صفحه 60 از 81 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364656667686970 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 807

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته زبان انگلیسی

Member teimouri_y آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Georgetown University, Applied Linguistics

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش در رشته زبان انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط irenban نمایش پست ها
    سلام
    دوستان گرامی، آیا برای دوره لیسانس زبان و انگلیسی برای کشور اتریش میشه اقدام کرد؟ من خیلی گشتم چیز خاصی نبود.
    اینجا بهتر می تونی جواب بگیری.

نقل قول نوشته اصلی توسط teimouri_y نمایش پست ها
    اینجا بهتر می تونی جواب بگیری.
    سلام میتونی برای دانشگاه وین اقدام کنی که باید مدرک آلمانی داشته باشی یا دوره شو توی اتریش بری ولی تحصیل در این رشته به زبان انگلیسیه یکم خنده داره ولی ازت مدرک آلمانی میخوان در مقطع لیسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط irenban نمایش پست ها
    سلام
    دوستان گرامی، آیا برای دوره لیسانس زبان و انگلیسی برای کشور اتریش میشه اقدام کرد؟ من خیلی گشتم چیز خاصی نبود.
    سلام من سال گذشته برای دانشگاه وین اتریش اقدام کردم ولی متاسفانه قبول نشدم . سختگیر شدن

سلام دوستان من مدرک کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی از دنشگاه ازاد تهران دارم و همچنین مدرک تافل و T.T.C از موسسه ی معتبر تهران. میخوام برای کارشناسی ارشد ذر امریکا اقدام کنم... به نظر شما خوب یا نه؟ راجع به معدل لیسانس خیلی سختگیری میکنن ؟ شهریه ی ارشد برای رشته ی زبان چقدره؟ ممنون ن ن ن ن

Member teimouri_y آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Georgetown University, Applied Linguistics

نقل قول نوشته اصلی توسط Golnoush91 نمایش پست ها
    سلام دوستان من مدرک کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی از دنشگاه ازاد تهران دارم و همچنین مدرک تافل و T.T.C از موسسه ی معتبر تهران. میخوام برای کارشناسی ارشد ذر امریکا اقدام کنم... به نظر شما خوب یا نه؟ راجع به معدل لیسانس خیلی سختگیری میکنن ؟ شهریه ی ارشد برای رشته ی زبان چقدره؟ ممنون ن ن ن ن
    اگه بخواهی با هزینه شخصی بری آمریکا، کلا سخت گیری ندارند! چون داری پول هزینه هات رو خودت می دی . پذیرش گرفتن زیاد سخت نیست (تازه استقبال هم می کنند!). هزینه تحصیل هم بستگی به نوع و رتبه دانشگاه داره. از 10000 تا 20000 دلار سالی متغییره برای مقطع فوق لیسانس. اگه هزینش براتون زیاد نیست چرا بد باشه؟! خیلی هم خوبه. در غیر اینصورت برا دکترا و گرفتن بورس و فاند باید اقدام کنی که در اونصورت برا پذیرش خیلی سخت می گیرند!

نقل قول نوشته اصلی توسط teimouri_y نمایش پست ها
    اگه بخواهی با هزینه شخصی بری آمریکا، کلا سخت گیری ندارند! چون داری پول هزینه هات رو خودت می دی . پذیرش گرفتن زیاد سخت نیست (تازه استقبال هم می کنند!). هزینه تحصیل هم بستگی به نوع و رتبه دانشگاه داره. از 10000 تا 20000 دلار سالی متغییره برای مقطع فوق لیسانس. اگه هزینش براتون زیاد نیست چرا بد باشه؟! خیلی هم خوبه. در غیر اینصورت برا دکترا و گرفتن بورس و فاند باید اقدام کنی که در اونصورت برا پذیرش خیلی سخت می گیرند!
    خیلی ممنون از جوابتون.. اره هزینه اگر خیلی زیاد نباشه خودم میدم ولی نگران هستم برای معدل لیسانس سختگیری کنند.

