صفحه 5 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 138

موضوع: نوشتن مقاله در دوره ليسانس

پیش فرض پاسخ : نوشتن مقاله در دوره ليسانس

سلام دوست عزیز
    قصد جسارت ندارم اما کاش متن سوالتون رو فارسی یا انگلیسی می نوشتین چون این سبک نوشتن خلاف قوانین هست!!!
    در مورد سوالتون بستگی کاملا به خودتون داره خیلی ها هستن با این که دانشگاه خیلی خوبی تو تهران هستن اصلا کار نمکنن و خیلی ها هستن که تو دانشگاه آزاد کارای خیلی خوبی ارائه میکنن!! مورد دیگه این که چون معدلتون برا فاند اونم از آمریکا خیلی کمه حتما ارشد رو بخونین و البته این رو هم در نظر داشته باشین که کل طول دوره ارشد 2 ساله آیا با شرایط موجود و دیدی که از خودتون دارین می ارزه که یه سال رو هدر بدین که برا کنکور ارشد بخونین؟ در کل ارده خودتون می تونه جوابگوی سوالتون باشه ولی خوب این رو هم بگم در پایان که معمولا جو دانشگاه آزاد از این لحاظ با دانشگاهای دولتی به خصوص تهران متفاوته
    موفق و سربلند باشید

سلام به همه دوستان .اگر کسی هست که بخواد مقاله بنویسه خوشحال میشم کمک کنم.البته برا لیسانس و رشته پزشکی باشه که چه بهتر.پیغان بفرستید و منون

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

با سلام خدمت دوستان

اگر خاطرتون باشه من دوتا مقاله داشتم ارایه میدادم... که یکیش به صورت اتفاقی درجایی خوندم و تکراری از آب در اومد اما یکیش خیر... متاستفانه مقاله ی من که تکراری نبود هر روز داره از ژورنال های اونور ریجکت میشه... اکثر قریب به اتفاقشون هم میگن این مقاله شما به درد مجله ما نمیخوره... خب من هر ژورنالی که راجع به optical fiber بود مقاله ام رو سابمیت کردم... جالب اینجاست که استادم میگفتن به ژورنال های پزشکی هم بفرست چون موضوع مقاله ات به کار پزشکی هم میخوره...

بگذریم

متاستفانه بچه های لیسانس که میخوان یک مقاله بدن با مشکل ایده مواجه هستن... ایده های بچه ها در مقطع لیسانس خیلی محدوده... منم میخوام سعی کنم اگه بشه در دوره لیسانس حداقل 2-3 تا مقاله سابمیت کنم. به هر قیمتی که شده... آیا شما دوستان گرامی و با تجربه میتونید به ما دانشجوهای لیسانس کمکی ارایه بدید برای رسیدن به ایده های برتر؟؟؟؟؟

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

سلام

شما باید مقاله‌هاتون را برای کنفرس در این حالت بفرستید و بعد اگه زمینه خیلی‌ نادری در حال کار هستید بهJournal مقاله بدید. چاپ مقاله در این مقطع برای Journal سخت است. شما میتوانید با استفاده از اساتید و دانشجوی مقطع بالاتر از خودتان یا مقالات جدید موضوع‌های جدید را پیدا و روی آنها تمرکز کنید.

موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

درود
    سپهر عزیز، خودتون رو در پروژه های دیگران دخیل کنید. اینکه شما مجری یک پروژه باشید و از کاری که در مقطع لیسانس انجام می دهید مقاله ژورنال بیرون بیاد واقعا بعیده ( و صد البته شدنی! ولی بسیار سخت) در دانشگاهها دانشجویان کارشناسی ارشدی هستند که ممکنه همزمان درگیر چند پروژه باشند و به یک همکار که بتونند بخشی از پروژه رو به اون بسپرند نیاز دارند. انتظار نداشته باشید اونها دنبال شما بگردند. شما باید یک مقدار فعالتر باشید.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

واقعا ممنونم از نظرات شما دوستان ارجمند

شهروز جان چطور باید دنبال دانشجوی ارشدی بگردم که حاظر باشه باهام همکاری کنه؟؟؟ منظورم اینه که از کجا ارشدی ها رو پیدا کنم؟؟؟ این خودش کار سختیه... اگر تو این مورد هم منو راهنمایی کنید ممنون میشم...

