صفحه 41 از 81 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748495051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 807

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته زبان انگلیسی

Junior Member cal آواتار ها

پیش فرض پاسخ : برای گرفتن پذیرش با فاند دکتری آموزش زبان، چند تا مقاله ودر چه ژورنالهایی داشت

مقاله و ... در کل واسه اینه که به استاد و حالا هر کی نشون بدی که تو اون رشته ای که کار کردی و با استاد هم مکاتبه کردی علاقه داری. حالا من حداقل و حداکثرش رو هم نمی دونم. می تونید برید تو سایت اساتید به قسمت دانشجوها و ایمیل چند تاشو بردارید و به دانشجوهاش ایمیل بزنید ازشون بپرسید ولی از خود اساتید نپرسید.

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش در رشته زبان انگلیسی

ارشد ادبیات انگلیسی برای امریکا جی ار ای میخواهد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastarann نمایش پست ها
    http://www.applyabroad.org/forum/adm...report&ar=2530
    این لینک و دیگر تنایج پذیرش بچه های ادبیات و گرایشهای زبان رو بخونید دستتون میاد ، البته فکر نم دانشگاه به دانشگاه این قضیه فرق کنه . برای دکترای ادبیات هم هم سابجکت و هم جنرال لازمه .

Member fkolahjooei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    (دانشگاه تهران)

نقل قول نوشته اصلی توسط Canopus نمایش پست ها
    دوستان واسه دکترای زبانشناسی یا اموزش کدوم کشورها میشه راحت پذیرش گرفت و اینکه فاند هم بشه از دانشگاه یا استاد گرفت ؟ ممنون میشم کمک کنید.
    رشته های مربوط به زبان معمولا نمیشه از استاد فاند گرفت. دانشگاههای امریکا و کانادا غالبا اگه شما رو پذیرش کنن واسه دکترا، فاند بهتون میدن.
    البته واسه Teaching استرالیا هم شاید گزینه ی خوبی باشه. ولی در مورد این کشورها هیچکدوم نمیشه راحت پذیرش گرفت.

رشته و دانشگاه
    (دانشگاه تهران)

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastarann نمایش پست ها
    تقریبا همه ی دانشگاهها جی آر ای جنرال رو میخوان.
    ادبیات انگلیسی از رشته هاییه که جی آر ای سابجکت هم می خواد.
    ولی بعضی دانشگاهها فقط جنرال می خواد و سابجکت ضروری نیست.

رشته و دانشگاه
    (دانشگاه تهران)

نقل قول نوشته اصلی توسط sarina89 نمایش پست ها
    دوستان عزیز برای کسی که رشته ی تحصیلیش زبان انگلیسی هست چه مدرک زبانی لازمه؟من لیسانسم مترجمی بود و الآن دانشجوی آموزش زبان انگلیسی هستم.برای دکترا چه مدرک بین المللی زبانی باید داشته باشم؟ممنون راهنمایی کنین
    شما هم مث بقیه ی دانشجویان اینترنشنال موظف به شرکت در آزمونهایی مثل iBT و IELTS هستید.

رشته و دانشگاه
    (دانشگاه تهران)

پیش فرض پاسخ : برای گرفتن پذیرش با فاند دکتری آموزش زبان، چند تا مقاله ودر چه ژورنالهایی داشت

نقل قول نوشته اصلی توسط نیدا نمایش پست ها
    تو رو خدا این تاپیکو ازینجا بر ندارین. بچه های زبانی خیلی اطلاعاتشون توی بقیه سایت پراکنده شده.
    سلام. می دونم تعداد مقاله زیاد مهم نیست. اما خوب... من موندم.... هر آی اس آی که اعتبار نداره؟! داره؟ برای رشته ما؟ الان خیلی موسسات هستن که فقط برای دانشجوها آی اس آی چاپ می کنن. اما اعتبار ژورنال برای من مساله است. کسانی که رفتن به دانشگاهای معتبر دنیا با فاند، در چه ژورنالهایی موفق شده بودن مقاله بدن؟ و چند تا؟ ایمپکت فکتور ژورنالهایی که به رشته ما مربوطه حداقل چند باشه؟؟
    ممنون بچه ها
    من لیسانس و ارشد دانشگاه دولتی تهران. معدل لیسانس 15.46. ارشد 17.50. به خاطر معدل بد لیسانسم دوستان می گن حداقل دو تا مقاله آی اس آی بده اگه فاند می خوای. می دونم این گفته یه جورایی قطعی نیست و فاند به خیلی فاکتورها بستگی داره. اما در کل من سرگردونم
    همونطور که خودتون میگید فاند به خیلی چیزا بستگی داره: دانشگاه و معدل کارشناسی و ارشد،SOP ، توصیه نامه ها، نمره ی زبان، و شانس.
    دلیلی برای سرگردونی نیست. مدارکتون رو آماده کنید و درخواست بدید. برای فاند شانس دارید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fkolahjooei نمایش پست ها
    همونطور که خودتون میگید فاند به خیلی چیزا بستگی داره: دانشگاه و معدل کارشناسی و ارشد،SOP ، توصیه نامه ها، نمره ی زبان، و شانس.
    دلیلی برای سرگردونی نیست. مدارکتون رو آماده کنید و درخواست بدید. برای فاند شانس دارید.
    این سوال که نیدا پرسیده واسه من هم مسئله است > اینکه چه ژورنالی بهترینه تا ی مقاله توش چاپ کنیم ؟ مقاله ای که تو گرفتن بورس و فاند خیلی موثر بشه

Junior Member

من ی سوال دیگه هم داشتم اینکه توصیه نامه چندتاش بهتره ؟ و استاد باید چند صفحه و چه چیزایی از ش بخوام که بنویسه؟ ( البته اگه لطف کنه و بنویسه !!!!!) نمره جی اری بیاد چند باشه که همچین تو چشم استاد بیاد و روش حساب کنه ؟

رشته و دانشگاه
    (دانشگاه تهران)

نقل قول نوشته اصلی توسط Canopus نمایش پست ها
    این سوال که نیدا پرسیده واسه من هم مسئله است > اینکه چه ژورنالی بهترینه تا ی مقاله توش چاپ کنیم ؟ مقاله ای که تو گرفتن بورس و فاند خیلی موثر بشه
    اکه منظورتون مقالات آی اس آی هست، در لینک زیر می تونید فهرست مجلات مربوط به رشته های علوم انسانی رو ببینید. http://science.thomsonreuters.com/cg...tions.cgi?PC=H روی آیکن view subject category کلیک کنید سپس گزینه هایی مثل Language and Linguistics, Poetry, Literature, Literary Theory and Criticism, Literary Reviews رو انتخاب کنید تا لیست مجلات مورد نظر رو ببینید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)