صفحه 4 از 14 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 138

موضوع: نوشتن مقاله در دوره ليسانس

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

پیش فرض پاسخ : نوشتن مقاله در دوره ليسانس

. هاآن؟!؟! متوجه نمیشم که چه ربطی داره!
    والله من شنیدم اگر مقاله خیلی خوبی بدیم بورسیه بهمون میدن. حتی برای لیسانس. به همین خاطر پرسیدم...

خدا کنه اینطوری باشه.

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_jun نمایش پست ها
    والله من شنیدم اگر مقاله خیلی خوبی بدیم بورسیه بهمون میدن. حتی برای لیسانس. به همین خاطر پرسیدم...

خدا کنه اینطوری باشه.
    دراینکه یه امتیاز مثبته شکی نیست، اما بورس برای ارشد هم سخته و به همین طبع برای لیسانس خیلی خیلی سخت تره. منم امیدوارم که بشه.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

پیش فرض پاسخ : مقاله در مقطع لیسانس

به نام خدا

دوستان عزیز سلام

من دانشجوی ترم دوم مهندسی متالوژی هستم. دارم به کمک یکی از اساتیدم رو دوتا مقاله کار میکنم. یکی در زمینه فیزیک اپتیک هست و دیگری در زمینه مهندسی مکانیک. چند سوال از شما داشتم:

1- به چندتا دانشگاه میتونم بفرستم؟؟( چون استادم گفت سه تا دانشگاه پیدا کن که دپارتمان فیزیک و مکانیک داشته باشه)
    2- آیا اسکالرشیپ یا بورسیه میتونم بگیرم؟( برای همین کارشناسی)
    3- چقدر شانس پذیرفته شدن مقالات رو دارم؟؟
    4- چطور میتونم استاندارد های مقاله نویسی رو از نطر نوع فونت - سایز فونت و ... در بیارم؟؟
    5- کدوم کشورها رو توصیه میکنید؟؟ خودم به استرالیا - نروژ - انگلیس دیگه فکر میکنم. نظر شما چیه؟؟

پیشاپیش از شما تشکر میکنم.

سپهر
    بیشتر مطالبی که در متن سوالهای شما بود بی ارتباط با موضوعات این انجمن(مقالات) بود ,ند. بهتره سوالهاتون در مورد بورس و پذیرش در دانشگاهها رو جای دیگری مطرح کنید!
    تمام ژورنالهای معتبر isi و علمی پژوهشی و یا انتشارات اونها معمولا یک template در اختیار شما قرار می دهند و یا لااقل بخشی برای راهنمایی نویسندگان مقاله در سایت آنها وجود دارد. در این بخش اطلاعات کلی در مورد نحوه نگارش و فونت و سایز و... در اختیار شما قرار می دهند. به طور مثال این لینک رو چک کنید.

http://www.elsevier.com/wps/find/jou...orinstructions
    استاندارد فونت و سایز اون و همچنین نوع مرجع دهی از هر ژورنال به ژورنال دیگر متفاوته و شما باید اطلاعات مورد نظر خودتون رو از سایت مربوط به ژورنال استخراج کنید! برای آشنایی با ژورنالهای رشته خودتون سایت
    www.scimagojr.com
    و بخش
    http://www.scimagojr.com/journalrank.php
    رو بررسی کنید و نام هر ژورنال مرتبط با رشته خودتون رو در گوگل جستجو کنید تا سایت مربوط به اون رو بتونید بدست بیاورید. در بخش
    submit
    مقاله می تونید اطلاعات مورد نظرتون رو بدست بیاورید.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه

شهروز جان ارادت
    من دو مقاله خودم رو ترجمه و اماده ارسال کردم. قراره که به چندتا دانشگاه مختلف بفرستیم. هدف اینه که به وسیله مقالات پذیرش با بورس بگیرم. حالا که هدف من اینه ایا باید به ددلاین دانشگاه ها توجه کنم؟؟ یا اینکه بمقالات رو submit کنم و موقع فرستادن رزومه نام مقالات و... رو درش ذکر کنم؟؟ ( فکر میکنم اولین کسی باشم که برای پذیرش لیسانس cv بدم... نه؟؟ استادم خیلی اصرار دارن به نوشتن رزومه همراه با کار تحقیقاتی) حالا به نظر شما چیکار کنم؟؟ مقالات رو بفرستم یا موقع گرفتن پذیرش اقدام به فرستادن بکنم؟؟

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام سپهر جان،
    من متوجه نمیشم که چرا مقاله رو میخوایید برای دانشگاه بفرستید؟!
    منظورتون اینه که دانشگاه مقصدتون یه ژورنال مرتبط داره و میخوایید برای اون بفرستید؟
    اگه اینطوره، من توصیه میکنم زودتر بفرستی چون Accept دادن برای ژورنال ممکنه که زیاد طول بکشه، و تا زمانی هم که شما مقالت پذیرش نشده باشه، زیاد فرقی با ندادنش نداره.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه

ممنونم از پاسخت محمد جان

والله استادم خیلی به ما امید دادن که برای لیسانس بورسیه بگیرید. خب ماهم از خدا خواسته. البته استادم میگن که هم دانشگاه میفرستیم و هم چندتا ژورنال و مجله.

تا ببینیم خدا چی میخواد

متشکرم
    ویرایش توسط sepehr_jun : April 14th, 2010 در ساعت 12:58 AM

ApplyAbroad Champion

معمولا چند ماهی طول می‌کشه تا مجلات یا کنفرانس‌ها مقاله‌ی شما رو بررسی کنند و به شما جواب بدن. به همین دلیل بهتره که هر چه زودتر مقالات رو بفرستید. ضمنا توجه داشته باشید که هر مقاله رو نباید همزمان به بیشتر از یک جا بفرستید.

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak نمایش پست ها
    معمولا چند ماهی طول می‌کشه تا مجلات یا کنفرانس‌ها مقاله‌ی شما رو بررسی کنند و به شما جواب بدن. به همین دلیل بهتره که هر چه زودتر مقالات رو بفرستید. ضمنا توجه داشته باشید که هر مقاله رو نباید همزمان به بیشتر از یک جا بفرستید.
    ممنونم بابک جان
    استادم نظرشون بر اینه که این مقالات رو به 3-4 دانشگاه و چند مجله بفرستیم. چیکار کنم؟؟ چقدر بینش فاصله بندازیم؟؟

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

ممنونم بابک جان
    استادم نظرشون بر اینه که این مقالات رو به 3-4 دانشگاه و چند مجله بفرستیم. چیکار کنم؟؟ چقدر بینش فاصله بندازیم؟؟
    استادتون کار غیرقانونی رو از شما می خواد. این اشتباه رو بویژه برای مجلات هرگز مرتکب نشوید.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه

استادتون کار غیرقانونی رو از شما می خواد. این اشتباه رو بویژه برای مجلات هرگز مرتکب نشوید.
    فکر کنم دقیقا همینطوره... من سه هفته پیش مقالات رو submit کردم بعد 100 درصد دیدید موقع ثبت نوشته ایا این مقاله را به ژورنال های دیگه فرستادید یا نه؟؟؟ اگر بله اسمش و... منم همه رو میزدم بله بعد اسم ژورنال ها رو مینوشتم... اینا هم از من ایراد میگرفتن... متن ایمیل ها رو پرینت گرفتم به استادم نشون دادم ایشون گفتن چرا گفتی جای دیگه فرستادی؟؟؟ باید گزینه نه رو کلیک میکردی... خلاصه ماکه حسابی گیج شدیم...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)