صفحه 62 از 81 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 807

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته زبان انگلیسی

Member teimouri_y آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Georgetown University, Applied Linguistics

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش در رشته زبان انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Vamptacos نمایش پست ها
    اقا خواهشا یکی بگه تو یه کشور خارجی با مدرک ادبیات دقیقا چه کاری می شه کرد ؟ فقط تدریس ؟
    داستان نویسی، نمایش نامه نویسی، نقد ادبی، کتاب، فیلم و غیره ؛ ترجمه کتاب های ادبی، شعر سرودن! و از این جور کار ها که با ادبیات کار داره!

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط teimouri_y نمایش پست ها
    داستان نویسی، نمایش نامه نویسی، نقد ادبی، کتاب، فیلم و غیره ؛ ترجمه کتاب های ادبی، شعر سرودن! و از این جور کار ها که با ادبیات کار داره!
    در ادامه صحبت دوستمون باید بگم، کارهای اصلی رشته ادبیات که متاسفانه در ایران شغل به حساب نمیان!
    بسته به اینکه به کدوم سمت ببرید تخصصتون رو، میتونید میان رشته ای تو شاخه مثلا تئاتر یا سینما هم وارد شید.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام

من اقامتم را گرفتم و پائیز دارم میرم کانادا. من لیسانس مترجمی زبان انگلیسی هستم. به نظر شما واسه ارشد چه رشته ای و در چه دانشگاهی بخونم که بازار کارش در آینده خوب باشه. مرسی از همگی
    تاريخ دريافت فايل نامبر کبک: 23/01/2011، اضافه شدن همسر : اکتبر 2012، مصاحبه: ژانویه 2013، فایل نامبر فدرال : آپریل 2013، درخواست آپدیت : آگوست 2013، دریافت مدیکال : سپتامبر 2013، ارسال مدیکال : 09 نوامبر 2013، PR: 13 may 2014

Junior Member

سلام

من دانشجوی لیسانس آموزش زبان انگلیسی ام. یه ترم دیگه دارم تا لیسانسم تموم شه. تا الان 6 تا مقاله ی ارائه شده توی 5 کنفرانس بین المللی و 1 ملی دارم. چند تا هم مقاله آماده دارم که میخوام واسه ژورنال بفرستم. چند تا سوال
    به نظرتون واسه فوق اقدام کنم برم از ایران یا فوق رو ایران بخونم واسه دکتری برم؟
    بعدم به نظرتون شانسی دارم که از دانشگاه های تاپ آمریکا یا اروپا (ترجیحا امریکا) پذیرش بگیرم با فاند کامل؟

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

نقل قول نوشته اصلی توسط sadaf.s178 نمایش پست ها
    سلام

من اقامتم را گرفتم و پائیز دارم میرم کانادا. من لیسانس مترجمی زبان انگلیسی هستم. به نظر شما واسه ارشد چه رشته ای و در چه دانشگاهی بخونم که بازار کارش در آینده خوب باشه. مرسی از همگی
    از اونجایی که نظر شخصی رو پرسیدید باید بگم به نظر من ژورنالیسم، ارتباطات و توی این حوزه بخونید و در حین تحصیل از فرصت های اینترنشیی که دانشگاه ها می دن برای کسب تجربه استفاده کنید، نوشتن خودتون رو تقویت کنید و وارد دنیای رسانه شوید---نظر حقیر این است!

سلام دوستان قبلن از وقتی که میگذارید و جواب سئوال من را می دهید متشکرم >
    من لیسانس مدیریت دارم به نظرتون می توانم برای گرفتن کارشناسی زبان از یکی از دانشگاه های آلمان اقدام کنم؟
    برای گرفتن ویزا مشکلی پیش نمی آید ؟

