صفحه 81 از 81 نخستنخست ... 317172737475767778798081
نمایش نتایج: از شماره 801 تا 807 , از مجموع 807

موضوع: مباحث کلی پذیرش در رشته زبان انگلیسی

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش در رشته زبان انگلیسی

نقل قول نوشته اصلی توسط selva333 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    من دانشجوی سال آخر رشته تربیت بدنی یه دانشگاه غیر انتفاعی تو تبریزم ولی علاقه ای به رشته ام ندارم میخوام سال ۱۴۰۰ کنکور زبان بدم و اقدام کنم برای رشته ادبیات انگلیسی
    و بعدش برای ارشد خارج از کشور اقدام کنم
    الان سوالی که دارم، اینه که با وجود اینکه الان ۲۱-۲۲ سالمه و میخوام مجددا لیسانس بگیرم بعدها به خاطر سنم برای پذیرش و کار به مشکل نمیخورم ؟ سن مهمه برای پذیرش گرفتن و کار کردن؟ در کل این لیسانس تربیت بدنیم مشکل ساز نمیشه؟
    سلام

نه لیسانس تربیت بدنیتون و نه سنتون برای پذیرش مشکل ساز نیست.

موفق باشید

Junior Member

سلام
    من کارشناسی ارشد آموزش زبان دارم . سال ۸۵ درسم تموم شده و الان میخوام برای مستر دوم در یک رشته مرتبط برای کانادا ، انتاریو اقدام کنم.

راهنمایی میخوام در مورد اینکه

۱- کدوم دانشگاهها در انتاریو شانس بیشتری دارم؟

۲- آیا حتما باید از بین رشته های English, Education, Applied Linguistics, انتخاب کنم یا رشته های کمی متفاوت تر مثل Child & Youth Studies, Communication & Culture, Comparative Literature هم شانس پذیرش داره؟

۳- و سوال مهم در شرایط فعلی این گپ تحصیلی کار را سخت میکنه؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط selva333 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    من دانشجوی سال آخر رشته تربیت بدنی یه دانشگاه غیر انتفاعی تو تبریزم ولی علاقه ای به رشته ام ندارم میخوام سال ۱۴۰۰ کنکور زبان بدم و اقدام کنم برای رشته ادبیات انگلیسی
    و بعدش برای ارشد خارج از کشور اقدام کنم
    الان سوالی که دارم، اینه که با وجود اینکه الان ۲۱-۲۲ سالمه و میخوام مجددا لیسانس بگیرم بعدها به خاطر سنم برای پذیرش و کار به مشکل نمیخورم ؟ سن مهمه برای پذیرش گرفتن و کار کردن؟ در کل این لیسانس تربیت بدنیم مشکل ساز نمیشه؟
    سلتم افزایش سن مشکلی به وجود نمیاره به شرطی که یا همراهش مشغول تحصیل باشی یا مشغول کار چون در این صورت مدرک یا سابقه کارت اتفاقا امتیاز بیشتری برات میارند و گزینه های پیش روت اتفاقا بیشتر میشند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TEFL

سلام،
    1. فکر میکنم شاید دانشگاه Western بتونید اقدام کنید ولی هیچ نظری نمیتونم بدم که شانس شما چه قدره.
    2. حتمنی وجود نداره ولی احتمال این هست که خود شما بتونید ریسرچ بهتری توی رشته هایی که ارتباط بیشتری با رشته ی قبلی شما داره انجام بدید. رشته هایی که به کالچر و... مرتبطه شاید ارتباط کمتری با آموزش زبان داشته باشه ولی باز هم ممکنه شما توی همین رشته های نامرتبط هم موفق بشید، هیچ نظر حتمی نمیشه داد. ولی مثلا ارتباطی به اون صورت بین ادبیات انگلیسی و آموزش زبانی که سال 85 گرفتید من نمیبینم چون توی ریسرچ این ها دو مسیر نسبتا متفاوت رو میرن البته خوب علوم انسانی هست و دنیای مرتبطی داره ولی بلکل لنز های مورد استفاده توی هر کدوم ازین رشته ها متفاوتن تا حدودی.
    3. (شنیدم) که گپ گاها دردسر ساز میشه توی سفارت و آفیسر گیر میده که دلیل این همه فاصله چیه و ممکنه رد کنه ولی از لحاظ دانشگاهی نمیدونم که آیا دانشگاه ها هم در این مورد اپلیکینت ها رو رد میکنن یا نه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Panooshka نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناسی ارشد آموزش زبان دارم . سال ۸۵ درسم تموم شده و الان میخوام برای مستر دوم در یک رشته مرتبط برای کانادا ، انتاریو اقدام کنم.

راهنمایی میخوام در مورد اینکه

۱- کدوم دانشگاهها در انتاریو شانس بیشتری دارم؟

۲- آیا حتما باید از بین رشته های English, Education, Applied Linguistics, انتخاب کنم یا رشته های کمی متفاوت تر مثل Child & Youth Studies, Communication & Culture, Comparative Literature هم شانس پذیرش داره؟

۳- و سوال مهم در شرایط فعلی این گپ تحصیلی کار را سخت میکنه؟

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آموزش زبان انگلیسی

سلام
    من رشته کاردانی وکارشناسی ناپیوستم بهداشت بوده و بعد اومدم ارشد آموزش زبان انگلیسی خوندم و از دانشگاه فردوسی با معدل 18 همین ماه تموم کردم. به نظر شما من میتونم برای دکتری رشته آموزش زبان اپلای کنم؟ لیسانس نامرتبطم شانس پذیرشم رو کم نمیکنه؟ کسی تجربه مشابه داشته؟ خیلی ممنونم میشم اگه به نفر استرسم رو کم کنه.

Junior Member

سلام
    من کارشناسی آموزش زبان انگلیسی دارم میخوام واسه ارشد آلمان اقدام کنم. کسی راجع به رشته های americam studies یا english studies اطلاعاتی داره؟ توی سایت ها نوشته حداقل 70 credits مربوط به american english studies پاس شده باشه کسی میدونه چه درسهایی شاملش میشه؟ و اصلا آموزش زبان میتونه واسه این رشته اپلای کنه؟ چه رشته هایی مناسب آموزش زبان در آلمانه که بتونم اپلای کنم ممنون میشم یه نفر کمک کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ادبیات انگلیسی آزاد تهران مرکز

دوستان عزیز، من ادبیات انگلیسی خوندم آزاد تهران مرکز. متولد هفتادم و 95 فارغ تحصیل شدم. برای ارشد ادبیات انگلیسی در آلمان میخام اپلای کنم. به نظر شما آیا میشه فاند گرفت؟ یا کسی میشناسید که فاند گرفته باشه برای ارشد ادبیات انگلیسی؟ خوشحال میشم در ارتباط باشیم.
    برای گرفتن آیلتس 7 و مدرک زبان آلمانی B2 مشکلی ندارم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)