صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 66

موضوع: زندگی و کار در مجارستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زندگی در مجارستان

سلام کسی هست بدونه چجوری اونجا میشه یه بسته ی کوچک از ایران فرستاد؟ یا کسی هست که بخواد بره یک ماه دیگه بدم ببره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    pharmD,UMSU

نقل قول نوشته اصلی توسط ya300 نمایش پست ها
    سلام کسی هست بدونه چجوری اونجا میشه یه بسته ی کوچک از ایران فرستاد؟ یا کسی هست که بخواد بره یک ماه دیگه بدم ببره؟
    خوب با پست دیگه، یا دی اچ ال ، یا پست ایران، یا آرامکس

Junior Member

ايا مجارستان بعد از ٥سال اقامت ميده يا نه؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط MMehrnaz نمایش پست ها
    هیچ تضمینی نیست.میتونید با خرید ملک برای اقامت اقدام کنید.البته مراجل قانونی خودش رو داره. باید با وکیل مهاجرت در مجارستان مشورت کنید.

دوستان من احتمال داره از سپتامبر برای ادامه تحصیل برم بوداپست. موقعیت زبان انگلیسی اونجا چطور هست؟ مثلا برای صحبت توی فروشگاه و تاکسی و سوپر مارکت به انگلیسی جواب میدن؟ یا مجبور هستیم مجاری صحبت کنیم؟ ممنون میشم اطلاعاتی در اختیار بذارین
    ویرایش توسط yaserbah : April 5th, 2016 در ساعت 02:22 PM

Junior Member

سلام به همه ی دوستان. بنده برای اواخر ماه ژوئن دقیقا دو ماه دیگه دعوتنامه سامرکورس دارم از بوداپست. 3 بار هم ویزای امریکا خورده تو پاسم ولی شنگن ندارم. میخواستم ببینم نحوه گرفتن وقت سفارت مجارستان چیه؟ وقتهای سفارت برای ویزاهای توریستی چجوری هستش و حدودا فکر میکنید برای چن وقت دیگه میتونم وقت سفارت بگیرم؟ لطف میکنید هر راهنمایی بکنید ممنون میشم که نمیدونم پروسه رو از کجا باید آغاز کنم و اینکه انشالا که دیر نیست برای گرفتن وقت مصاحبه؟!

پیش فرض پاسخ : تحصيل در مجارستان

سلام من چند روزه ویزام اومده برای دوره زبان کالج مک دنیل دوشنبه میرم.کسی مایل باهم خونه بگیریم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Highway and Transportation Engineering- UPM

سلام دوستان
    چندتا سوال داشتم
    مدرک دانشگاه های مجارستان مورد تایید ایران هست؟
    وضعیت رشته دندانپزشکی چطوره؟
    اگر بخوام برای تحصیل تو رشته دندانپزشکی به مجارستان سفر کنم، هزینه زندگی چقدره؟
    هزینه تحصیل چظور؟
    ممنون میشم جواب بدید

Junior Member

Salam iman jan
    hazine beyne sali 80 ta 110 milioon has va moAdele shoma tarjihan bala 17 ( bala 16 fek konam ok bashe ) va inke zabane englisi doostam ke raftan migan use nemishe bishtar majari yad migire adam vali khob daneshgaha be zabane englisi hastam va inke madrake chandta az daneshgahaye khobesh morede tayeede mese segd peach va اسملوايز , miafagh bashid

Member padisah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Czech Rep, Computer Science, VSB-TUO

نقل قول نوشته اصلی توسط MMehrnaz نمایش پست ها
    از تجربه شخصی خودم بگم که یک ماه پیش از طریق یک بانک تو کشور چک برای یک بانک تو مجارستان پول فرستادم. بعد سه هفته سردرگمی که معلوم نبود پول کجاست بانک مجار کلیه مشخصات زندگی من (که اصلا در ارسال عادی لازم نیست) از جمله شماره کارت ملی (‍!) را خواستند که فرستادم اما پول را پس فرستادن (البته بعد از کسر هزینه ها). مجارستان سیستم نژادپرستانه ای داره و خیلی سخت گیر هستند به خارجی هایی که از خاور میانه میان. تو اروپا هم فرق بین ایران و عراق رو نمی دونند برای همین از همه کسایی که اینجا میان تصور یک عراقی یا سوری آواره شده رو دارند (یعنی نمی خوان). یکسال پیش هم که ویدو زن خبرنگار مجار که با لگد مرد سوری با بچه تو بغلش رو زمین زد تو دنیا غوغا کرد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)