صفحه 47 از 81 نخستنخست ... 373839404142434445464748495051525354555657 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 807

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته زبان انگلیسی

Member fkolahjooei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    (دانشگاه تهران)

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش در رشته زبان انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط artemisothello نمایش پست ها
    کسی در مورد موارد امتحانی جی آر ای ادبیات انگلیسی چیزی میدونه؟ شنیدم ریاضی هم جزوشه؟ درسته؟
    جی آر ای سابجکت (ادبیات انگلیسی) از جی ار ای جنرال جداست. ریاضی واسه جنراله.
    در این لینک اطلاعات کلی راجع به سابجکت ادبیات انگلیسی نوشته شده:

http://www.ets.org/gre/subject/about...rature_english

Junior Member

با درود بر دوستان،
    لطفا بفرمایید در رشته های زبان هم قبل از ارسال مدارک اپلیکیشن ابتدا باید با یک استاد مرتبط مکاتبه کرد؟ چون من شنیدم فاند در رشته های زبان بیشتر در اختیار دپارتمان است. اگر ابتدا باید با استاد مکاتبه کرد، از چه زمانی باید مکاتبه کرد با توجه به این که نمره های جی آر ای و تافل را هم باید هنگام مکاتبه در اختیار استاد گذاشت. پیشاپیش از راهنمایی شما ممنونم.

رشته و دانشگاه
    (دانشگاه تهران)

نقل قول نوشته اصلی توسط alighadr نمایش پست ها
    با درود بر دوستان،
    لطفا بفرمایید در رشته های زبان هم قبل از ارسال مدارک اپلیکیشن ابتدا باید با یک استاد مرتبط مکاتبه کرد؟ چون من شنیدم فاند در رشته های زبان بیشتر در اختیار دپارتمان است. اگر ابتدا باید با استاد مکاتبه کرد، از چه زمانی باید مکاتبه کرد با توجه به این که نمره های جی آر ای و تافل را هم باید هنگام مکاتبه در اختیار استاد گذاشت. پیشاپیش از راهنمایی شما ممنونم.
    مکاتبه با استاد تاثیر نداره. همه چیز بستگی به اپلیکیشن پکیج شما داره.
    این حرف درسته و پذیرش شما بستگی به نظر دپارتمان داره.

Junior Member

با درود بر شما،
    از پاسخ شما بسیار ممنونم. شما در صفحه قبلی در پستی اشاره فرمودید (البته در اختیار داشتن اساتیدی که حوزه ی پژوهش شون به علایق شخص اپلای کننده نزدیک باشه اهمیت داره.) ممنون میشم اگه منظورتان را از این جمله بفرمایید. سپاس

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

مکاتبه با استاد تاثیر مستقیمی نداره اما باید توی اون دپارتمان یکی باشه که توی حوزه ی علاقه ی شما کار کنه و معمولا می گن توی اس.اُ.پی بنویسید که کدوم یکی از اساتید رو شما به کارشون نزدیک هستید و می تونید تحت نظرشون کار کنید (لازم نیست با خودش هم در ارتباط باشید، فقط ذکر کنید که فلان استاد با موضوع من آشنا است و می تونه من رو راهنمایی کنه). اگر به شما پذیرش بدن و بعد کسی نباشه که پایان نامه ی شما رو راهنمایی کنه فایده ای نداره.

ApplyAbroad Senior Veteran
    artemis_743 آواتار ها

با درود بر شما،
    از پاسخ شما بسیار ممنونم. شما در صفحه قبلی در پستی اشاره فرمودید (البته در اختیار داشتن اساتیدی که حوزه ی پژوهش شون به علایق شخص اپلای کننده نزدیک باشه اهمیت داره.) ممنون میشم اگه منظورتان را از این جمله بفرمایید. سپاس
    قبل از اپلای هم حتمن مطمئن بشید استادی که حیطه کاریش به شما می خوره قصد گرفتن دانشجو داره. می تونید مستقیم از استاد سوال کنید. من می خواستم دانشگاهی اپلای کنم که 2 نفر حیطه کاریشون بهم می خورد اما قبلش از coordinator سوال کردم که گفتن این 2 استاد زن و شوهر هستند و قراره سال بعد بازنشسته شن. موارد اینچنینی زیاد پیش میاد. اولویتتون دانشگاه هایی باشن که بیش از یک استاد در حیطه مورد نظرتون داشته باشن.

رشته و دانشگاه
    (دانشگاه تهران)

با درود بر شما،
    منظور من همین چیزیه که دو دوست گرامی SirousFUM و artemis_743 فرمودن.
    هر چند سایر موارد اپلیکیشن شما قوی باشه، ولی در صورت نبودن استادی که بتونه پایان نامه یا رساله ی شما رو دستش بگیره، شانسی برای پذیرش شما نخواهد بود. این یعنی اینکه باید در حوزه ی پژوهشی شما فرد یا افرادی وجود داشته باشن.

Junior Member

سلام دوستان من رشته ام اذبیات انگلیسی هستش به نظرتون شانس گرفتن پذیرش و فاند برای این رشته در آمریکا چقدر هست؟ اگر اطلاعاتی در این زمینه دارید ممنون میشم در اختیارم بذارید.

Junior Member

سلام من سال اخر ادبیات انگلیسی در مقطع لیسانس هستم میخواستم اپه بشه واسه ارشد فاند بگیرم از آمریکا واسه ادبیات فاند میده؟یارشته های دیگه چی؟مثل زبانشناسی یا آموزش برا اونها فاند میدن؟شریطشو هم بهم بگین ممنون میشم

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

اگر برای آمریکا در ادبیات انگلیسی فاند می خواهید خودتون رو برای جی.آر.ای سابجکت ادبیات آماده کنید چون فکر کنم باید حتما شرکت کنید و نمرش رو داشته باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)