صفحه 9 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 138

موضوع: نوشتن مقاله در دوره ليسانس

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : نوشتن مقاله در دوره ليسانس

خوب خيلي ها مثله بنده مشكل سربازي دارن. يعني اپلاي كردن با داشتن مقاله تو رزومه رو بايد خط قرمز مايل به سبز كشيد ديگه؟
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Banned
    رشته و دانشگاه
    Power Engineer

جریان مشکل سربازی چیه؟ متوجه نشدم
    عموماً پسر ها مشکل سربازی دارند... چه ربطی به مقاله داره؟

Senior Member naeemtop آواتار ها

برادر عزیز امید کانادا.حالا برو شما برو ترم 7 برس به حرف میرسی

من که نمیخوام نا امیدت کنم.

من که میگم خودم isi دارم اینجا یه اکیپ دارم که قویترین مقاله کارای ایران هستن (به نظر خودم) از متخصص پیدا کردن زورنال بگیر تا فورترن کار حرفه ای و استاد مشهور و ...
    بعد شما چه عجله ای داریا !!!!! فکر کن به ترم 7 رسیدی به سرعت برق و باد اگه مقاله بنویسی اونم اولیش میشه 6 ماه اونوقت یه جای نسبتا خوب اگه بخوای بفرستی یه 8 9 ماهی باز باید صبر کنی

شما دقیقا وضعیت ترم 4 منو داری که هی میرفتم به پیش استادا مقاله مقاله میکردم ضایع میشدم بر میگشتم.شما که فکر میکنی ترم 7 میتونی isi بدی چرا بچه های فوق لیسانس شریف رو نمیبینی که بعضا اصلا ندارن یا تعداد خیلی کمی دارن

به صورت معمول برای یک مقاله isi اگه دانش یک دانشجوی فوق رو داشته باشید و یک استاد خوب 1 سال طول میکشه مگر اینکه به صورت تیمی کار کنید یا تو دانشگاهی باشید پیش یه استادی که روی یه فیلدی کار کنه که خوب بشه ازش مقاله در آورد

مثلا تو مکانیک گرایش جامدات مقاله دادن اونم isi خیلی خیلی سخته در صورتی که سیالات خیلی آسونتره.

دانشجوی خیلی با سواد دکترا میشناسم رباتیک خودشو کشت تونست 1 مقاله بده isi اونم تو زونال خیلی خیلی خوب نبود

دانشجوی لیسانس میشناسم بالای 20 تا مقاله (فقط فرستاده ها) داره تو زونال ها و کنفرانس های خوب (چند تاش الزویر)

حرف گوش کن : الان ذهنتو به این فروم مشغول نکن-برو حسابی دنبال درس و زبان و معدل من ترم 4 با این فروم آشنا شدم و رفتم تو رویا یه مدت اومدم به خودم دیدم 2 ترم معدلم داغون شد

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid-canada نمایش پست ها
    حرف گوش کنم؟ مگه من گفتم می خوام تنها کار کنم؟ یا گفتم می خوام ترم 7 مقاله بدم؟ یا زندگیم رو ول کنم برم دنبال مقاله؟ خیر
    فقط پرسیدم می شه! گفتین آره، گفتم چجوری! گفتین هیچ جوری زوده بابا! اگه حسن روحی از استاداش شنیده دهنش بو شیر می ده ما از دانشجوی لیسانس آپلای ابرود داریم می شنویم خداروشکر......که یه راهشم شما خودت بهم پیام شخصی دادی...یادته؟ درکل ممنون بابت راهنمایی ها...
    موفق باشین
    ببین امید جان ، این برمیگرده به خودتون که بین انرژی منفی و مثبت یکی رو انتخاب کنین .

به فکر دانش باشین . به فکر اینکه فردی با معلومات باشین .

