صفحه 10 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 138

موضوع: نوشتن مقاله در دوره ليسانس

Senior Member naeemtop آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نوشتن مقاله در دوره ليسانس

پروزه تخصصی میتونه بهترین شروع برای شما باشه.ترم بعد میتونید بردارید با یه استاد خوب

معمولا اساتید اول کار در مورد اینکه آخرش مقاله میشه یا نه صحبت نمیکنن و دوست ندارن صحبت کنن.صبر میکنن ببینن شما چطور کار میکنی و چقدر استعداد و پشتکار داری.خودتون یکم پرس و جو کنید ببینید موضوعی که بهتون داده خوبه یا نه اگه خوب بود حسابی روش کار کنید و خودتون رو بهش نشون بدید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    bme

با سلام خدمت دوستان
    دانشجوی ترم پنج مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) از دانشگاه آزاد تبریز هستم. قصد دارم تو دوره لیسانس حداقل دوتا مقاله به عنوان رزومه داشته باشم. با یکی از اساتیدم صحبت کردم و ایشون یک موضوعی رو پیشنهاد کردن و من اخیرا شروع به مطالعه در این زمینه کرده م!
    همچنین استادم به من پیشنهاد کردن که به صورت گروهی و با دانشجوهای دانشگاه علوم تحقیقات در ارتباط باشم و به اصلاح یک مقاله گروهی ارائه کنیم.
    میخواستم بدونم آیا مقاله ای که ارائه میکنیم , میتونه گروهی (حتی 2نفره) باشه یا نه؟
    بعدها واسه اپلای مشکل پیش نیاد که مقاله صرفا ماله خود متقاضی نیست؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط crystalgirl نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    دانشجوی ترم پنج مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) از دانشگاه آزاد تبریز هستم. قصد دارم تو دوره لیسانس حداقل دوتا مقاله به عنوان رزومه داشته باشم. با یکی از اساتیدم صحبت کردم و ایشون یک موضوعی رو پیشنهاد کردن و من اخیرا شروع به مطالعه در این زمینه کرده م!
    همچنین استادم به من پیشنهاد کردن که به صورت گروهی و با دانشجوهای دانشگاه علوم تحقیقات در ارتباط باشم و به اصلاح یک مقاله گروهی ارائه کنیم.
    میخواستم بدونم آیا مقاله ای که ارائه میکنیم , میتونه گروهی (حتی 2نفره) باشه یا نه؟
    بعدها واسه اپلای مشکل پیش نیاد که مقاله صرفا ماله خود متقاضی نیست؟
    ممنون
    بسته به تیمتون میتونه مفید هم باشه . مثلا اینکه شما با 2 تا دانشجوی دکتری کار کرده باشین ، نشون میده که قابلیت های بالایی دارین و میتونین توی تیم ها قوی هم کار کنین و مورد قبول باشین .

البته این دیدگاه شخصی من هست .
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

پیش فرض نوشتن مقاله مهندسی برق در دوره لیسانس

سلام
    از دوستان برقی با تجربه و اونایی که مقاله دادن خواهشمند است خودشون رو معرفی کنند تا ما بچه های برقی لیسانسیه بتونیم از تجربیاتشون استفاده کنیم.
    با تشکر

Junior Member knowledge آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

سلام خدمت همه دوستان
    چندتا سوال دارم لطفا دقیق و کامل جواب بدید:
    1-چاپ یک کتاب در پزیرش گرفتن موثرتر است یا داشتن یک مقاله در یک کنفرانس یا ژورنال خارجی؟
    2-روند کار برای چاپ یک کتاب در زمینه مهندسی مدیریت ساخت(مهندسی عمران) چطوریه؟
    3-آیا سطح و رنکینک دانشگاهی که مقاله داخلی به اونجا فرستاده میشه در گرفتن پذیرش موثره؟چقدر؟؟
    4-به نظر شما برای کار بر روی مقاله خارجی داشتن یک استاد راهنما داخل کشور بهتره یا خارج؟کدومشون بیشتر زیر بار میرند؟
    قبلا از کمک و همکاری شما تشکر میکنم
    we never get what we want.we never want what we get!
    we never like what we have.Still we live,still we love,still we hope:THIS IS LIFE

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

با سلام

من به لطف سه تا از دوستانم 2 مقاله سابمیت کردم و یکی در حال نگارش داریم. یکی از اونها اکسپت شده یکی هنوز در مرحله داوریه.

