صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 66 , از مجموع 66

موضوع: زندگی و کار در مجارستان

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : زندگی و کار در مجارستان

نقل قول نوشته اصلی توسط Th_maghsoodi نمایش پست ها
    سلام
    من هم از تایوان پذیرش دارم برای دکتری
    میتونم بپرسم چرا تایوان را رها کردید؟
    خیلی تردید دارم برای تایوان
    سلام
    من می تونم بگم که تایوان زبان سختی دارد و مطمعنا امکانات و شرایط یک کشور اروپایی حتی درجه دو مثل مجارستان بهتر از تایوان هست
    شانس گرفتن اقامت اروپا و زندگی هم نباید فراموش کرد
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

سلام، من دانشجوی رشته ی انیمیشن هستم در مجارستان. یک سئوال تخصصی دارم در خصوص کار در مجارستان.
    من اخیراً یک کار نیمه وقت توی یک شرکت انیمیشن توی بوداپست پیدا کردم. شرکت از من خواسته که برای پرداخت‌هایی که بهم خواهند داشت بهشون رسید تحویل بدم (احتمالاً بخاطر ملاحظات مربوط به مالیات برای خود شرکتشون). میخواستم بدونم کسی در خصوص شرایط انجام چنین کاری (پروسه تهیه کردن رسید) اطلاعاتی داره؟
    با تشکر فراوان

سلام دوستان
    من متاهل هستم و 39 سال سن دارم و می خوام برای مجارستان دوره زبان المانی شرکت و بعد از همون جا اقدام کنم برای بلو کارت ، یک اینکه ایا شدنی هستش؟ و اینکه اصلا به نظرتون این کار رو انجام بدم که بعدش بخوام بریم آلمان؟؟؟ چیزهایی که در مورد مجارستان نوشته شده خیلی جالب نیست و اصلا به طور کلی پشیمون شدم که ای بابا هزار رحمت به ایران ممنون میشم واقعا دوستانی که تجربه دارند راهنمایی بفرمایند.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط heydarisara202 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من متاهل هستم و 39 سال سن دارم و می خوام برای مجارستان دوره زبان المانی شرکت و بعد از همون جا اقدام کنم برای بلو کارت ، یک اینکه ایا شدنی هستش؟ و اینکه اصلا به نظرتون این کار رو انجام بدم که بعدش بخوام بریم آلمان؟؟؟ چیزهایی که در مورد مجارستان نوشته شده خیلی جالب نیست و اصلا به طور کلی پشیمون شدم که ای بابا هزار رحمت به ایران ممنون میشم واقعا دوستانی که تجربه دارند راهنمایی بفرمایند.
    سلام دوست عزیز
    من شش سال هست اروپا مشغول تحصیل و کار هستم می تونم بگم اگه رشته شما مرتبط به مهندسی و یا علوم طبیعی مثل شیمی و فیزیک نیست پیذا کردن کار بینهایت سخت هست و سن شما هم چالش زیاذی ایجاد می کند
    اگر ایران درامد و شغل خوب دارید پیشنهاذ نمی کنم به مهاجرت فکر کنید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من شش سال هست اروپا مشغول تحصیل و کار هستم می تونم بگم اگه رشته شما مرتبط به مهندسی و یا علوم طبیعی مثل شیمی و فیزیک نیست پیذا کردن کار بینهایت سخت هست و سن شما هم چالش زیاذی ایجاد می کند
    اگر ایران درامد و شغل خوب دارید پیشنهاذ نمی کنم به مهاجرت فکر کنید
    سلام
    برای چی راجع به معاجرت نظر منفی دارید ؟ منی که رشته ام مهندسیه و ۹ سال تو همین رشته کار کردم هم به نظرتون مهاجرت آسیب زننده است برام و همینی که توی تهران دلرم رو از دست میدم ؟ اینارو میپرسم چون خیلی نظرات ضد و نقیض دارم میشنوم راجع به مهاجرت
    واقعیتش اینه که توی ۳۲ سال زندگیم تا به حال به مهاجرت فکر نکرده بودم و حدود یک ماهه که فکرم رو درگیر کرده این قصه
    من مشکلی با کار کردن خیلی سخت و غربت ندارم ولی از لحاظ مالی نمیخوام اونجا مساله ساز بشه برام
    من توی تهران خونه ام رو دارم و قصد فروشش رو ندارم برای مهاجرت و درآمدم به اندازه ای هست که زندگی کمی نرمال رو برای همسرم و بچه ام فراهم کردم
    ولی اگر بهد از مهاجرت بخوام مثل سگ کار کنم و هیچی عایدم نشه خیلی زور داره برام
    واقعا تصمیم راجع به مهاجرت از زن گرفتن سخت تره !

Junior Member

دوستان ببخشید کسی میدونه یک فورینت مجارستان چند ریال ماست؟ توی نت هست ولی میخوام بدونم ایا این هم مثل دلار نرخ ازاد و دولتی داره؟

صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)