صفحه 33 از 81 نخستنخست ... 232425262728293031323334353637383940414243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 807

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته زبان انگلیسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته زبان انگلیسی

با سلام
    من سال 87 فارغ تحصیل ادبیات انگلیسی از دانشگاه دولتی سمنان بودم. شاگرد اول بودم اما مقاله ای نداشتم. الان میخواهم برای ادامه تحصیل اقدام کنم. اما نمیدونم با این شرایطی که دارم چقدر شانس برای گرفتن پذیرش با فاند برای آمریکا دارم؟ همچنین میخواستم بدونم اگر مستر از ایران داشته باشم آیا شانسم برای پذیرش بالاتر میرود؟
    خیلی خیلی ممنونم از راهنماییتان

نقل قول نوشته اصلی توسط shohreb نمایش پست ها
    با سلام
    من سال 87 فارغ تحصیل ادبیات انگلیسی از دانشگاه دولتی سمنان بودم. شاگرد اول بودم اما مقاله ای نداشتم. الان میخواهم برای ادامه تحصیل اقدام کنم. اما نمیدونم با این شرایطی که دارم چقدر شانس برای گرفتن پذیرش با فاند برای آمریکا دارم؟ همچنین میخواستم بدونم اگر مستر از ایران داشته باشم آیا شانسم برای پذیرش بالاتر میرود؟
    خیلی خیلی ممنونم از راهنماییتان
    اگر مستر رو تو ایران بخونی برای استرالیا (من میدونم ولی امریکا اصلا اطلاعات راجع بهش ندارم) با رتبه اولی لیسانست و معدل خوب فوق حتما شانس برای بورسیه داری. استرالیا رو معدل حساسه. البته پروپوزال خوبم لازم داری. دوستان برای امریکا کمک میکنند
    موفق باشی

Junior Member

من لیسانس ادبیات انگلیسی دارم و فوق اموزش گرفتم. اما خیلی دوست دارم که دکترای زبانشناسی بخونم . راستش کلا به رشته اموزش و بحثهاش علاقه ی ندارم. پروپوزالی هم که برای دکترا نوشتم در زمینه های مطالعات زنان ، زبانشناسی و مطالعات فرهنگی هستش. با این حساب ، ایا به نظر شما شانس پذیرش تو شاخه زبانشناسی رو دارم. واسه کجاها میتونم اقدام کنم. ممنون

سلام
    راستش من رشتم زبان نیست اما همه زندگیم زبانه...(منو از خودتون بدونید!)
    اما این دلیل نمیشه که مدرک دانشگاهی زبان رو نداشته باشم و میخوام در کنار رشته اصلی دانشگاهیم (که به احتمال قوی معماری خواهد بود) تو یه دانشگاه دیگه مثل پیام نور یا...(البته خودم چندان به فوت وفن این کار اوستا نیستم وبه همین خاطر اومدم اینجا از شما کمک و راهنمایی بخوام) ثبت نام کنم و تو زبان(ادبیات انگلیسی) هم مدرکم رو بگیرم.میدونم که میشه چون قبلا یکی دو نفری رو دیدم که همزمان دو تا مدرک گرفتن اما خوب چون اون موقع تو این فازا نبودم چندان پی چند و چون کارو نگرفتنم.حالا هم ازتون میخوام اگه بشه کمکم کنید که دقیقا کی دست به کار بشم و چه جوری؟!(در ضمن تو پرانتز بکم که رتبه زبانم 111 منطقه شد... گفتم شاید لازم باشه بگم!)

