صفحه 14 از 81 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 807

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته زبان انگلیسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته زبان انگلیسی

سلام، دوستان من هم تازه اومدم اینجا، این بحث رو از اول خوندم، گفتم من هم شرایطم رو بگم اگه کسی تونست یه سری اطلاعات بهم بده:
    من لیسانم دبیری زبان انگلیسیه ولی معدلم پایینه 13/40 از دانشگاه تربیت معلم تهران، کارشناسی ارشدم زبانشناسیه از دانشگاه علامه با معدل 15/95، پایان نامه ام هم تمام شده فقط مونده که برم تسویه حساب کنم و مدرکم رو بگیرم. مقاله ندارم ولی میخوام بشینم کار کنم و یکی دو تا مقاله خوب بنویسم، شاید بتونم توصیه نامه از یکی از استادام بگیرم که تو دنیا شناخته شده هست. هنوز امتحان آیلتس یا تافل ندادم. دو سال هم سابقه تدریس دارم.
    خیلی عجله ای برای پذیرش گرفتن ندارم دارم کم کم کارام رو انجام میدم ولی حتما میخوام اینکار رو انجام بدم. خودم نظرم رو اروپا و مخصوصا اسپانیا هستش برای دکترا، میخواستم ببینم چقدر شانس گرفتن فاند دارم و از کجا باید شروع کنم؟

سلام دوستان من تازه اینجا رو پیدا کردم و خیلی هم خوشحالم
    میشه لطفا راهنمائی کنید که واسه فوق ادبیات بهتره یا زبانشناسی؟ با توجه به اینکه واسه دکترا بعدا میخوام پذیرش بگیرم...یه کشور خوب فاند بگیرم
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط aidin1840 نمایش پست ها
    سلام
    من برای نروژ و فنلاند و مالزی اقدام کردم و تمام مدارک هم ارسال کردم فقط منتظر جواب دانشگاه هستم.

موفق باشی
    با سلام
    میشه لطفا نتیجه پذیرشتون رو به ما هم اطلاع بدین؟

Member aidin1840 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مترجمی زبان انگلیسی پیام نور دماوند

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin_dastpak نمایش پست ها
    با سلام
    میشه لطفا نتیجه پذیرشتون رو به ما هم اطلاع بدین؟
    سلام
    هنوز هیچکدام اعلام نشده ولی یکی از دانشگاه های نروژ ( NTNU ) مرحله اول قبول شدم. حتما هر کدوم که جوابش اومد اینجا اعلام می کنم.

موفق باشی
    به خويشتن اعتماد كن، آنگاه راه زندگي را خواهي يافت.

Junior Member

سلام دوستان من تازه اینجا رو پیدا کردم و خیلی هم خوشحالم
    میشه لطفا راهنمائی کنید که واسه فوق ادبیات بهتره یا زبانشناسی؟ با توجه به اینکه واسه دکترا بعدا میخوام پذیرش بگیرم...یه کشور خوب فاند بگیرم
    ممنون

سلام من فوق رو زبانشناسی خوندم، طبق تحقیقاتی که انجام دادم به این نتیجه رسیدم که زبانشناسی واسه ادامه دادن خارج از کشور و گرفتن فاند شانس بیشتری داره، ضمن اینکه رشتۀ خیلی جذابیه.

نقل قول نوشته اصلی توسط aidin1840 نمایش پست ها
    سلام
    هنوز هیچکدام اعلام نشده ولی یکی از دانشگاه های نروژ ( NTNU ) مرحله اول قبول شدم. حتما هر کدوم که جوابش اومد اینجا اعلام می کنم.

موفق باشی
    سلام
    این دانشگاه تا کی وقت داره و ایلتس چند می خواد؟ ددلاینش گذشته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shahabic نمایش پست ها
    سلام من فوق رو زبانشناسی خوندم، طبق تحقیقاتی که انجام دادم به این نتیجه رسیدم که زبانشناسی واسه ادامه دادن خارج از کشور و گرفتن فاند شانس بیشتری داره، ضمن اینکه رشتۀ خیلی جذابیه.
    منم همین فکرو می کنم. تا اونجا که می دونم ربانشناسی بهتره

نقل قول نوشته اصلی توسط eli_e نمایش پست ها
    منم همین فکرو می کنم. تا اونجا که می دونم ربانشناسی بهتره
    با تشکر از جوابتون میتونین بگین که اگر مثلا در یه کشور روسی زبان زبانشناسی بخونیم آیا باز هم معتبر است؟ اکراین
    ممنون

Junior Member

با تشکر از جوابتون میتونین بگین که اگر مثلا در یه کشور روسی زبان زبانشناسی بخونیم آیا باز هم معتبر است؟ اکراین
    ممنون
    خب من فکر میکنم برای خوندن زبانشناسی اگه بتونین تو کشورایی مثل جمهوری چک (پراگ) یا سوئد یا کانادا که زبانشناسی قوی دارن پذیرش بگیرین که خیلی خوبه، ولی اکراین هم فکر کنم زبانشناسیش خوب باشه چون زبانشناسای بزرگی داره، جدای از این مسائل من دقیقا منظور شما رو از معتبر متوجه نشدم، منظورتون معتبر از چه نظره؟ اینکه بخواین تو ایران تدریس کنین؟ یا اینکه این کشورا در زمینه زبان شناسی چقدر وجهه دارن؟ راستی این رو هم بگین که الان در چه مرحله ای هستین؟ امسال کنکور ارشد دارین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shahabic نمایش پست ها
    خب من فکر میکنم برای خوندن زبانشناسی اگه بتونین تو کشورایی مثل جمهوری چک (پراگ) یا سوئد یا کانادا که زبانشناسی قوی دارن پذیرش بگیرین که خیلی خوبه، ولی اکراین هم فکر کنم زبانشناسیش خوب باشه چون زبانشناسای بزرگی داره، جدای از این مسائل من دقیقا منظور شما رو از معتبر متوجه نشدم، منظورتون معتبر از چه نظره؟ اینکه بخواین تو ایران تدریس کنین؟ یا اینکه این کشورا در زمینه زبان شناسی چقدر وجهه دارن؟ راستی این رو هم بگین که الان در چه مرحله ای هستین؟ امسال کنکور ارشد دارین؟
    با سلام ممنون از جوابتون
    من در اکراین هستم و فعلا اینجا زندگی میکنم لیسانس زبان از ایران دارم و قصد دارم الان که اینجا هستم ارشد بخونم و بعد واسه دکترا پذیرش بگیرم واسه یه کشور دیگه مثلا اروپا یا امریکا فقط نمیدونم که با مدر
    ک زبانشناسی از اکراین میشه این کارو کرد؟یعنی در سطح دنیا اعتبار داره یا نه؟خودشون که میگن داره اما همه اساتیدشون اکراین خوندن و پروفسور شدن.متشکرم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)