خدارو شکر اوضاع ما که خوب پیش میره. تمام دانشجوهای لیسانس میتونن مقاله بدن منتها نباید به این امید بشینن که یکی از آسمون بیاد و بگهه بفرمایید این مقاله.

من از توصیه بهرنگ عزیز استفاده کردم و با بچه های ارشد شریف رشته نفت شروع به نوشتن کردیم

ممنون

پ.ن : مال ما دومیش هم اکسپت شد. خدارو شکر
    ویرایش توسط Radian : December 16th, 2010 در ساعت 02:30 PM دلیل: ادغام

Member
    رشته و دانشگاه
    Power Electrical Engineering

سلام
    من برق قدرت میخونم و تازه 2 هفته ست که شروع کردم به مقاله و ژورنال و در حال خوندنم برای دادن مقاله در رشته خودم .اما مشکل اینجاست که میخام رشتم به نرم افزار کامپیوتر تغییر بدم و این کار را دارم برای علاقه ی بی حئ و اندازم به کامپوتر انجام میدم
    به نظر شما این تاثیری داره برای پذیرش گرفتنم؟
    من واقعا برای تغییر رشتم خیلی مصمم وبه احتمال 99% میخام برم کامپیوتر.
    خواهشن در این مورد بم کمک کنید که مقاله چه کمکی میتونه بم بکنه؟!

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط neoanderson نمایش پست ها
    سلام
    من برق قدرت میخونم و تازه 2 هفته ست که شروع کردم به مقاله و ژورنال و در حال خوندنم برای دادن مقاله در رشته خودم .اما مشکل اینجاست که میخام رشتم به نرم افزار کامپیوتر تغییر بدم و این کار را دارم برای علاقه ی بی حئ و اندازم به کامپوتر انجام میدم
    به نظر شما این تاثیری داره برای پذیرش گرفتنم؟
    من واقعا برای تغییر رشتم خیلی مصمم وبه احتمال 99% میخام برم کامپیوتر.
    خواهشن در این مورد بم کمک کنید که مقاله چه کمکی میتونه بم بکنه؟!

دوست عزیز .

توصیه میکنم سوالتون رو در تاپیک دیگری بپرسین ، چون اینجا صرفا در مورد نوشتن مقاله هست و اینکه مقاله چه کمکی میتونه به شما بکنه در موضوعیت این تاپیک نمیگنجه .

متشکرم .
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

پیش فرض پاسخ : اولین باره که می خواین مقاله ارائه کنید؟ یه راهنمای خوب...

سلام به همه دوستان.من فارق التحصیل رشته IT تو مقطع لیسانسم.حدود چند ماه رو یک مقاله با یکی از استاد هام کار کردم ولی بنا به مشکلاتی مجبور شدم رهاش کنم.حالا می خوام دوباره شروع کنم.خواهشا اگه کسی روند کامل یک مقاله رو میدونه به من بگه تا بدونم قدم بعدیم چی باید باشه
    من تا پیدا کردن منابع و ترجمه اونها پیش رفتم

سلام،
    مطالبی که دوستان راجع به ترم پایین بودن بعضی و اینکه ممکنه در دادن مقاله براشون مشکل ساز بشه گفتن، شاید به یه اصلاحیه ی کوچیک نیاز داشته باشه.
    شما در بعضی مواقع رو موضوعاتی برای دادن مقاله زوم می کنید که شاید پاس کردن کل واحدهای دانشگاهیتون هم نتونه توی اون موضوع خاص کمکتون کنه ، پس این موضوع که آیا پاس کردن واحدها میتونه بهتون کمک کنه تا حدی به موضوع پروژتون برمیگرده.(حداقل نمونه هایی در رشته ی خود من وجود داره).
    اما نکته ای که هست، توان شما در یادگیری مطالبیه که ممکنه به اونها بربخورید و اطلاعاتی راجع به اون نداشته باشید. در واقع شما باید این توان رو داشته باشید که یه سری مطالب رو خودتون بخونید و یاد بگیرید. یه مثال ساده: دارید یه مقاله میخونید و از روابط ریاضی سر در نمیارید، خودتون باید برگردید و رو اون مطلب مسلط شید ( و البته همین طور تو مباحث تخصصی)
    اما همون طور که دوستان با تجربه گفتند، مهم ترین فاکتور تو پروسه ی اپلای معدل هست که در درجه ی اول اهمیت قرار داره، و شاید خیلی سخت بشه یه معدل کم رو با فاکتورهای دیگه پوشش داد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)