Junior Member

سلام .
    اقا الان از ساعت 2 صبح دارم این تاپیک رو می خونم . دارم دیوونه می شم واقعا . اگه می شه این سوالات من رو جواب بدید دقیق چون دیگه ...
    اینجا کسی نیست ازش سوال بپرسم و دقیق نمی دونم کجا بگردم واسه جوابایی که می خوام.
    سال دیگه می خوام کنکور زبان بدم ! ولی کدوم رشته برم ؟! می خوام برم کانادا یا امریکا برای ادامه تحصیل . مترجمی ظاهرا فقط واسه ایران فایده داره نه ؟
    واسه لیسانس نمی شه رفت هیچ کدومشون ؟ حتما باید واسه فوق اینا برم ؟ بعد دقیق معدل بالا چی می خوان ؟ لیسانس ؟ چقدر بالا باشه ؟ 18 19 ؟ چه مدارکی می خوان عموما . شرمنده واقعا این سوال های ساده رو می پرسم می دونم باید تحقیق کنم ولی تا اون موقع کار از کار گذشته
    توروخدا کمک کنید الان دیوونه شدم ولی نمی خوام کارم به تیمارستان برسه
    من انگلیسیم خوبه . راحت ترجمه می کنم و حرف می زنم .
    کمک ((((((((((((

نقل قول نوشته اصلی توسط Vamptacos نمایش پست ها
    سلام .
    اقا الان از ساعت 2 صبح دارم این تاپیک رو می خونم . دارم دیوونه می شم واقعا . اگه می شه این سوالات من رو جواب بدید دقیق چون دیگه ...
    اینجا کسی نیست ازش سوال بپرسم و دقیق نمی دونم کجا بگردم واسه جوابایی که می خوام.
    سال دیگه می خوام کنکور زبان بدم ! ولی کدوم رشته برم ؟! می خوام برم کانادا یا امریکا برای ادامه تحصیل . مترجمی ظاهرا فقط واسه ایران فایده داره نه ؟
    واسه لیسانس نمی شه رفت هیچ کدومشون ؟ حتما باید واسه فوق اینا برم ؟ بعد دقیق معدل بالا چی می خوان ؟ لیسانس ؟ چقدر بالا باشه ؟ 18 19 ؟ چه مدارکی می خوان عموما . شرمنده واقعا این سوال های ساده رو می پرسم می دونم باید تحقیق کنم ولی تا اون موقع کار از کار گذشته
    توروخدا کمک کنید الان دیوونه شدم ولی نمی خوام کارم به تیمارستان برسه
    من انگلیسیم خوبه . راحت ترجمه می کنم و حرف می زنم .
    کمک ((((((((((((
    سلام
    دوست عزیز یه کم خونسرد باشید.
    کمی صبر و حوصله داشته باشید و با دقت فروم ها رو بخونید تا به نتیجه برسید.
    من نظر خودم رو میگم. از بین رشته های زبان، ادبیات/زبانشناسی/آموزش برای ادامه تحصیل در خارج از ایران مناسبتر هستن. هر قدر معدلتون بالاتر باشه خب مسلما شانستون بیشتر خواهد بود.
    البته من اینطور در نظر گرفتم که واسه فوق لیسانس میخواید برید. لیسانس رو نمیدونم.

Junior Member

بعد اینکه اگه یه زبان دیگه یاد بگیرم می تونم به عنوان مترجم برم ؟ چه زبانی یاد بگیرم ؟ و اینکه اگه لطف کنید حداکثر زمان یادگرفتنش چند ساله ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Cedar نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز یه کم خونسرد باشید.
    کمی صبر و حوصله داشته باشید و با دقت فروم ها رو بخونید تا به نتیجه برسید.
    من نظر خودم رو میگم. از بین رشته های زبان، ادبیات/زبانشناسی/آموزش برای ادامه تحصیل در خارج از ایران مناسبتر هستن. هر قدر معدلتون بالاتر باشه خب مسلما شانستون بیشتر خواهد بود.
    البته من اینطور در نظر گرفتم که واسه فوق لیسانس میخواید برید. لیسانس رو نمیدونم.

سلام من لیسانسم مترجمی هست ولی همچین رشته ای برای امریکا یا کانادا نداریم.. به نظر من لیسانس اینجا بگیر بد برای فوق برو آمریکا یا کانادا... این نظر من البته

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)