صفحه 18 از 81 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 807

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته زبان انگلیسی

Member motahhar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

پیش فرض پاسخ : رشته زبان انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شرط یک و سه پیش نیاز شرط (2) است یعنی باید B. Ed رو بگیرید تا عضو انجمن استانی بشوید.
    اگر لیسانستون از ایرانه صد درصد از شما آیلتس یا تافل خواهند خواست. . .
    . . . در اکثر موارد شما باید ابتدا بطور پاره وقت یا بعنوان معلم جانشین لااقل دوسه سالی کار کنید تا بالاخره یک کار دائمی یا قراردادی بدست بیاورید.
    فكر كنم با توجه به شرايطي كه شما توضيح داديد عاقلانه تر اينه كه من ارشد زبان را به جاي اين همه وقتم تلف كردن و صرف هزينه بگيرم. هم يك مدرك خيلي معتبر گرفتم هم اين همه خوان رستم را نمي خواد طي كنم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط motahhar نمایش پست ها
    فكر كنم با توجه به شرايطي كه شما توضيح داديد عاقلانه تر اينه كه من ارشد زبان را به جاي اين همه وقتم تلف كردن و صرف هزينه بگيرم. هم يك مدرك خيلي معتبر گرفتم هم اين همه خوان رستم را نمي خواد طي كنم.
    بله ولی با ارشد زبان نمیتونید در مدارس رسمی کانادا تدریس کنید. B.Ed رو در هرحال لازم دارید.

سلام ببخشید من نمیدونستم شما لیسانس دبیری زبان نیستید شما اول باید ببینید مدرک شما رو قبول می کنند یا نه؟چون مترجمی زبان انگلیسی یک رشته ی بین المللی نیست تا اونجتا که من میدونم پیشنهاد من به شما اینه که ابتدا مدرک فوق خود را در ارشد اموزش زبان انگلیسی بگیرسد اما در مورد tesol هنوز این موضوع برای من حل نشده اگه در رشته ی education تحصیل کنید شاید بهتر باشه خیلی تحقیق کنید به نظر من شما برای یکی از ایالاتی در خواست بفرستید که کم جمعیت تر باشه قلوب جا هم میدونه هزینه ی ایالت تا ایالت بسیار متفاوت هست من اگه جای شما بودم این کار رو می کردم
    برای 30 الی 40 دانشگاه در خواست کنید در مورد education من این سوال رو از یکی از دانشجو های رشته ی زبان دانشگاه تورنتو پرسیدم با ارشد شانس شما خیلی برای پذیرش بیشتره می تونید در ارشد معدل خودتون رو ارتقاع بدید و شانس اپلای خودتون رو بالا ببرید در همین مدت هم میتونید هم فرانسه یاد بگیرید هم نمره ی تافل خوبی داشته باشید و هم مقاله ای در حد isi تهیه کنید و خودتون رو برای رفتن اماده کنید

سلام قلوب جان شرایطم رو در زیرگروه کانادا نوشته بودم ایا مهارتی وجود داره که من بتونم سریع مدرکشو بگیرم و از طریق نیروی کار بهم کمک کنه یا اینکه سابقه ی کار در چه نوع موسسه ای برای من امتیاز حساب میشه ایا سابقه کار هم تاثییر زیاد داره و اگه فرانسه یاد بگیرم باید چه امتحانی بدم تا اینکه مثل تافل بهم کمک کنه ایا دونستنه فرانسه در بورسیه و پذیرش چه قدر تاثیر داره راستی گرفتن سیتیزن همراه با کار کردن چند سال تول میکشه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط soyoof نمایش پست ها
    سلام قلوب جان شرایطم رو در زیرگروه کانادا نوشته بودم ایا مهارتی وجود داره که من بتونم سریع مدرکشو بگیرم و از طریق نیروی کار بهم کمک کنه یا اینکه سابقه ی کار در چه نوع موسسه ای برای من امتیاز حساب میشه ایا سابقه کار هم تاثییر زیاد داره و اگه فرانسه یاد بگیرم باید چه امتحانی بدم تا اینکه مثل تافل بهم کمک کنه ایا دونستنه فرانسه در بورسیه و پذیرش چه قدر تاثیر داره راستی گرفتن سیتیزن همراه با کار کردن چند سال تول میکشه
    خقیقتش من در مورد مهاجرت از طریق skilled worker اطلاعی ندارم. احتمالا با توجه به اینکه شما فوق لیسانس دارید بهتر باشه برای ادامه تحصیل کانادا بیائید و بعد از پایان از طریق Canadian Experience Class یا provincial nominee اقدام کنید. در کانادا سه سال بعد از گرفتن permanent residency میتونید برای تابعیت اقدام کنید و پروسه اش معمولا در حدود یکسال طول میکشد.

