صفحه 30 از 81 نخستنخست ... 20212223242526272829303132333435363738394080 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 807

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته زبان انگلیسی

پیش فرض پاسخ : رشته زبان انگلیسی

سلام محمد عزیز
    من لیسانس و فوق آموزش از دانشگاه آزاد تبریز دارم با معدل 17. شهریور ماه دفاع میکنم. 2 تا مقاله کنفرانس یکی داخلی و یکی بین المللی آماده کردم و خواهم فرستاد. برا دکترا بورس کامل نیاز دارم.
    از دانشگاه های استرالیا شانس دارم؟
    در ضمن شما از کدام دانشگاه بورس گرفتید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad123 نمایش پست ها
    student2012 عزیز ببخشید که اینجوری جواب میدم چون "پاسخ با نقل قول" من کار نمیکنه. من 2 تا مقاله ژورنال (غیر ISI) و 2 تا مقاله کنفرانس یکی داخلی و یکی بین المللی داشتم. 2 تا هم مقاله سابمیت شده داشتم که هنوزم منتظر جوابشونم. این مقاله های سابمیت شده در مورد پایان نامه ارشد و پروپوزال دکتری هست. پایان نامه ارشد و پروپوزال دکتری من روی یه زمینه کاری هست و فکر کنم این مهم باشه.در مورد اقدام دانشگاه های استرالیا که بورس رو دولت و دانشگاه میده که بعضی دانشگاه ها 2 بار در سال (ترم 1 و ترم 2) و بعضی دانشگاه ها یه بار در سال میدن. بورس اصلی که برای ترم اول که شروع دورشون مارس هست تقریبا الان شروع میشه و تا اخر آگوست و بعضی دانشگاه ها تا اخر اکتبر ثبت نام میکنند. (بورس من میان دوره بود). شما باید اول با بخش یا دانشکده صحبت کنید، سوپروایزر پیدا کنید و بعد برای پذیرش اقدام کنید وقتی پذیرفته شدین اونوقت جدا برای بورس اقدام میکنید البته منظورم پروسش هست که جداست ولی توی فرم پذیرش میگید که میخواید برای بورس consider شید.بهرحال اول پذیرش بعد بورس.در مورد دانشگاه های کانادا هم رشته های علوم انسانی معمولا استادا فاند ندارن. باید بگردید و دانشگاه هایی که فاند به درد بخور میدن رو پیدا کنید و دیگه شانسو امتحان کنید. منظورم اینه که باید از فاند دانشکده و بخش استفاده کنید. شروع کلاسای کانادا سپتامبر هست یعنی شهریور شما باید از تقریبا 1 سال قبلش شروع کنید چون deadline اپلیکیشن ها دسامبر سال قبل، ژانویه و بعضا فوریه هست. پروسه فاند و پذیرش یکی هست تو کاناداباید خوب سرچ کنید و استاد پیدا کنید و رابطتونو قوی کنید و رزومتونو قابل قبول. به نظر من کسی که دنبالش باشه کارش میشه
    سلام محمد عزیز
    من لیسانس و فوق آموزش از دانشگاه آزاد تبریز دارم با معدل 17. شهریور ماه دفاع میکنم. 2 تا مقاله کنفرانس یکی داخلی و یکی بین المللی آماده کردم و خواهم فرستاد. برا دکترا بورس کامل نیاز دارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad123 نمایش پست ها
    دوستان عزیز من لیسانس ادبیات انگلسی و فوق آموزش از شیراز دارم. برا دکترا از یه دانشگاه تو استرالیا بورس کامل و یه دانشگاه کانادا فاند کامل گرفتم. چون استاد استرالیا و موقعیتش رو بیشتر میپسندیدم فعلا هم دنبال کارای سفارت و ویزام. اگر کمکی از دستم بر میاد در خدمتم. خوشحال میشم فقط اول یه نکته بگم که برا دکتری پروپوزال شما فوق العاده مهمه و از اول باید یه پروپوزال خوب آماده کنید که اساتید رشته رو جذب کنه.
    hi,
    Is it possible for you to chat me?
    I have questions

نقل قول نوشته اصلی توسط fredrico_omen نمایش پست ها
    سلام محمد عزیز
    محل دانشگات زیاد مهم نیست عزیز.
    پروپوزال دکتریت و اینکه روی اون چقدر کار کرده باشی مهمه. از همه مهمتر بنظر من شما باید تمام انرژیت رو بذاری رو استاد و اینکه ساپورتت کنه. حتی به نظر من استاد روی بورس های استرالیا که دولتی و دانشگاهی هست (حداقل دانشگاهیا) اعمال نظر میتونه بکنه.
    اگر بتونی یه publication روی پروپوزالت داشته باشی خیلی شانست بالا میره یا حداقا پایان نامه ارشدت نزدیک به پروپوزال PhD باشه.
    من از University of New South Wales بورسیه گرفتم (استرالیا). از دانشگاه York کانادا هم full fund از خود دانشکده گرفتم. ولی خوب فعلا استرالیا رو ترجیح دادم

Junior Member

سلام دوستان.
    من لیسانس مترجمی معدل حدود 15.5 و فوق آموزش معدل 14.5 هر دو از دانشگاه غیر انتفاعی.
    یک مقاله در ایرنین ای اف ال ژورنال دارم. برای دکتری آموزش شانس بورس هست؟ بیشتر سمت استرالیا یا نیوزلند؟