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Canopus نمایش پست ها
    من لیسانس ادبیات انگلیسی دارم و فوق اموزش گرفتم. اما خیلی دوست دارم که دکترای زبانشناسی بخونم . راستش کلا به رشته اموزش و بحثهاش علاقه ی ندارم. پروپوزالی هم که برای دکترا نوشتم در زمینه های مطالعات زنان ، زبانشناسی و مطالعات فرهنگی هستش. با این حساب ، ایا به نظر شما شانس پذیرش تو شاخه زبانشناسی رو دارم. واسه کجاها میتونم اقدام کنم. ممنون
    اینو بخون بعد اگر باز سوالی داشتی بپرس من جواب میدم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad123 نمایش پست ها
    student2012 عزیز ببخشید که اینجوری جواب میدم چون "پاسخ با نقل قول" من کار نمیکنه. من 2 تا مقاله ژورنال (غیر ISI) و 2 تا مقاله کنفرانس یکی داخلی و یکی بین المللی داشتم. 2 تا هم مقاله سابمیت شده داشتم که هنوزم منتظر جوابشونم. این مقاله های سابمیت شده در مورد پایان نامه ارشد و پروپوزال دکتری هست. پایان نامه ارشد و پروپوزال دکتری من روی یه زمینه کاری هست و فکر کنم این مهم باشه.در مورد اقدام دانشگاه های استرالیا که بورس رو دولت و دانشگاه میده که بعضی دانشگاه ها 2 بار در سال (ترم 1 و ترم 2) و بعضی دانشگاه ها یه بار در سال میدن. بورس اصلی که برای ترم اول که شروع دورشون مارس هست تقریبا الان شروع میشه و تا اخر آگوست و بعضی دانشگاه ها تا اخر اکتبر ثبت نام میکنند. (بورس من میان دوره بود). شما باید اول با بخش یا دانشکده صحبت کنید، سوپروایزر پیدا کنید و بعد برای پذیرش اقدام کنید وقتی پذیرفته شدین اونوقت جدا برای بورس اقدام میکنید البته منظورم پروسش هست که جداست ولی توی فرم پذیرش میگید که میخواید برای بورس consider شید.بهرحال اول پذیرش بعد بورس.در مورد دانشگاه های کانادا هم رشته های علوم انسانی معمولا استادا فاند ندارن. باید بگردید و دانشگاه هایی که فاند به درد بخور میدن رو پیدا کنید و دیگه شانسو امتحان کنید. منظورم اینه که باید از فاند دانشکده و بخش استفاده کنید. شروع کلاسای کانادا سپتامبر هست یعنی شهریور شما باید از تقریبا 1 سال قبلش شروع کنید چون deadline اپلیکیشن ها دسامبر سال قبل، ژانویه و بعضا فوریه هست. پروسه فاند و پذیرش یکی هست تو کاناداباید خوب سرچ کنید و استاد پیدا کنید و رابطتونو قوی کنید و رزومتونو قابل قبول. به نظر من کسی که دنبالش باشه کارش میشه
    محمد عزیز من هم تقریبا شرایط شما رو دارم اینکه لیسانس ادبیات انگلیسی خوندوم و فوق اموزش دارم . اما علاقمند به پذیرش دکترا در رشته زبانشناسی هستم. می خواستم بدونم شما پذیرش و بورسی که گرفتید در شاخه اموزش هست یا زبانشناسی. ادامه تحصیل در گرایش زبانشناسی واسم خیلی مهمه. ممنون

محمد عزیز من هم تقریبا شرایط شما رو دارم اینکه لیسانس ادبیات انگلیسی خوندوم و فوق اموزش دارم . اما علاقمند به پذیرش دکترا در رشته زبانشناسی هستم. می خواستم بدونم شما پذیرش و بورسی که گرفتید در شاخه اموزش هست یا زبانشناسی. ادامه تحصیل در گرایش زبانشناسی واسم خیلی مهمه. ممنون
    من پروپوزالی نوشتم و به دانشگاه ها دادم برای پذیرش CDA of Media بود. پایان نامم روی همین تاپیک بود. در اصل هم قراره روی زبان رسانه کار کنم.تو استرالیا تو دپارتمان media هستم و کانادا توی department of education
    اونام گیری به مدرک آموزشم ندادند. سخت نگیرید. با یه پروپوزال خوب موفق میشید

