صفحه 39 از 81 نخستنخست ... 293031323334353637383940414243444546474849 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 807

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته زبان انگلیسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش در رشته زبان انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Celina1986 نمایش پست ها
    مرسی آقا مجتبی! بله منم تحقیق کردم دیدم مثلاً حتی کشور کره جنوبی فقط از اون 7 کشور Native می خوان و جدیداً هم البته قانونشون عوض شده و به فیلیپینیا و هندی ها هم as a teacher کار میدن!ولی تو همون search دیدم که یکی از دوستای ایرانیمون تو چین داشت انگلیسی درس می داد با فوق آموزش زبان! پس به نظر شما بعد از فوق برای دکترا اقدام کنم؟! به نظرتون لیسانس فرانسه برام مشکل بوجود نمیاره برای Apply دکترا؟! من بیشتر هدفم اینه که به عنوان معلم زبان فقط تو آسیا کار کنم! راستش هیچ علاقه ای به اروپا و آمریکا و کانادا ندارم! ولی دیدیم اینجا همه دارن فقط درباره این کشورا خرف می زنن! درباره CELTA و Delta هم باید بیشتر تحقیق کنم، چون راستش هیچی ازشون نمی دونم!
    یک دنیا ممنون از راهنماییتون

سلام. من بهتون پیشنهاد می کنم اگه می خوایین به صورت حرفه ای وارد شغل تدریس زبان انگلیسی بشین، حتما برین سراغ DELTA و CELTA. من خودم با مدرک فوق از ایران دارم تو یکی از دانشگاهای عمان تدریس می کنم ولی من هم CELTA دارم هم DELTA. اینا برای کار پیدا کردن خیلی مهمه. Native بودن پوئن بزرگیه ولی توجه داشته باشین که اکثر native ها فقط به این خاطر که پاسپورت یه کشور انگلیسی زبان رو دارن موفق به گرفتن job offfer میشن و اکثرا سراغ این کورسها نمی رن چون واقعا کورسهای سختی هستن، مخصوصا DELTA.

با سلام

من هم لیسانس اموزش دارم

میخوام برای مستر اقدام کنم...خیلی مممنون میشم منو راهنمایی کنید

چه دانشگاه هایی رشته اموزش را دارند و چه کشور هایی میتونم اقدام کنم؟؟؟

Junior Member

سلام خدمت دوستان . من لیسانس شیمی و مدرس زبان انگلیسی هستم و علاقه دارم در یکی از گرایشهای ارشد زبان انگلیسی در ایران شرکت کنم وبعد برای دکترا خارج از ایران شرکت کنم.اول اینکه کدام گرایش را پیشنهاد میفرمایید از لحاظ پذیرش بهتر واینکه ایا من که لیسانس متفاوت دارم شانس پذیرشم کمتر میشه با در نظر گرفتن دارا بودن شرایط لازم برای اقدام.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Narii نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان . من لیسانس شیمی و مدرس زبان انگلیسی هستم و علاقه دارم در یکی از گرایشهای ارشد زبان انگلیسی در ایران شرکت کنم وبعد برای دکترا خارج از ایران شرکت کنم.اول اینکه کدام گرایش را پیشنهاد میفرمایید از لحاظ پذیرش بهتر واینکه ایا من که لیسانس متفاوت دارم شانس پذیرشم کمتر میشه با در نظر گرفتن دارا بودن شرایط لازم برای اقدام.
    درود
    به نظر من اگر قصد خروج از کشور دارید و با توجه به اینکه لیسانس شما غیر مرتبط هست کنکور زبانشناسی همگانی بدهید. اگر موفق بشید در این رشته معدل خوبی کسب کنید و پایانامه خوب و بحث برانگیزی رو ارائه بدید ، میشه گفت شانس دارید تا فاند برای دکترای زبانشناسی از دانشگاههای خارجی بگیرید. اگر پستهای دوستان دیکه رو بخونید متوجه میشید که شانس پذیرش و فاند در رشته های زبانشناسی بیشتره

Junior Member

Thumbs up پاسخ : مباحث کلی پذیرش در رشته زبان انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Canopus نمایش پست ها
    درود
    به نظر من اگر قصد خروج از کشور دارید و با توجه به اینکه لیسانس شما غیر مرتبط هست کنکور زبانشناسی همگانی بدهید. اگر موفق بشید در این رشته معدل خوبی کسب کنید و پایانامه خوب و بحث برانگیزی رو ارائه بدید ، میشه گفت شانس دارید تا فاند برای دکترای زبانشناسی از دانشگاههای خارجی بگیرید. اگر پستهای دوستان دیکه رو بخونید متوجه میشید که شانس پذیرش و فاند در رشته های زبانشناسی بیشتره
    .