Junior Member

با درود بر همه عزیزان،
    کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی دانشگاه پیام نور هستم.
    کسی در مورد اعتبار مدارک پیام نور در دانشگاه های آمریکا میدونه؟
    البته من در تمام صفحات فورم دیدم که عزیزان گفتند در آمریکا و کانادا بیشتر معدل دروس تخصصی، نمرات جی آر ای و تافل، رزومه و... براشون ملاک است تا اسم دانشگاه.
    ظاهرا از فورم این سایت نباید انتظار کمک زیادی داشت!می پرسید چرا؟به این دلیل که من تمام صفحات فورم زبان انگلیسی(همین فورم حال حاضر_30 صفحه) را مو به مو خوندم
    و در پایان از بس سوالات تکراری و با عرض معذرت پوچ را خوندم سرم درد گرفت!
    آخه این سوال که من فلان شرایط را دارم و فلان مدارک را دارم، آیا میتونم پذیرش با فاند از آمریکا بگیرم یا از هر کشور دیگری، به درد کی می خوره؟اونم باشصت بار پرسیدن!؟
    این گونه سوالات را رییس جمهور یک کشور هم نمی تونه جواب بده!!!مگر این که شخص خودش سایت دانشگاه های مورد نظرش را چک کنه و با توجه به ملاک های مورد نظر هر دانشگاه، مدارک خواسته شده را تکمیل کنه و به موقع بفرسته و منتظر جواب بمونه که در این صورت پذیرش به کیفیت مدارک ارسالی بستگی خواهد داشت.(امیدوارم به کسی بر نخوره، چون بنده قصد جسارت ندارم).با آرزوی موفقیت برای همه عزیزان!

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alighadr نمایش پست ها
    با درود بر همه عزیزان،
    کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی دانشگاه پیام نور هستم.
    کسی در مورد اعتبار مدارک پیام نور در دانشگاه های آمریکا میدونه؟
    البته من در تمام صفحات فورم دیدم که عزیزان گفتند در آمریکا و کانادا بیشتر معدل دروس تخصصی، نمرات جی آر ای و تافل، رزومه و... براشون ملاک است تا اسم دانشگاه.
    ظاهرا از فورم این سایت نباید انتظار کمک زیادی داشت!می پرسید چرا؟به این دلیل که من تمام صفحات فورم زبان انگلیسی(همین فورم حال حاضر_30 صفحه) را مو به مو خوندم
    و در پایان از بس سوالات تکراری و با عرض معذرت پوچ را خوندم سرم درد گرفت!
    آخه این سوال که من فلان شرایط را دارم و فلان مدارک را دارم، آیا میتونم پذیرش با فاند از آمریکا بگیرم یا از هر کشور دیگری، به درد کی می خوره؟اونم باشصت بار پرسیدن!؟
    این گونه سوالات را رییس جمهور یک کشور هم نمی تونه جواب بده!!!مگر این که شخص خودش سایت دانشگاه های مورد نظرش را چک کنه و با توجه به ملاک های مورد نظر هر دانشگاه، مدارک خواسته شده را تکمیل کنه و به موقع بفرسته و منتظر جواب بمونه که در این صورت پذیرش به کیفیت مدارک ارسالی بستگی خواهد داشت.(امیدوارم به کسی بر نخوره، چون بنده قصد جسارت ندارم).با آرزوی موفقیت برای همه عزیزان!
    دوست من تو هیچ جای دنیا از دانشگاهای ایران جز تهران و شریف دانشگاه دیگه ای رو نمیشناسن. تازه این در مورد رشته های فنی و علوم پایه است. انسانیا کلا پرتن. حتی شاید همون 2 تا دانشگاهم نشناسن استاداش. غیر از اینکه استادا ایرانی باشن که اونم خیلی کمه. واسه همین نگران دانشگاهت نباش. فرقی نمیکنه کجا خوندی. دقیقا همون نکاتی که گفتی و پابلیکیشن هات (مخصوصا برای دوره دکترا و فاند) و ریسرچ پروپوزالی که ارائه میدی برای رشته های علوم انسانی مهمه. پیشنهاد میکنم چون مترجمی هستی حتما حتما قبل از هر کاری هم فروم مطالعات ترجمه رو بخون و هم این پست منو توی فروم زبان.

Junior Member

من دانشجوی ترم 5 ادبیات انگلیسی دانشگاه بهشتی ام دقیقا نمی دونم که باید چی بخونم تا بتونم تا موقع لیسانس گرفتنم بتونم مقاله ای چیزی بنویسم که شاید شانسی برای بورس گرفتن داشته باشم .
    لطفا راهنمایی کنید ... با تشکر

Junior Member

سلام مجدد
    چون رشته من ادبیات انگلیسی کلا فکر می کنم شانس زیادی ندارم میشه راهنمایی کنید .... برای ارشد چی باید بخونم؟

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط babione نمایش پست ها
    سلام مجدد
    چون رشته من ادبیات انگلیسی کلا فکر می کنم شانس زیادی ندارم میشه راهنمایی کنید .... برای ارشد چی باید بخونم؟
    اول از همه این پست و این پست و این فروم رو که 3 یا 4 تا پست توشه بخون حتما حتما. تا تو اینا رو بخونی من جواب اون پستتو میدم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)