من همه ی راهکار های مفید برای موفقیت در راه مورد نظرتون رو به صورت کاملا مثبت و دست یافتی در پست آخرم بهتون گفتم که تجربه ی خودم بود .
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Senior Member naeemtop آواتار ها

سلام

من قصدی جز کمک به شما ندارم وگرنه بیکار نیستم بیام تو این تاپیک پست بدم
    گفتم برید دنبال درستون چون خودم تجربه تلخی دارم ترم 4 اومدم تو این فروم به جای اینکه اصلی ترین درسام رو خوب بخونم الکی به این چیز اونچیز فکر کردم.یهو به خودم اومدم دیدم معدل کلم 1 نمره نزول کرد بعد 3 ترم پشت هم معدلم 17 و 18 کردم ولی بازم درست نشد که نشد.الان که فکر میکنم میینم اگه معدل کلم 2 نمره بالاتر بود کجاها که میتونستم برم
    وقتی گفتم الان دنبال مقاله نرو منظورم این نبود که دهنت بوی شیر میده. به نظر من الان ارزش معدل برات 3 برابر مقاله هست (حداقل به نظر من).چون مقاله رو به مرور زمان میتونی بهش برسی ولی معدل یه چیزی که تا آخر عمر دنبالت میاد بخصوص اونور آب.فکر مقاله ذهن آدم رو منحرف میکنه تو ترم 4
    GPA و نمرات زبان تاپ شما رو سریعتر به پذیرش و بورس میرسونه حداقل اینا که اوکی باشه مقاله هم روبراه میشه ولی مقاله اوکی باشه اینا رو نداشتی باشی خیلی حسرت میخوری.همین آقای radian که بالا میبینی من حاضر بودم وقت کار کردن رو 2 تا از مقاله ها رو بدم برم زبان بخونم و این نمره رو بگیرم
    دیگه شاید تو این تاپیک پست نزنم ولی خوب یه نصیحت کوچیک : اگه تو همین لیسانس خواستی بری دنبال مقاله(که به نظر من الان نرو و وایسا آخرا) سعی کن یه چیزی از ترکیب ریاضی و برق یا فیزیک و برق در بیاری و تو زونال های فیزیک و ریاضی مرتبط با برق اکسپت بگیری.این ساده ترین راه هست.

مقاله هم که میدی تیمی کار کنی(هر چند کارت خیلی آسون میشه) فکر میکنن خودت ننوشتی مال من 1 دونه تیمی هست 2 تا که خیلی خیلی شاخه فقط اسم خودم هست و استاد.

بازم برای شما آرزوی موفقیت میکنم و امیدورام که مقاله هم بتونی بدی.ضمنا در کنار مقاله از ثبت اختراع-شرکت در مسابقات دانشجویی (هر چی که بود)-گواهی ها و دوره های آموزشی که دانشگاه میزاره هم غافل نشو
    ویرایش توسط naeemtop : September 19th, 2010 در ساعت 11:58 PM

