صفحه 30 از 30 نخستنخست ... 2021222324252627282930
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 298 , از مجموع 298

موضوع: جمع آوری و ارسال مدارک - پس از دریافت ITA در برنامه Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جمع آوری و ارسال مدارک - پس از دریافت ITA در برنامه Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط Peyman7293 نمایش پست ها
    دوستان با توجه به شرایط کرونا، داستان اکسپرس انتری هنوز برقرار هست یا فعلاً به تعویق می افته؟ کانادا مرزهای هواییش باز هست؟
    ببخشید اگر سئوالم تکراری هست.
    برنامه اکسپرس انتری هنوز در حال انجام هست ولی دروا ها فقط مخصوص کسانی است که در کانادا تحصیل یا کار کرده اند (Canadian Express Class) و مقداری هم دراو استانی که در مجموع میشه گفت در حال حاضر باید منتظر موند تا شرایط به روال قبل برگرده و FSW انجام بشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جمع آوری و ارسال مدارک - پس از دریافت ITA در برنامه Express Entry

سلام به دوستان،
    من یک سوال در مورد حقوق دریافتی داشتم. فیش های حقوقی که من برای 4 سال کارم در ایران دارم خیلی با هم متفاوت هستند. با وجود اینکه با دو شرکت قرارداد داشتم اما قرارداد تمدید میشد و حقوق پایه از 480 هزار تومان تا 1 میلیون تومان متفاوت هست. بعلاوه میزان حقوق دریافتی به ازای پایه حقوق ثابت هم متفاوت هست (بخاطر ساعات اضافه کاری و ...). و طبیعتا میانگین حقوقی که در نامه سوابق بیمه ذکر شده با دریافتی ها اختلاف داره. الان سوالی که برای من پیش اومده این هست که کدام حقوق رو باید پایه ی محاسبه ی حقوق سالیانه قرار بدم. پایه حقوق؟ میزان دریافتی؟ یا میانگین سوایق بیمه؟
    پینوشت: کپی قراردادهای کاریم رو ندارم اما فکر میکنم که میزان حقوق ماهیانه رو در قرارداد پایه حقوق ذکر میکردند.
    آگه از دوستان کسی تحربه ای در این زمینه داره ، ممنون میشم به من کمک کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط rira87 نمایش پست ها
    سلام به دوستان،
    من یک سوال در مورد حقوق دریافتی داشتم. فیش های حقوقی که من برای 4 سال کارم در ایران دارم خیلی با هم متفاوت هستند. با وجود اینکه با دو شرکت قرارداد داشتم اما قرارداد تمدید میشد و حقوق پایه از 480 هزار تومان تا 1 میلیون تومان متفاوت هست. بعلاوه میزان حقوق دریافتی به ازای پایه حقوق ثابت هم متفاوت هست (بخاطر ساعات اضافه کاری و ...). و طبیعتا میانگین حقوقی که در نامه سوابق بیمه ذکر شده با دریافتی ها اختلاف داره. الان سوالی که برای من پیش اومده این هست که کدام حقوق رو باید پایه ی محاسبه ی حقوق سالیانه قرار بدم. پایه حقوق؟ میزان دریافتی؟ یا میانگین سوایق بیمه؟
    پینوشت: کپی قراردادهای کاریم رو ندارم اما فکر میکنم که میزان حقوق ماهیانه رو در قرارداد پایه حقوق ذکر میکردند.
    آگه از دوستان کسی تحربه ای در این زمینه داره ، ممنون میشم به من کمک کنه.
    میزان حقوق اهمیت آنچنانی ندارد که مثلا منجر به تغییر نتیجه پرونده شما بشود ولی به هرحال مبلغ آخرین حقوق دریافتی در یک سال بدون کسر مالیات رو‌ملاک قراربدهید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    میزان حقوق اهمیت آنچنانی ندارد که مثلا منجر به تغییر نتیجه پرونده شما بشود ولی به هرحال مبلغ آخرین حقوق دریافتی در یک سال بدون کسر مالیات رو‌ملاک قراربدهید.
    ممنون از لطفتون.

مبلغ دریافتی هر ماه در سابقه بیمه ذکر شده. بنظرتون میشه حقوق یک سال رو از جمع حقوق دریافتی هرماه (همونطور که در سابقه بیمه هست) محاسبه کرد و نوشت؟
    علت وسواس در این زمینه اینه که نمیخوام تناقضی وجود داشته باشه.

یک سوال دیگه هم دارم. وقتی برای ویزای دانشجویی اپلای کردم، یک نامه از شرکتی که در ایران به مدت ۵ ماه اینترنشیپ گذروندم (بدون سابقه بیمه و فیش حقوقی) جز مدارکم بود. الان حتما باید اون دوره رو در personal history اضافه کنم، چون در مدارک قبلی بوده؟ یا میشه بعنوان unemployed عنوان کنم که فقط گپ وجود نداشته باشه(اگه مدرکی برای این دوره ازم بخوان بجز نامه شرکت هیچ چیز دیگه‌ای نمیتونم ارائه بدم).

Junior Member

سلام،

چند تا سوال در مورد آپلود مدارک دارم لطفا:

۱. توی قسمت education، هیچ سوالی در مورد اسم رشته ای توی دوره لیسانس و مستر خوندیم وجود نداره. فقط توی آپلود مدارک که اسم رشته توی مدرک درج شده، کافیه؟

۲. جایی برای آپلود مدرک آیلتس قرار ندادن. نیازی به آپلودش نیست؟

۳. توی قسمت optional documents، لازمه چیز خاصی حتما آپلود کنیم، یا نیازی نیست؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام دوستان

من سربازیم سه قسمت بوده. قبل ارشد، بعد ارشد، و پروژه. روی کارت پایان خدمتم فقط دوره بعد ارشدم رو که ده ماه هست زده شده.
    حالا سوالم این هست که چطور باید قسمت military service رو پر کنم؟ آیا باید فقط تاریخی که روی کارت هست رو اعلام کنم؟ اگر بله، اون قسمت مربوط به history رو چطور پر کنم؟

پیشاپیش ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سوال دیگه اینکه موقع گرفتن ویزای دانشجویی به این نتیجه رسیده بودم که سوال سربازی رو NO بزنم چون به نظرم میرسید سربازی اجباری رو شامل نمیشه. حالا تو اکسپرس اینتری هر نوع service رو میخواد. به نظرتون این تناقض نمیشه؟ کار درست چی هست.

ممنون

Junior Member

دوستان عزیز دو سوال دارشم که به اشتراک میزارم:

- آخرین خروج من از نوامبر ۲۰۱۴ هست وتی سوع پیشینه من می ۲۰۱۴ هست. به یک گواهی سوه پیشینه جدید نیاز دارم؟

- سربازی من ارتش بوده در پر کردن جاهای خالی به کمکتان نیاز دارم؟ چگونه این قسمت رو پر کنم تا به مشکل بر نخورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)