Member motahhar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط soyoof نمایش پست ها
    سلام ببخشید من نمیدونستم شما لیسانس دبیری زبان نیستید شما اول باید ببینید مدرک شما رو قبول می کنند یا نه؟چون مترجمی زبان انگلیسی یک رشته ی بین المللی نیست تا اونجتا که من میدونم پیشنهاد من به شما اینه که ابتدا مدرک فوق خود را در ارشد اموزش زبان انگلیسی بگیرسد اما در مورد tesol هنوز این موضوع برای من حل نشده اگه در رشته ی education تحصیل کنید شاید بهتر باشه خیلی تحقیق کنید به نظر من شما برای یکی از ایالاتی در خواست بفرستید که کم جمعیت تر باشه قلوب جا هم میدونه هزینه ی ایالت تا ایالت بسیار متفاوت هست من اگه جای شما بودم این کار رو می کردم. . . . .
    سلام هر چي بيشتر اطلاعات مي گيرم بيشتر تصميم گيري سخت مي شه من يا از طريق كبك بايد اقدام كنم يا فدرال كه بهم گفتند امتيازت به كبك مي خوره،‌اين قضيه ايالت را از كجا مي تونم اطلاعت بيشتري براش گير بيارم. مگر هر ايالت جدا هم مهاجر مي گيره؟ شرايطش چيه؟

امروز رفته بودم يه دفتر كه مداركم را بدم ترجمه در ضمن تو كار مهاجرت كانادا و آمريكا هم هست گفت مدرك TEF تقريبا ديگه اجبارش شده به من گفت بيا B2 7 بيارم فكر اين Level يعني Advanced از طرفي گفت زمان مصاحبه ها داره مدام جلو ميفته تا چند وقت پيش گفتند اگر الان مدراكم را رد كنم تا بياد فايل نامبر بياد و زمان مصاحبه برسه شده آخر هاي سال 1390 امروز كه رفتم اين دفتر مهاجرت گفته نه زمان مصاحبه زودتر شده و افتاده 4 5 ماه بعد از فايل نامبر. از اين جهت اينو بهم گفت كه وقتم را تلف نكم و فوري براي زبان فرانسه اقدام كنم وگر احتمال رد شدنم خلي زياده . . .

از طرفي مثل اينكه قوانين كبك داره براي گرفتن مهاجر روز به روز سخت تر مي شه انگار مدت اقامت براي گرفتن PR را طولاني تر كرده شده سه ماه ديگه يك ماه نيست / از طرفي گفتد بايد حداقل يك سال در خود كبك اقامت داشته باشم تا بتونم براي سيتي زني اقدام كنند يعني نمي تونم از اولش برم يه ايالت ديگه . اگر اين حرف درست باشه انتخابم هم براي دانشگاه و بقيه مسائل محدود مي شه به كبك.

كاش يكي اطلاعات دقيق مي تونست بهم بده سايت قوانين مهاجرت كانادا چيه؟
    ویرایش توسط motahhar : April 16th, 2011 در ساعت 02:52 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Aranjuez نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون دوستان. حالا اگه من اینجا فوق رو برم زبانشناسی و برای ادامه تحصیل در دکترا اپلای کنم باز هم همین مشکل برقرار میمونه؟ یا اینکه میشه برای دکترا اپلای کرد؟
    فکر نمی کنم اینطوری دیگه مشکلی باقی بمونه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط motahhar نمایش پست ها
    از طرفي مثل اينكه قوانين كبك داره براي گرفتن مهاجر روز به روز سخت تر مي شه انگار مدت اقامت براي گرفتن PR را طولاني تر كرده شده سه ماه ديگه يك ماه نيست / از طرفي گفتد بايد حداقل يك سال در خود كبك اقامت داشته باشم تا بتونم براي سيتي زني اقدام كنند يعني نمي تونم از اولش برم يه ايالت ديگه . اگر اين حرف درست باشه انتخابم هم براي دانشگاه و بقيه مسائل محدود مي شه به كبك.

كاش يكي اطلاعات دقيق مي تونست بهم بده سايت قوانين مهاجرت كانادا چيه؟
    دوست عزیز به حرفهای دفاتر مهاجرتی ایران اعتماد نکنید. اطلاعات مربوطه همه روی سایت وزارت مهاجرت کانادا موجود است:
    http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/index.asp

Thumbs up پاسخ : رشته زبان انگلیسی

سلام دوستان
    من در حال حاضر فوق زبانشناسی میخونم و از الان به فکر بورسیه دکترا واسه آمریکا هستم میشه لطفا راهنمایی کنین که باید چکار کنم؟این قضیه رابطه داشتن با اساتید امریکا چطوریه؟من اصلا هیچ گونه اطلاعاتی در این زمینه ها ندارم . متشکر میشم

Junior Member Leyli979 آواتار ها

سلام

من لیسانس مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد هستم،معدل 15.96 ،زبانم خوبه تا 3-4 ماه دیگه امتحان Ielts رو هم میدم ، میتونم رو نمره ی 7.5 حساب کنم ، از اونجاییکه فرانسه رو هم مسلطم و مدرک B2 دارم رو 3 تا کشور واسه پذیرش گرفتن فوکِس کردم،
    فرانسه،فنلاند و نروژ .... ولی متاسفانه اینطور که شواهد نشون میده این 3 کشور زیاد واسه شاخه ی زبان و رشته هایی مثل زبانشناسی ،ادبیات ،آموزش و... چویس نداره.. به نظر شما آیا میشه واسه رشته ای به جز زبان پذیرش بگیرم که نزدیک به زبان باشه؟

Loin des yeux, Loin du coeur

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)