Junior Member Farahi آواتار ها

Post پاسخ : نوشتن مقاله در دوره ليسانس

راستش توصیه های این دوستامونو تا اینجا دنبال کردم ، واقعا دوستانه و برادرانست ، از هر دوشون ممنونم
    یکم شاید متنی که نوشتم طولانی باشه ولی برای بچه های bc مفید ، اینجا بی ربطم نیست!
    اگه اینها رو میگم شاید منحصرا ربطی نداره که شما تو bc مقاله بدین یا نه ولی قطعا ربط به این داره که هر چیزی در جای خودش با قدم های کوتاه و نزدیک و کوچک ولی شمرده و مداوم و هرازچند گاهی نیم نگاهی به ارتفاعات(تاکید دارم این خوبه ها - همین کار شما اسمش همینه ) !!! در زندگیتون بسیار پر دوام تر و پر بازده تره و قطعی تر به دست میاد !
    پشتکار خوبه، ولی بعضی وقتها مرز بین پشتکار و جسارت وشجاعت و تلاش بیش از حد، تا افراط و تا حدی حماقت هم کمی مبهمه(البته بی ادبی به دوستان نباشه این اصلا در مورد شماها نیست )
    من خیلی تا اینجا از عجله کردن ضربه خوردم ،
    مثلا
    تو ورزش آسیب دیدم (می خواستم 2 روزه راهی رو که یه ورزشکار حرفه ای رفته، برم ) تو اون لحظات که داری آسیب می بینی بدنت گرمه همین طور که پیش می ری با خودت می گی دارم به هدف می رسم می رم می رم می رمولی ناگهان بوووووووم!!! همه چی خراب شد ، داشتم واسه انتخابی تیم ملی آماده می شدم ولی دکتر بهت می گه فعلا برو یه سال فیزیوتراپی تا اگه خدا بخواد یه سال دیگه بتونی مثل اول راه بری!!!! دیونه می شی (فکرشو بکن!!!)
    خیلی به خودم فشار آورده بودم بدنم خسته شده بود ولی دست از تلاش بر نمی داشتم ، تا جایی که از خستگی عضلاتم جون نداشت از آسیب جلو گیری کنه! پام پیچ خورد و رباط پام تا مرز پارگی رفت تا 2 ماه نمی تونستم اصلا راه برم
    یا :
    من از 15 سالگی کار می کردم با 19 سالگی و ورود به دانشگاه این مساله اوج گرفت ترم اول دانشگاه رو با اینکه انگیزه ای نداشتم برای معدل ،با معدل 17 که نسبتا خوب بود پاس کردم ، ولی از ترم دوم دوستان عیاش و تازه به دوران رسیده دورم رو گرفتن و آرزوم این شد که وقتی با فلانی که رفیقمه می چرخم من هم مثل اون پول مفتی که به دسته اونا رسیده بود رو آتیش بزنم و خرج کنم یا مثل اون که باباش براش سوناتا خریده (4 سال پیش خیلی حرف بود ، بگذریم که همین الان مردم واسه اینکه چشه این و اونو در بیارن خونه می فروشن (خودم دیدم) ماشین می خرن!!!میندازن زیر پای بچه هاشون ،خرن!!!)یا فلانی دوستم مزدا داره اون یکی زانتیا و ... باید یه ماشین خفن سوار شم در صورتی که پدر و مادر من هیچ کدوم حتی به من ماشین خودشونو نمیدن، اینجا هم عجله کردم اونقدر چسبیدم به کار و پول در آوردن که ترم 3 و4 اصلا دانشگاه نرفتم امتحان بدم ، رفتم تو بازار خیلی تلاش می کردم سال اول 25 تومن در آوردم بگذریم که نصفشو تو خوش گذرونی با همون رفیقا به باد دادم ، سال دوم شد گفتم امسال بیشتر تلاش می کنم این دانشگاه هم دستو پامو گرفته ، رفتم مرخصی گرفتم 2 ترم ، ولی از اون جایی که لطف خدا بود بازار کارم کساد شد هر چی تلاش می کردم وضع بدتر می شد ، شریک گرفتم اونم با کلی سیاست ،حجم کارو بردیم بالا ، چک و چک بازی ( هیچی نمی خواستم و هر روز حریص تر از روز قبل فقط باید به هدفم می رسیدم)
    - چکا برگشت خورد یکی دوتا و ... شریکم کم آورد صندوق منفی انداخت ، داشت منم می کشید پایین
    ... زنگ تفریح !!! ادامه تو پست بعد
    جایی که راه نیست ، خدا راه می گشاید !

Junior Member Farahi آواتار ها

Post پاسخ : نوشتن مقاله در دوره ليسانس

... ادامه
    داغون شدم. اومدم بخودم ، بدهکارم شدم . دیونه می شی !!!
    دوستایه کزایی که دورم بودن حالا غیب شدن شایدم من دیگه دنبالشون نبودم !!( البته اونا هم بعضا یا به سنگ خوردن و یا دارن اونقدر اوج می گیرن که با خوردن به سنگ بترکن!!! براشون دعا می کنم ) راحت باشم باهاتون بچه ها امید وارم دوستای ادمین این رو بی ادبی ندونن ولی دوست دخترای بزک کرده هم غیب شدن

