صفحه 11 از 30 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 298

موضوع: جمع آوری و ارسال مدارک - پس از دریافت ITA در برنامه Express Entry

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : جمع آوری و ارسال مدارک - پس از دریافت ITA در برنامه Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط hntaurus نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من ITA رو دریافت کردم و مدارک رو فرستادم ، الان برای من پیامی اومده که از‌ام درخواست شده که یک بازه زمانی‌ ۲ ساله رو توضیح بدم که به چه شکلی‌ بوده Education/Personal History ، و همچنین گفت شده که باید این‌ها رو در فرم Schedule A پر کنم فرمی که قبلا موقع Submit Profile پر کرده بودم ، الان من نمیدونم که آیا باید این فرم رو از اول کامل پر کنم یا فقط قسمت اطلاعاتی که درخواست شده رو پر کنم و اون ۲ سال رو توضیح بدم و بقیه رو خالی‌ بگذارم . ممنون میشم راهنمایم کنید.
    سلام. بهتره فرم رو دوباره کامل پر کنین و اون قسمتی رو که خواستن رو حواستون باشه کامل پر کردین. اگه صفحه بهش اتچ کردین حتما توضیح بدین که اتچ شده چون احتمال اینکه صفحات اتچ شده رو نبینن هست.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جمع آوری و ارسال مدارک - پس از دریافت ITA در برنامه Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    اگه صفحه بهش اتچ کردین حتما توضیح بدین که اتچ شده چون احتمال اینکه صفحات اتچ شده رو نبینن هست.
    سلام خیلی‌ ممنون از اینکه جواب دادین ، فقط کجا باید توضیح بدم که attachment داره؟

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hntaurus نمایش پست ها
    سلام خیلی‌ ممنون از اینکه جواب دادین ، فقط کجا باید توضیح بدم که attachment داره؟
    بهتره تو همون فرم Schedule A بالای صفحه با رنگی غیر از مشکلی بنویسین که ببینن. ما همین تجربه رو داشتیم و صفحات اتچ شده رو نمی دیدن. بار سوم با توضیحات کامل فرستادیم تا بالاخره دیدن.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017

Junior Member

سلام دوستان
    گواهی عدم سوء پیشنه باید ممهور به مهر دادگستری هم بشه یا همون مترجم رسمی کافیه؟

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Marjaniiii نمایش پست ها
    سلام دوستان
    گواهی عدم سوء پیشنه باید ممهور به مهر دادگستری هم بشه یا همون مترجم رسمی کافیه؟
    بهتره بزنین. دوستانی بودن که نزدن و هیچ مشکلی هم نداشتن.
    Canada Express Entry

آیا فرستادن ترجمه کارت پایان خدمت برای ITA نیاز هستش ؟
    همیشه پشت سر یک نفر در صف هستی، پس راه را برای پشت سری هموار کن!

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash_wiseman نمایش پست ها
    آیا فرستادن ترجمه کارت پایان خدمت برای ITA نیاز هستش ؟
    جز مدارک اجباری که بعد از ITA بخوان نیست. اما در بعضی از موارد آفیسر بعدا ازتون میخواد اگه صلاح بدونه.
    Canada Express Entry

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    بهتره بزنین. دوستانی بودن که نزدن و هیچ مشکلی هم نداشتن.
    الان انتاریو تو آپدیت راهنمای سابمیت آنلاین خودش که 23 فوریه منتشر کرده، صحبت notarize کردن ترجمه ها کرده. با دارالترجمه که صحبت کردم می گفت منظور از نوتارایز، مهر دادگستریه. اگه اینطوری باشه که میگه، از 23 فوریه حداقل برای انتاریو، مهر دادگستری الزامی شده.

If you are applying from outside Ontario, the translation can be completed by any translator. However, the translation must be notarized. The OINP reserves the right to require applicants to submit translations completed by a certified translator accredited by ATIO if the notarized translation is deemed insufficient by officers assessing the application.

با سلام. دوستانی که در کانادا مدیکال تست دادند، میشه بگین x-ray هم باید داد؟
    با تشکر

پیش فرض پاسخ : جمع آوری و ارسال مدارک - پس از دریافت ITA در

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyab164 نمایش پست ها
    با سلام. دوستانی که در کانادا مدیکال تست دادند، میشه بگین x-ray هم باید داد؟
    با تشکر
    بله از من تست خون، گلاب به روتون ادرار، و X-Ray گرفتند، فکر می کنم این سه تا تست پایه هست و بر اساس نتایج این ها ممکنه تست های دیگری هم ازتون بخوان
    همیشه پشت سر یک نفر در صف هستی، پس راه را برای پشت سری هموار کن!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)