Junior Member

من خودم و شوهرم می خوایم در خواست بدیم برای ادبیات انگلیسی ارشد.کدوم دانشگاه ها رو توصیه می کنید؟در آلمان یا هر جایی که دانشگاه رایگان باشه.ممنون
    ویرایش توسط FanTasTic : September 4th, 2014 در ساعت 12:27 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط negahkk نمایش پست ها
    من خودم و شوهرم می خوایم در خواست بدیم برای ادبیات انگلیسی ارشد.کدوم دانشگاه ها رو توصیه می کنید؟در آلمان یا هر جایی که دانشگاه رایگان باشه.ممنون
    سلام.من یه دانشگاه خوب براتون سراغ دارم.شما میتونید برای ارشد زبان انگلیسی دانشگاه برلین را انتخاب کنید، بسیار گزینه مناسبی هست.نام دانشگاه هم Berlin Free University هست.برید رو سایتش تمام توضیحات را درباره MA ادبیات انگلیسی داده.سایتش به دو زبان انگلیسی و آلمانی است.
    ویرایش توسط FanTasTic : September 4th, 2014 در ساعت 12:28 PM

سلام دوستان من لیسانس ادبیات انگلیسی دانشگاه دولتی اراک با معدل 17.10 و ارشد آموزش زبان از دانشگاه شریف با معدل 18.03 دارم.من یک مقاله در ژورنال Theory and Practice in Language Study Journal، یک مقاله علمی پژوهشی در RALS Journal, یک مقاله در Iranian EFL Journal و یک کتاب در Lambert آلمان و یک کنفرانس ارائه شده در کشور ایرلند و یک مقاله اکسپتی در اسپانیا و Oklamaha دارم. من نمره تافلم به دلیل آشفتگی سنتر تافلم خیلی کم و90 شد و سال گذشته برای دو دانشگاه کاناداwestern ontario و Montreal اپلای کردم و ریجکت شدم (احتمالابه علت نداشتن استاد قبل از اپلای) تورخدا بهمن کمک کنید من با این شرایط چکارکنم ؟ آلمان میتونم اپلای کنم؟ نسبت به کانادا خیلی دلسردشدم. ممنون بابت راهنمایی

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط sarvenaz1365 نمایش پست ها
    سلام دوستان من لیسانس ادبیات انگلیسی دانشگاه دولتی اراک با معدل 17.10 و ارشد آموزش زبان از دانشگاه شریف با معدل 18.03 دارم.من یک مقاله در ژورنال Theory and Practice in Language Study Journal، یک مقاله علمی پژوهشی در RALS Journal, یک مقاله در Iranian EFL Journal و یک کتاب در Lambert آلمان و یک کنفرانس ارائه شده در کشور ایرلند و یک مقاله اکسپتی در اسپانیا و Oklamaha دارم. من نمره تافلم به دلیل آشفتگی سنتر تافلم خیلی کم و90 شد و سال گذشته برای دو دانشگاه کاناداwestern ontario و Montreal اپلای کردم و ریجکت شدم (احتمالابه علت نداشتن استاد قبل از اپلای) تورخدا بهمن کمک کنید من با این شرایط چکارکنم ؟ آلمان میتونم اپلای کنم؟ نسبت به کانادا خیلی دلسردشدم. ممنون بابت راهنمایی
    سلام دوست عزیز،
    بله فکر میکنم برای آلمان شانستون کم نباشه. به علاوه اینکه اگه پوزیشن پیدا نکنید هم با سلف فایننس میتونید بخونید که باز دانشگاه شهریه نداره فقط میمونه هزینه های خودتون و یه هزینه ثابت هم دانشگاه هرترم میگیره که برای facilities هست که ارائه میدن و بیشتر از 200 یورو نیست. فقط اینکه حتما قبلش با استاد مکاتبه داشته باشید.
    البته به مسئله دیگه هم که هست اینه که اینجا فقط ادبیات و زبانشناسی دارند و teaching جوری که واسه ما هست رو ندارند. و فقط برای خود آلمانی ها هست. درنتیجه باید بین ادبیات و زبانشناسی یکی رو انتخاب کنید که چون ادبیات واقعا سخت میگیرن اینجا، و شما کمی از فضاش دور شدید و مهم تر از همه تفاوت فاحشی که سیستم آموزشی اینجا برای ادبیات با ایران داره من توصیه میکنم روی زبانشناسی تمرکز کنید. و سعی کنید یه motivation letter قوی بنویسید که چرا باز دارید تغییر رشته میدید.
    موفق باشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)