نقل قول نوشته اصلی توسط Radian نمایش پست ها
    حالا اون دوستمون تا وقته که میخوان جواب بدن . من کارشناسیم 7 تا Paper دارم . دقیقا از کدوم قسمتش براتون توضیح بدم ( 2 تاش ISI هست )
    جدا؟!...خوب اول از همه بگید اول وال کاری چطوری خودتون رو برای دادن مقاله اماده کردید؟
    موضوعات مقالاتتون رو چظوری پیدا کردید؟
    ایا با اساتید کار کردید؟
    برای کسانی که اساتید درست و جسابی و پایه در داشنگاه برای دادن مقاله ندارند چه پیشنهادی دارید ؟
    و..........
    ا
    ویرایش توسط shahram_sis : August 28th, 2010 در ساعت 03:21 PM دلیل: انتقال از تاپیک دیگه

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram_sis نمایش پست ها
    جدا؟!...خوب اول از همه بگید اول وال کاری چطوری خودتون رو برای دادن مقاله اماده کردید؟
    موضوعات مقالاتتون رو چظوری پیدا کردید؟
    ایا با اساتید کار کردید؟
    برای کسانی که اساتید درست و جسابی و پایه در داشنگاه برای دادن مقاله ندارند چه پیشنهادی دارید ؟
    و..........
    ا
    اول از همه باید خودتون رو به اساتید اثبات کنید در کلاس .

من در نیمه ی دوم تحصیلم ( دقیقا در نقطه ی مقابل نیمه ی اولش ) سعی کردم توی کلاس ها دانشجوی تاپی باشم و خودم رو به اساتید نشون بدم .

باید بیخیال اساتیدی بشین که دیدشون به شما خراب شده ! دیگه کاریش نمیشه کرد .

سال پیش همین موقع رفتم سراغ یکی از اساتید با دید مثبت و موضوع رو باهاش در میون گذاشتم ، و ایشون هم خیلی لطف کردن و من رو در یکی از پروژه هاشون سهیم کردن که منجر شد

به چاپ 3 مقاله ( 1 ISI و 1 سمینار داخلی و 1 سمینار خارجی )

بعد هم که رسیدیم به پروژه و دیگه من خودم توی خط بودم . استادم ( که همون استاد قبلی بود ) همه چی رو به خودم سپرد و من چون کاملا به روال کاری آشنا بودم دیگه همه ی کاررها رو

خودم انجام دادم .

در مورد نبود استاد حقیقتا نظری ندارم ، چون تجربه ای در این بابت ندارم . جالب اینجاست که بعد از کاره من ، همه ی دوستانم به تکاپو افتادند که اونها هم مقالاتی به روش مشابه به رشته ی

تحریر در بیارند .

بازم اگر سوالی از جزییات هست بپرسین ، خوشحال میشم کمک کنم .
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Banned
    رشته و دانشگاه
    Power Engineer

پس با این حساب چیزی که من برداشت کردم برای دادن مقاله در لیسانس اینه که خودمون رو یا به دانشجوی ارشد یا به استادی که به یکی نیاز داره بچسبونیم(معرفی کنیم) تا بعد ببینیم چی میشه!...ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid-canada نمایش پست ها
    پس با این حساب چیزی که من برداشت کردم برای دادن مقاله در لیسانس اینه که خودمون رو یا به دانشجوی ارشد یا به استادی که به یکی نیاز داره بچسبونیم(معرفی کنیم) تا بعد ببینیم چی میشه!...
    رفیق ابنطوریام نیست، خیلی از بچه ها هستند که بدون تکیه بر مواردی که شما گفتید Paper دادند. شما اگه زمینه ی کاریتون رو انتخاب کنید با مطالعه چند تا کتاب (در صورت لزوم !!) ، Survey و Paper های پایه ای در اون مبحث تا حدود زیادی با موضوع آشنا می شین و بعد از اون شما به سراغ مقالات و ژورنالهای ریزتر تو اون موضوع می رید. با مطالعه ی جامع و وسیع، شما رو مطلب مسلط می شید و ممکن به مرحله ای برسید که بتونید ایده ی جدیدی بدید و یا بهبودی روی بعضی از کارها بدید. نبود استاد ممکنه تو این مرحله یه کم اذیتتون کنه، جایی که شما بخواهید جنبه های مختلف ایدتون رو بسنجید و یا اونو پیاده سازی کنید و تست کنید.(مشکلی که خیلی از ماها داشتیم و داریم)

اما اگه در انتخاب موضوع دچار مشکل شدید و کسی نیست که کمکتون کنه یا در پروژش ازتون استفاده کنه، یه راهش اینه که شما سایت Research Group های دانشگاه های خارجی رو چک کنید و ببینید اونها تو موضوعات مورد علاقه ی شما رو چه مواردی کار می کنند. این کار شاید بتونه تا حدودی برای انتخاب موضوع بهتون ایده بده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)