صفحه 2 از 81 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 807

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته زبان انگلیسی

Senior Member maryamf آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اوضاع گرفتن پذیرش در رشته زبان انگلیسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinn
    سلام ... من دانشجوی زبان نیستم ... ! ... داشتم این پست رو می خوندم یه چیزی به سرم زد ...
    اگه می خواین در مورد ادامه تحصیل توی رشته زبان اپلای کنین یه پیشنهاد می دم که فکر کنم به دردتون بخوره ... بیاین موسسه ترجمه همزمان پیش دکتر رضوانی! خودش که اونجا درس می داده و RA داشته ... البته نمی دونم به چه سالی این تجربیاتش برمی گرده ... در این مورد حتمآ حرفی برای گفتن داره ... اگه مسیرتون اونورا نیست من سه شنبه ازش یه آمار سطحی می گیرم که چیزی می دونه یا نه ...
    سلام
    ممنون ازاینکه دل می سوزونین..
    می شه لطفا آدرس و شماره تلفن این موسسه رو بدین. و میشه لطفا خودتون هم ازشون بپرسین؟ و اینجا قرار بدین..
    خیلی ممنون می شم..

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

موسسه ترجمه همزمان :
    نیایش - ولیعصر ... بلوار اسفندیاری ... روبروی کارواش ... می شه ضلع جنوبی خیابون ...بیست سی متر بعد از کلینیک چشم !
    88781733
    88782649

دکتر از ساعت 1 ظهر تا 11 شب کلاس داره ... منم فردا ساعت 8.15 تا 9.30 اونجا کلاس دارم ... می پرسم ! ... اما برای اینکه هیچ چیزی از زبان شناسی و این چیزا نمی دونم و کلآ یه درخت از من بیشتر اطلاعات توی این زمینه ها داره نمی تونم اطلاعات خاصی بگیرم ... ماکزیمم می تونم بگم که یکی از دوستام می خواد اپلای کنه می خواد بیاد ازتون راهنمایی بگیره ، می تونین کمکش کنین یا نه ! ...

هر کلاس 1.15 ساعته تقریبآ یه ربع بیرونه ... توی اون یه ربع هم هزار نفر می آن باهاش حرف بزنن ... یه جورایی باید MP3 اطلاعات بکشین بیرون ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamf
    سلام دوست عزیز
    این پروسه که شما می فرمایید خاص رشته های زبان انگلیسی و رشته های مشابهه؟ چون تو رشته های دیگه کار لیسانس و نمره ها و تافل و gre و رزومه خیلی موثرن ولی شما رو ایده و طرح تحقیق خیلی تاکید دارین.

ضمنا نمره GRE و تافل در چه حد باشه خوبه؟ یعنی نمره بد تو رشته شما با توجه به اینکه زبان هستین یعنی چند؟ آیا لازمه امتحان دیگهای هم بدیم؟

راستی سابقه تدریس چقدر تاثیر داره. اگه مقاله کسی رو ویرایش کردیم و تو یه مجله خوبی چاپ شده تو رزومه بیاریم؟

ممنون

there is no significant difference between language- related disciplines and other disciplines with regard to the application process( , GPA , GRE , TOEFL , Transcripts and .. )and the required minimum scores for the exams have been mentioned on the departmental website of the putative university , there is no seperate particular exam for language- related majors . and the minimum required scores are within the same range required for other discplines . but in these language related diciplines what comes to the fore is the proposal of the prospective student because as you know in art and humanities it is extemely difficult to have sth new to say esp for Iranians .I mean it is somehow difficult for us to have an attention-grabbing CV in art and humanities .
    good luck

you can also apply for English language and literature, linguistics, translation and... in US. One of the very common fields now is comparative literature but you do need a good resumes. If you want to apply for English language and literature in US you have to take GRE general+ GRE subject
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Dear Sara

What do you mean with good resume? What is important to be in resume exactly? papers? good grades? The one who I am asking for has not good GPA(14.7) and papers..

what about european countries?

I have no idea about the European countries unfortunately. But in US, recommendation letters, SOP, and your background is very important. If you have any published papers that would make the process much easier

If you have any published papers that wouldhelp a lot. Also, getting in to English Literature is really tough and chances are really low, but comparative literature though very demanding still gives yo higher chances not only for studying but also for your career in future,
    Recommendation letters are highly important, also having intermediate of a third language would be a plus,

Dear Sara,

Thank you in advance for the additional points. Is it important which language should be learned as intermediate? French or Spanish?

Many thanks

Junior Member

Would somebody who is knowledgeable in English Teaching give some information about its related branches?
    Which one of them is new,interesting,challenging and the most probable fund-receiving?
    Please advise those which are taught in USA

To Maryam
    You should check the universities you wanna apply for, also you can find the availability of th languages on their websites,
    I have checked many schools and French is much more common than Spanish

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)