صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 66

موضوع: زندگی و کار در مجارستان

Moderator

Post زندگی و کار در مجارستان

با سلام

دوستان عزیز این تاپیک به منظور آشنایی و کمک کردن به همدیگر در مورد زندگی در مجارستان ایجاد شده.
    سوالات مربوط به زندگی در مجارستان لطفا در این تاپیک مطرح شود.

با تشکر
    ویرایش توسط Simon : August 5th, 2015 در ساعت 08:57 PM
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Member raminkamali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc Software Engineering at Shiraz University

Post زندگی در مجارستان

سلام دوستان.
    برای خواهرم دنبال هم خونه میگردم در شهر بوداپست. 18 سالشه و از سپتامبر قراره در کالج مک دنیل شروع به تحصیل کنه. اگر کسی هست پیغام خصوصی بزارید.
    با سپاس
    زندگي مانند دوچرخه سواري است براي اينكه تعادلت را حفظ كني بايد به رفتن ادامه دهي(آلبرت انیشتین)
    دوچیز بی‌پایان هستند :اول «منظومه شمسی»، دوم «نادانی بشر»، در مورد اول زیاد مطمئن نیستم.(آلبرت انیشتین)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زندگی در مجارستان

دوستان من هم اگه ویزام بیاد واسه سپتامبر دارم میرم بوداپست
    کسی هست که بخواد امسال بره ؟

آره داداشم منم رفتم مصاحبه سفارت و الان منتظر ویزا هستم و انشاالله برای سپتامبر یا اول اکتبر میرم بوداپست

سلام دوستان
    من دیروز ادمیشن لترم برای یک دکتری در مجارستان اومد. از اونجایی که تهران نیستم می خواستم ازتون بپرسم چه مدارکی برای ویزای دانشجویی باید به سفارت ببرم؟
    ممنون می شم اگه راهنماییم کنید

سلام دوستان من تازه عضو شدم اینجا.. انشا.. اگه کارام درست بشه واسه مستر مهندسی دارم میرم دبرسن.. میخوام بدونم زندگی اونجا راحته؟ اگه کسی دبرسن داره زندگی میکنه دوس دارم باش آشنا بشم و از تجربیاتش کمک بگیرم.. مرسی

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazaleh71 نمایش پست ها
    سلام دوستان من تازه عضو شدم اینجا.. انشا.. اگه کارام درست بشه واسه مستر مهندسی دارم میرم دبرسن.. میخوام بدونم زندگی اونجا راحته؟ اگه کسی دبرسن داره زندگی میکنه دوس دارم باش آشنا بشم و از تجربیاتش کمک بگیرم.. مرسی
    با سلام. بله دبرسن شهر اروم با مردمان خوب و مهربان هست و اینکه هزینه زندگی اونجا کمه. یه خورده ممکنه خسته کننده باشه اونجا چون شهر کوچیکیه و جاهای تفریحی زیادی نداره ولی به نظر من جای مناسبی برای تحصیل هست و دانشگاه خوبی هم داره. در کل به نطر من زندگی در دبرسن خیلی خوبه. البته نظرها متفاوته.

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    با سلام. بله دبرسن شهر اروم با مردمان خوب و مهربان هست و اینکه هزینه زندگی اونجا کمه. یه خورده ممکنه خسته کننده باشه اونجا چون شهر کوچیکیه و جاهای تفریحی زیادی نداره ولی به نظر من جای مناسبی برای تحصیل هست و دانشگاه خوبی هم داره. در کل به نطر من زندگی در دبرسن خیلی خوبه. البته نظرها متفاوته.
    سلام
    راستش من تقریبا دوماه دیگه نوبت سفارت مجارستان دارم. یه سوالی که خیلی ذهنمو درگیر کرده و نتونستم جوابشو پیدا کنم در مورد حساب بانکیه که باید به سفارت نشون بدم هستش. شهریه دانشگاه من سالی 10000 یورو هستش که 5000 تا مربوط به ترم اول رو پرداخت کردم. حالا سوالم اینه که حداقل چقد باید به سفارت نشون بدم؟ چقد تو حساب خودم و چقد تو حساب پدرم؟
    ممنون میشم اگه می تونستید کمکم کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Navigation and ship command B.S

سلام
    تاجايى كه من ميدونم پدرتون حداقل ٦٠ ميليون تومن نشون بده كافيه، خودتون نيازنيست ولى پدرتون بايديه نامه بده كه كلى هزينه هاتون رومتقبل ميشه
    يه معرفى نامه انگليسى هم كه مثلا ازچه تاريخى وسمتش چيه وميزان حقوقش كه بالاترباشه بهتره
    برخى سفارت خونه هاازبانك استعلام ميكنندبسكه دوستان خلاقيت نشون دادن ولى سفارت مجارستان فكرنكنم
    مدارك ثبت نامتون روهم بايدارائه بديد
    بعدكه ويزاگرفتيدبامراجعه به اميگريشن شهرى كه تحصيل ميكنيدكارت اقامت خواهيدگرفت

سلام بچه ها میتونیم خودمون پول رو داشته باشیم به جای پدر مادر؟؟، اگه کسی پدر و مادری نداشته باشه چی؟؟، خیلی وقته گیر این مسئله ام، کسسی میدونه جواب بده.
    Never Give UP

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)