صفحه 6 از 81 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 807

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته زبان انگلیسی

پیش فرض پاسخ : اوضاع گرفتن پذیرش در رشته زبان انگلیسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mfaith
    سلام خوبين؟
    من ميخوام واسه فوريه 2010 ليترچر اقدام كنم 2 سال پيش از دانشگاه الزهرا فارغ‌التحصيل شدم و چون از قبولي تو كنكور نااميد بودم ديگه درس نخوندم. حالا ميخوام سر كلاس بشينم درس بگيرم ولي الزهرا يه استاد خوب داشت كه اونم رفته مالزي. ميخواستم خواهش كنم راهنماييم كنين اگه تو دانشگاههاي تهران خصوصا تو دانشگاه تهران امكانش هست سر كلاس بشينم، كدوم استادا رو توصيه ميكنين؟ ممنون ميشم راهنماييم كنين.
    سلام
    راستش من متوجه نشدم منظورتون از سر کلاس بودن دقیقا" چی بود. اما اگر توضیح بیشتری بدین بهتر میتونم نظرم رو بگم.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

Hi,
    I want to take part freely as a non-student(it's quite common in other majors!) in English literature classes at state universities in Tehran: Tehran, shahid beheshti, Allame..classes like literary schools, literary history(Seir)... I want to know where it's free to do so and which professors are good.

I'd really apriciate it if u gimme some information.
    after many wanderings, many years...<br />,Of absence, these steep woods and lofty cliffs<br />And this green pastoral landscape, were to me<br />!More dear, both for themselves and thy sake

نقل قول نوشته اصلی توسط mfaith
    Hi,
    I want to take part freely as a non-student(it's quite common in other majors!) in English literature classes at state universities in Tehran: Tehran, shahid beheshti, Allame..classes like literary schools, literary history(Seir)... I want to know where it's free to do so and which professors are good.
    I'd really apriciate it if u gimme some information.
    سلام
    من دانشگاه تهران بودم اما راستش تا به حال ندیدم کسی کلاس ها رو audit کنه. به نظر من دانشگاه تهران استاد بهزاد قادری و دانشگاه بهشتی دکتر سهیل و دکتر نجومیان در این رشته دانش بسیار بالایی دارند.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Senior Member maryamf آواتار ها

When I was master I audited some courses in Tehran University(science faculty) and also, my friends in engineering faculty did the same and many friends from Tehran, else came to our courses for this purpose. You should go to the Professor before the class and ask if they mind you audit the course. I never heard NO!

پیش فرض رشته زبان انگلیسی

سلام دوستان من ترم اخر ادبیات انگلیسی هستم می خواستم بدونم به نظر شما ایا شانس پذیرش در کشورهای سوئد و کشورهای اروپایی دیگر را دادم؟

با این رشته میتونم برای فوق توی اروپا اقدام کنم؟
    the World is what we think it is. If we can change our thoughts, we can change the world. Tomlinson

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : کمک برای پذیرش در رشته زبان انگلیسی

سلام
    اررررررررررررررررررررررره-چرا که نه
    اما واسه همچین رشته ها مشکل فاند هست-وگرنه پذیرش که .......................

نقل قول نوشته اصلی توسط countdown
    سلام
    اررررررررررررررررررررررره-چرا که نه
    اما واسه همچین رشته ها مشکل فاند هست-وگرنه پذیرش که .......................
    lمرسی شمارش معکوس من فاند نمیخوام الان ثبت نام برای سوئد از کی شروع میشه؟من تا آبان مدارکم را اماده میکنم ان موقع خوبه؟بعد الان سوئد به این رشته چطور پذیرش میده؟
    the World is what we think it is. If we can change our thoughts, we can change the world. Tomlinson

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

سلام

افشین جان من اختصاصا در مورد ددلاین های اروپا چیزی نمیدونم
    کافیه دانشگاه مورد نظر رو کشف و بری تو سایتش-در تاپیک های دانشگاه های سوئد هم میتونی در فروم ببینی فکر کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin_shelmon
    lمرسی شمارش معکوس من فاند نمیخام الان ثبت نام برای سوئد از کی شروع میشه؟من تا ابان مدارکم را اماده میکنم ان موقع خوبه؟بعد الان سوئد به این رشته چطور پذیرش میده؟
    تا آبان خوبه... سوئد خوب پذیرش میده اگه معدل و نمره زبانتون متوسط به بالا باشه. منم لیسانس ادبیات انگلیسی دارم فوق هم پذیرش گرفتم این ترم میرم سوئد.
    دلا دیدی که خورشید از شب سرد/ چو آتش سر ز خاکستر بر آورد// زمین و آسمان، گلرنگ و گلگون/ جهان دشت شقایق گشت ازین خون// نگر تا این شب خونین سحر کرد/ چه خنجرها که از دلها گذر کرد...

نقل قول نوشته اصلی توسط mariaa
    تا آبان خوبه... سوئد خوب پذیرش میده اگه معدل و نمره زبانتون متوسط به بالا باشه. منم لیسانس ادبیات انگلیسی دارم فوق هم پذیرش گرفتم این ترم میرم سوئد.
    جدی ماریا جان امیدوارم کردی من معدلم 15.5 هستش هنوز تافل ندادم میشه بیشتر توضیح بدی که چطوری و چه مدارکی را دادی؟

ممنون میشم اگر بیشتر کمک کنین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)