صفحه 23 از 81 نخستنخست ... 13141516171819202122232425262728293031323373 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 807

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته زبان انگلیسی

Member hosseiniran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medical Laboratory science-Arak

پیش فرض پاسخ : رشته زبان انگلیسی

دوستان حاظر به جواب نیستند؟
    برای کشف اقیانوس های جدید باید شهامت ترک ساحل آرام خود را داشته باشید.
    به گروه ما بپیوندید : تحصیل کار و زندگی در فرانسه

Senior Member ahmadlove آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseiniran نمایش پست ها
    دوستان حاظر به جواب نیستند؟
    از تظر کاری نمیدونم اما میدونم که فرانسوی ها اصلا با زبان انگلیسی میانه خوشی ندارن و خیلی روی زبونشون متعصب هستن! البته همه جای دنیا مردم دنبال یادگیری زبان هستن نمیشه گفت که اصلا امکانش نیست! اما اگر فقط میخواین با تکیه بر درامد این حرفه زندگی کنین فکر نکنم خارج از ایران کلا خیلی راحت باشه . مگر اینکه اشنا داشته باشین یا فوقش به خود ایرانی ها تدریس کنین. روش حساب نکن!
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

Junior Member

سلام دوستان
    من کارشناسی ارشد رشته پژوهش هنر دارم و 3 عنوان کتاب چاپ شده در زمینه هنر (ترجمه از انگلیسی به فارسی)، آیلتس 7 دارم و سابقه کار 8 ساله. الان تصمیم دارم که کارشناسی زبان انگلیسی رو بخونم. شما کجا رو پیشنهاد می کنید؟ جایی که در گرفتن ویزا خیلی برام دردسر درست نشه (در ضمن من یک فرزند هم دارم که قاعدتا همه جا با منه)؟ و آیا می تونم بورسیه کامل یا فاند بگیرم؟ چون شنیدم که در رشته هایی که زیر مجموعه علوم انسانی هستند، اثر چاپ شده براشون خیلی مهمه و توی هم پذیرش و هم بورسیه تاثیر مثبتی داره. لطفا دوستانی که در این زمینه اطلاعاتی دارند، من رو راهنمایی کنند. ممنونم

Junior Member petonia آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic Enginnering Azad University

آیا برای دانشجویان ادبیات انگلیسی که قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترا را دارند دانستن زبان فرانسه الزامی است
    پذیرش از دانشگاه های انگلیس کانادا و آمریکا؟؟؟؟

سلام
    دوستان منابع جي ار اي سابجكت زبان رو كسي داره؟
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

Junior Member

dear friend
    i'm applying for "applied linguistics" or "second language studies" (SLS)in american universities. if you're talking about fund, i'm gonna say that there are both full scholarships and funds in america for linguistics, applied linguistics, SLS and english literature. however, it should be pointed that these scholarships are limited and competitve. there are some factors which are important if you are looking for a scholarship or fund: your GPA, quality of university you attended, scores in GRE and TOEFL, published papers, and statement of the purpose (SOP).
    good luck

Junior Member

سلام
    تااونجاكه من تحقيق كردم شباهت زيادي دارن..چون منم مي خوام آموزش زبان بخونم..

Junior Member

سلام
    رشته ي آموزش زبان انگليسي دردانشگاه هاي آمريكا بيشتر بانام TESOL در جستجو پيدا ميشه.من هم براي ارشدآموزش زبان مي خوام اقدام كنم وخوشحال ميشم دوستاني كه هم رشته ي من هستندبامن درتماس باشند:اين آدرس ايميل منه:hr_sabzi@yahoo.com
    درضمن اين هم لينك دانشگاه هاي آمريكادر رشته ي TESOL يا همون (TEFL/TESL):
    http://www.tesol.org/s_tesol/seccss.asp?CID=1562&DID=8616

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soyoof نمایش پست ها
    راستی هر کس رنک بهترین دانشگاه های tesolرو میدونه بگذاره رو سایت تا همه استفاده کنن
    اينم لينك رتبه بندي دانشگا ه هاي آمريكا در TESOL:
    http://lizmeareference.springnote.com/pages/3659959

Junior Member

سلام به دوستان عزيز
    من يه سوال داشتم راستش من به تازگي مي خوام كنكور زبان بدم ولي نمي دونم كه كدوم رشته ي زبان: يعني مترجمي رو انتخاب كنم يا زبان و ادبيات انگليسي رو انتخاب كنم . بعضي از دوستان ميگن رشته ادبيات انگليسي به درد نمي خوره و فقط مترجمي ارزش داره . ولي مباحث عنوان شده توي فروم كاملا برعكسه اون چيزيه كه بقيه ميگن . من اطلاعات زيادي در اين زمينه ندارم اگه كسي بتونه كمك كنه ممنون ميشم . يه چيز ديگه اينكه من مدرك كارشناسي يكي از رشته هاي فني رو هم دارم ولي ترجيح ميدم زبان رو هم توي دانشگاه بخونم .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)