صفحه 17 از 30 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 298

موضوع: جمع آوری و ارسال مدارک - پس از دریافت ITA در برنامه Express Entry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جمع آوری و ارسال مدارک - پس از دریافت ITA در برنامه E

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    سلام. دو تا راه حل دارین.
    اول: کلا تحصیلات همسر رو حذف کنین و فقط تو Personal History بیارین. (چون گفتین به امتیازش نیاز ندارین و کلیم نکردین)
    دوم: اگه دانشنامه رو دارین میتونین آپلود کنین و ریزنمره آپلود نکنین و مشکلی هم نداره.
    ولی مشکل اونجاست که تو پروفایل ee در قسمت حصیلاتش وارد کردم البته بدون ECA و امتیازی هم بابتش نگرفتم. مشکلی نیست الان از قسمت study ش حذف کنم و فقط تو قسمت personal history بیارم؟

SINP/EE Submission : 2017/May/16| In process : 2017/May/17
    | ADR : 2017/June/16
    ADR submitted: 19/June/2017 |Nominatioan : 29/June/2017 | ITA : 2017/July/12

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sirvaan نمایش پست ها
    ولی مشکل اونجاست که تو پروفایل ee در قسمت حصیلاتش وارد کردم البته بدون ECA و امتیازی هم بابتش نگرفتم. مشکلی نیست الان از قسمت study ش حذف کنم و فقط تو قسمت personal history بیارم؟
    میتونین بعد از ITA حذفش کنین و مشکلی نداره.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

سلام،
    من 5 آوریل دعوتنامه دریافت کردم و 20 روز پیش اپلیکیشن رو سابمیت کردم. اما چند روز پیش رد شدم و گفتن کپی رنگی از گواهی عدم سوء پیشینه ارائه ندادم. در صورتی که من هم از ترجمه رسمی شامل کپی سیاه و سفید برابر با اصل و هم از اصل گواهی عدم سوء پیشینه اسکن گرفتم و آپلود کردم. الآن باید چیکار کنم؟ خودشون گفتن اگر فکر می کنید نباید شما رو رد می کردیم، از IRCC Web Form استفاده کنید. به نظرتون این کار رو بکنم؟
    الآن یه دلهره ای دارم که نکنه بقیه مدارک هم باید حتماً رنگی باشه؟ اما خب جایی ذکر نشده. توضیح اینکه من به جز گواهی عدم سوء پیشینه که در بالا گفتم، در مورد بقیه مدارکی که نیاز به ترجمه داشته، مثل مدارک تحصیلی و پاسپورت ها و شناسنامه و کارت ملی و اینها، فقط کل ترجمه درالترجمه رو اسکن کردم که شامل کپی سیاه و سفید برابر با اصل هم میشه. اما اصل اونها رو اسکن نکردم. لطفاً نظرتون رو بگید که اگه قراره در مورد اینها هم مشکلی پیش بیاد اصلاً بی خیال این اپلیکیشن بشم و دوباره منتظر دعوتنامه باشم.
    سوال دیگه در مورد نوع نامه های سابقه کار هست. از اونجا که من به طور آزاد یا فریلنس کار می کنم و استخدام نیستم، از تمام شرکت هایی که تو این ده سال باهاشون کار کردم نامه گرفتم. آیا کسی هست که وضعیت مشابه من داشته باشه؟ آیا سابقه کار باید حتماً استخدامی باشه؟ در ضمن، تو نامه های سابقه کار من فقط نوشته شده که از فلان تاریخ یا فلان تاریخ کار انجام شده و مبلغ N دلار یا یورو یا پوند پرداخت شده و شرح وظایف هم ذکر شده.

خیلی ممنون میشم اگه سریع تر جواب بدید چون می ترسم دیگه فرصت اعتراض نداشته باشم.

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط navidemami نمایش پست ها
    سلام،
    من 5 آوریل دعوتنامه دریافت کردم و 20 روز پیش اپلیکیشن رو سابمیت کردم. اما چند روز پیش رد شدم و گفتن کپی رنگی از گواهی عدم سوء پیشینه ارائه ندادم. در صورتی که من هم از ترجمه رسمی شامل کپی سیاه و سفید برابر با اصل و هم از اصل گواهی عدم سوء پیشینه اسکن گرفتم و آپلود کردم. الآن باید چیکار کنم؟ خودشون گفتن اگر فکر می کنید نباید شما رو رد می کردیم، از IRCC Web Form استفاده کنید. به نظرتون این کار رو بکنم؟
    الآن یه دلهره ای دارم که نکنه بقیه مدارک هم باید حتماً رنگی باشه؟ اما خب جایی ذکر نشده. توضیح اینکه من به جز گواهی عدم سوء پیشینه که در بالا گفتم، در مورد بقیه مدارکی که نیاز به ترجمه داشته، مثل مدارک تحصیلی و پاسپورت ها و شناسنامه و کارت ملی و اینها، فقط کل ترجمه درالترجمه رو اسکن کردم که شامل کپی سیاه و سفید برابر با اصل هم میشه. اما اصل اونها رو اسکن نکردم. لطفاً نظرتون رو بگید که اگه قراره در مورد اینها هم مشکلی پیش بیاد اصلاً بی خیال این اپلیکیشن بشم و دوباره منتظر دعوتنامه باشم.
    سوال دیگه در مورد نوع نامه های سابقه کار هست. از اونجا که من به طور آزاد یا فریلنس کار می کنم و استخدام نیستم، از تمام شرکت هایی که تو این ده سال باهاشون کار کردم نامه گرفتم. آیا کسی هست که وضعیت مشابه من داشته باشه؟ آیا سابقه کار باید حتماً استخدامی باشه؟ در ضمن، تو نامه های سابقه کار من فقط نوشته شده که از فلان تاریخ یا فلان تاریخ کار انجام شده و مبلغ N دلار یا یورو یا پوند پرداخت شده و شرح وظایف هم ذکر شده.