سه ماه تا صبح خواب نداشتم شب بیداری !!! که راه درست چیه
    جواب راحت بود ! از این همه تلاش و بطالت وقت چی موند برام ؟ فقط یه تجربه که تو زندگیم باید به اندازه 3 سال اتلاف وقت ازش استفاده کنم
    به خودم می گفتم چی ؟ چه علمی چه هنری ؟؟؟ چی مونده نشونم بده ؟ خوشحالم که این طور شد چون اگه با اون تلاشم همین جور بی ترمز پیش میرفتم و مثل خیلی ها همین طور اسکناس رو اسکناس دیگه چطور باید بدتر از این سرم به سنگ می خورد تا بتونم دوباره پاشم
    بعضی وقتا یاد اون وقتهایی می افتم که بابام میگفت بشین درست رو بخون تو الان به کار کردن احتیاج نداری!
    من از یه خوانواده تحصیلکردم که پدر و مادرم از تحصیلاتشون پول در میارن ولی اصلا از این رازی نبودم و ارزشش رو نمی فهمیدم ، دوستایی داشتم که پدراشون بی سواد بودن ولی من فقط دنبال این بودم که مثل اونا پول زیاد داشته باشم ، نمی گم پول بده ها ولی یه مدرک لیسانس همیشه 4 سال وقت می طلبه شاید تو یه روزه گنج پیدا کنی ولی هیچ کسی فهم درک و شعور یک انسان تحصیلکرده و با بصیرت رو یک شبه به دست نمیاره!
    و هیچ مقاله ای هم که راحت و زود به دست بیاد به مقاله نیست ! بچه ها دنبال این چیزا باشن خیلی خوبه ولی موفقیت وقتی حاصل می شه که با عشق و علاقه درستون رو ادامه بدین و نخواین یه شبه انیشتن شین!!! باور کنید تند رفتن باعث رسیدن نیست ،نفستون میبره !! مثل خیلی از دوستان من که من الان آرزو می کنم جاشون باشم ولی به من میگن این همه درس خوندیم که چی؟ زندگی نکردیم!!! حالا تازه فیلشون هندسون کرده می خوان بیفتن دنبال عشق و حال کردن خام و ناپخته !!! حالا بگذریم که اصلا عشق و حالیم نداره! آروم برید و لذتشو ببرید حالا به جایه ترم 7 بعد از فارق التحصیلی اقدام کنید هم دیر نیست ! بچه ها خواهش می کنم زندگی رو به مسابقه دو اشتباه نگیرید! باور کنید کسی او انتها با کاپ طلایی منتظرتون نیست ! بعضی وقتها آدم باید بشینه یه هوایی تازه کنه یه لذتی از حواشی و طبیعت اطراف ببره ، همه وقت کافی واسه انجام اون کار هایی که دوست دارن پیدا می کنن
    کسی برنده است که بیشترین کیفیت رو از زمانش ارایه کنه
    این دیگه زندگیمونه چینیشو نخرید ، فقط اورج اورج

دوست دارم این فروم رو چون مملو از آدم هایی که آگاهن و درس می خونن با هدف تعالی ؛
    و افکار و تجارب متعالیشون رو در این جهت با هم تقسیم می کنن .
    جایی که راه نیست ، خدا راه می گشاید !

ApplyAbroad Champion
    فراز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Essex, Econometrics

اینجا یک فروم با بحث‌های تخصصی است نه یک چت روم یا اتاق گفتگو
    بنا به تصمیم که در انجمن مدیران گرفته شده از این پس تاپیک‌هایی‌ که برای گفتگو و نه برای انتقال دادن اطلاعات استفاده میشود بدون هیچ گونه تردیدی قفل خواهد شد پس در ارسال پست‌ها دقت فرمائید و اگر پستی حاوی مطلب مفید نیست آن را ارسال نکنید
    Some dance to remember, some dance to forget

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

اصول مقاله نویسی در ویکی AA

http://www.applyabroad.org/wiki/inde...84%D9%85%DB%8C

امیدوارم مفید واقع شود.

سلام به همه راستش من 3 ترم مونده تموم کنم ومی خوام بدونم برای گرفتن پذیرش کانادا می تونم تو این 2 سال یه مقاله جمع و جور کنم؟یا نه سخته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)