Junior Member

من پروپوزالی نوشتم و به دانشگاه ها دادم برای پذیرش CDA of Media بود. پایان نامم روی همین تاپیک بود. در اصل هم قراره روی زبان رسانه کار کنم.تو استرالیا تو دپارتمان media هستم و کانادا توی department of education
    اونام گیری به مدرک آموزشم ندادند. سخت نگیرید. با یه پروپوزال خوب موفق میشید
    چقدر خوب ! من هم پروپزالم رو در همین زمینه نوشتم. منتها تز ارشدم در مورد psycholinguistics بود. یک مقاله کنفرانس خارجی دارم که جز بهترینها شد و به زودی چاپ میشه. و یک مقاله غیر ISI هم دارم که از رو پایانامم نوشتم و قراره چاپ شه. در مورد ایلتس هم می تونم 7.5 بگیرم. معدل ارشدم هم 18 هست. ی چیز دیگه اینکه من هیچ مقاله یا کنفرانسی راجع به پروپوزالم ننوشتم. و این اولین بار هست که می خوام روی این موضوع کار کنم. حالا با وجود این شرایط ایا من شانس بورس یا فاند دارم ؟ سوال دیگم اینه که شما بعد از اتمام تحصیل مدرک دکترا در زمینه media بهتون داده میشه نه زبانشناسی درسته؟ و این این که این موضوع اصلا اهمیت داره برای پپدا کردن شغل مناسب در اینده؟ ممنونم

چقدر خوب ! من هم پروپزالم رو در همین زمینه نوشتم. منتها تز ارشدم در مورد psycholinguistics بود. یک مقاله کنفرانس خارجی دارم که جز بهترینها شد و به زودی چاپ میشه. و یک مقاله غیر ISI هم دارم که از رو پایانامم نوشتم و قراره چاپ شه. در مورد ایلتس هم می تونم 7.5 بگیرم. معدل ارشدم هم 18 هست. ی چیز دیگه اینکه من هیچ مقاله یا کنفرانسی راجع به پروپوزالم ننوشتم. و این اولین بار هست که می خوام روی این موضوع کار کنم. حالا با وجود این شرایط ایا من شانس بورس یا فاند دارم ؟ سوال دیگم اینه که شما بعد از اتمام تحصیل مدرک دکترا در زمینه media بهتون داده میشه نه زبانشناسی درسته؟ و این این که این موضوع اصلا اهمیت داره برای پپدا کردن شغل مناسب در اینده؟ ممنونم
    انگار شرایطمون خیلی شبیه هم هست. بلی حتما شانس دارید باید امتحان کنید و البته پیگیری و دلسرد نشید. باید بگم که 4 جا من reject شدم اول و بعضی جاها خیلی پیش میرفتم. مدرکم در زمینه media میشه و لی راستشو بخوای اینکه بعد برای کار چی میشه نمیدونم چون از الان بهعش فکر نمیکنم!

Junior Member

انگار شرایطمون خیلی شبیه هم هست. بلی حتما شانس دارید باید امتحان کنید و البته پیگیری و دلسرد نشید. باید بگم که 4 جا من reject شدم اول و بعضی جاها خیلی پیش میرفتم. مدرکم در زمینه media میشه و لی راستشو بخوای اینکه بعد برای کار چی میشه نمیدونم چون از الان بهعش فکر نمیکنم!
    سلام. می خواستم اگه میشه منو راهنمایی کنید تا بتونم از روی پروپوزالی که نوشتم مقاله ای بنویسم. مطمئنا شما که هم موضوع تز ارشدتون این بوده هم موضوع تز دکترا حتما خیلی بر موضوع اشراف دارین. اگه امکان داره ، میشه مقاله خودتون راجع به همین موضوع CDA of Media رو واسم ایمل کنید. من تا حالا راجب این موضوع کار نکردم فقط تونستم ی پروپوزال تهیه کنم. ممنون

ویرایش توسط daniyal_arj : August 19th, 2012 در ساعت 07:54 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)