خیلی ممنون میشم اگه سریع تر جواب بدید چون می ترسم دیگه فرصت اعتراض نداشته باشم.
    سلام. بارها گفته بودیم که اصل فارسی همه مدارک رو اسکن رنگی کنین و بفرستین. مخصوصا گواهی پلیس که خیلی روش حساس هستن. شما مطمئنید از اصل فارسی مدرک پلیس هم اسکن رنگی فرستادین؟
    اگه بهتون گفتن میتونین الان بفرستین خوب خیلی فرصت خوبیه. اول مدرک پلیس رو بفرستین و بعد اسکن رنگی فارسی سایر مدارک رو.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017

Junior Member

دوستان من دکتر کشور محل صدور پاسپورت رو غلط وارد کرد. بهش گفتم. گفت خودم تو سیستم نوت میزارم. من هنوز سابمیت نکردم . بنظرتون یه صفحه بنویسم اتچ کنم به مدیکال اکزم یا نه؟ یا همون نوت دکتر کافیه؟ یا همون نامه رو تو قسمت optional آپلود کنم؟

SINP/EE Submission : 2017/May/16| In process : 2017/May/17
    | ADR : 2017/June/16
    ADR submitted: 19/June/2017 |Nominatioan : 29/June/2017 | ITA : 2017/July/12

با سلام.نمی دونم آیا درسته این سوال رو اینجا بپرسم.
    همه مدارک رو آپلود کردم فقط مونده که اون هزینه 550 دلار رو پرداخت کنم به نظرتون و با توجه به تجربه شما چه شرکتی مناسب این کارهست؟
    بعضی ازشرکتها می گویند که نام کاربری و رمز اکانت رو در اختیارشون بگذارم و خودشان پرداخت می کنند و مبلغ رو با کارمزد باید بریزم به حساب.از طرفی هم اعتماد ندارم که کسی وارد اکانتم بشه.چون پاک کردن و ادیت کردن مدارک آسان است و ممکنه شخصی این کار رو بکنه و وقتی بفهمی که خیلی دیره.
    به نظر شما جه راهی برای پرداخت این وجه بهترین و مطمئن ترین راهه.

Senior Member Beginner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc In Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sirvaan نمایش پست ها
    دوستان من دکتر کشور محل صدور پاسپورت رو غلط وارد کرد. بهش گفتم. گفت خودم تو سیستم نوت میزارم. من هنوز سابمیت نکردم . بنظرتون یه صفحه بنویسم اتچ کنم به مدیکال اکزم یا نه؟ یا همون نوت دکتر کافیه؟ یا همون نامه رو تو قسمت optional آپلود کنم؟
    نه همون دکتر کامنت بذاره بهتره.
    مشکلی پیش نمیاد. اگر موردی خاصی بود خودشون باهات تماس میگیرن.
    پروندتون هر چی ساده تر و خلوت تر باشه ، پروسه رسیدگی سریعتر انجام میشه.

Senior Member Beginner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc In Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط jayangelo نمایش پست ها
    با سلام.نمی دونم آیا درسته این سوال رو اینجا بپرسم.
    همه مدارک رو آپلود کردم فقط مونده که اون هزینه 550 دلار رو پرداخت کنم به نظرتون و با توجه به تجربه شما چه شرکتی مناسب این کارهست؟
    بعضی ازشرکتها می گویند که نام کاربری و رمز اکانت رو در اختیارشون بگذارم و خودشان پرداخت می کنند و مبلغ رو با کارمزد باید بریزم به حساب.از طرفی هم اعتماد ندارم که کسی وارد اکانتم بشه.چون پاک کردن و ادیت کردن مدارک آسان است و ممکنه شخصی این کار رو بکنه و وقتی بفهمی که خیلی دیره.
    به نظر شما جه راهی برای پرداخت این وجه بهترین و مطمئن ترین راهه.
    همه شرکت ها همین رو میگن. منم اتفاقا رفتم دفتر یکی از همین شرکتها همین بحث پیش اومد. دقیق تر که نگاه کردم، دیدم "نداشتن حتی یه کارت اعتباری معتبر بین المللی" هم از مقتضیات کشوری هست که دیگه خسته شدم از زندگی کردن در اون ! اگر این چیزا توش نبود که اصلا برای چی تلاش میکنم رفتن؟!
    آخرشم دادم مشخصات رو و انها هم پرداخت کردند و مشکلی هم پیش نیومد. بعد هم رمز رو عوض کردم.

Junior Member

سلام دوستان
    برای سابمیت پرونده PR تصویر پشت نویسی از عکسمون هم لازمه؟
    با تشکر

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط bahareh_86 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای سابمیت پرونده PR تصویر پشت نویسی از عکسمون هم لازمه؟
    با تشکر
    سلام. نه. فقط جلوی عکس رو اسکن کنید.
    Canada Express Entry

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)