسی‌ خوندم،الزهرا،معدل۱۵.۴۷. و الان آموزش زبان،تربیت معلم،ترم یک هستم.مقاله و تافل و آیلتس ندارم فعلا اما قصدشو دارم تا پایان ارشدم آماده کنم. سوالام اینه که برای پی‌ اچ دی ، کدوم کشورها طالب هستند که یکی‌ مثل من رو با فاند قبول کنن. اینجا رو خوندم اما چندان کمکم نکرد متاسفانه.برای شروع باید از الان چی‌ کار کنم و بیشتر رو چه کشورهایی تمرکز کنم. اصلا فاند میدن؟؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط نیدا نمایش پست ها
    سلام دوستان من ادبیات انگلیسی‌ خوندم،الزهرا،معدل۱۵.۴۷. و الان آموزش زبان،تربیت معلم،ترم یک هستم.مقاله و تافل و آیلتس ندارم فعلا اما قصدشو دارم تا پایان ارشدم آماده کنم. سوالام اینه که برای پی‌ اچ دی ، کدوم کشورها طالب هستند که یکی‌ مثل من رو با فاند قبول کنن. اینجا رو خوندم اما چندان کمکم نکرد متاسفانه.برای شروع باید از الان چی‌ کار کنم و بیشتر رو چه کشورهایی تمرکز کنم. اصلا فاند میدن؟؟
    سلام
    برای گرفتن فاند روی کشورهایی مثل کانادا و آمریکا فکر کن. البته اروپا هم میده اما مال آمریکا و کانادا خیلی بهتره. اما لازمه همشون اینه که مدارکت کامل باشه و رزومه خوبی به همراه research proposal که به درد اونا بخوره ارائه بدین.

موفق باشی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)