ممنونم واقعا که وقتتون در اختیار من قرار دادید.نظرشما راجع به زبانشناسی رایانشی چیست؟ شنیدم خوب فاند میدن. اما قبولی در ان چه جوریه؟سخت هست نسبت به بقه گرایشهای زبانشناسی؟

Junior Member

وضعیت فاند برای گرایش اموزش چه طوره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    English literature/ karaj university

سلام دوستان تا جاییکه این پست رو خوندم کسی درمورد ادبیات انگلیسی ننوشته بود میشه لطفا اگه کسی اطلاعات داره راهنمایی کنه
    واسه دکتری تو رشته ادبیات انگلیسی برای کدوم کشورها راحت تر میشه اپلای کرد که هم هزینه هاش کمتر باشه یا بشه یه جورایی کمک هزینه تحصیلی گرفت هم بشه اونجا کار کرد .... من لیسانس ام رو شبانه گرفتم با معدل 18 و فوق هم رو هم آزاد دارم می خونم
    خیلی به کمک احتیاج دارم لطفا اگه کسی هست که اطلاعات تو این زمینه داره کمک کنه
    مرسی

Junior Member

این رشته جدیده و ظاهرا اینده خوبی داره. اما اینکه چه شرایطی لازم داره واسه گرفتن پذیرش خصوصا در مقطع دکترا من اطلاع ندارم( البته شنیدم که بیشتر بچه های فارغ اتحصیل کامپیوتر به این سمت میرن) . اما خوب ی چیز مشخصه و اون هم ادامه تحصیل شما در گرایش زبانشناسی و پایان نامه مرتبط با رشته و گرایشی که می خواید واسه دکترا بخونید. در کنارش میشه سواد کامپیوتر ی رو هم بالا برد. البته بهتره حرفای دیگر دوستان رو هم بخونید شاید چیز بیشتری دستگیرتون بشه. http://www.applyabroad.org/forum/sho...nguistic/page7

Junior Member

درود بر شما دوستان عزیزی که با نهایت خیر خواهی به دیگران کمک میکنید.
    من ترم بعد، به خواست خدا، لیسانس مترجمی را می گیرم.
    میخام برای آمریکا phd اپلایکنم، اما نمیدونم چه رشته ای؟ به موضوعاتی مثل:applied linguistic و jurnalism علاقهمندم یا موضوعاتی در زمینه language culture مثلا:
    "how languages differ from culture to culture" یا مثلا culture shock studies.
    معدلم رو 18 است و تافل و جی آر ای را هم به زودی شروع می کنم.
    لطفا بفرمایید بهترین رشته برای phd چیمیتونه باشه. فاند هم میخام. و الان در این مرحله از کجا شروع کنم درسته؟ از هرگونه مطلب مفید شما از قبل سپاسگزارم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته زبان انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط lifeisgood نمایش پست ها
    سلام دوستان من لیسانس ادبیات انگلیسی دارم و ارشد ادبیات انگلیسی قبول شدم حالا باید بین دو دانشگاه واسه ارشد انتخاب کنم یکی دانشگاه اصفهان و دیگری دانشگاه تربیت معلم تهران اما نمیدونم کدام را انتخاب کنم. این را میدونم که دانشگاه اصفهان به لحاظ رتبه دانشگاه در دنیا بالاتر از تربیت معلم تهرانه اما نمیدونم به لحاظ استادان رشته ادبیات انگلیسی کدام یک از این دو دانشگاه بهتره؟ استادان دانشگاه اصفهان را می شناسم اما اصلا از استادان ادبیات انگلیسی دانشگاه تربیت معلم تهران اطلاعی ندارم اگر کسی اطلاع داره لطفا با من در میان بذاره و کمکم کنید بین این دو دانشگاه انتخاب کنم در ضمن من تصمیم دارم بعد از فوق انشالا خارج از کشور ادامه تحصیل بدم از جواب هر چه سریعتر شما سپاسگزارم
    من لیسانسمو دانشگاه اصفهان بودم. شاید خوب نباشه پشت سری کسی حرف زدن، ولی صادقانه بگم استاداش مفت گرونن. همون موقع هم ما (من و یکی دو تا دوستام) پدرمون دراومد تا خودمون فارغ از دانشگاه با کار اضافه بی سوادی استادامونو جبران کنیم. استادای اصلیش حسین پیرنجم الدین، پیام عباسی و هلن اولیایی نیا (البته ایشون فکر کنم بازنشسته شده باشن) هستن.
    ولی در کلم بگم طبق تجربه ی من، وضع ادبیات انگلیسی کلن تو ایران فاجعه است. همه فسیل و بی تکاپو شدن و استادای جوون ترم محصول همینان دیگه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)